konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Deante nagrodzone dwiema Złotymi Villami 2021

data aktualizacji: 17-05-2021, 12:16 – artykuł promocyjny

Marka Deante po raz kolejny została doceniona przez jurorów prestiżowego konkursu miesięcznika VILLA. Prestiżowe nagrody otrzymały produkty: konsole łazienkowe z kolekcji Correo oraz najnowsza seria innowacyjnych zlewozmywaków Magnetic.

Deante nagrodzone dwiema Złotymi Villami 2021

W tegorocznej edycji konkursu Deante otrzymało nagrody w dwóch kategoriach. W kategorii Meble Łazienkowe wyróżniono zaprojektowane przez duet Katarzyny Łogwinienko i Michała Łoja konsole łazienkowe z kolekcji Correo. O sukcesie produktu przesądził nowoczesny design, stanowiący alternatywę dla tradycyjnych szafek umywalkowych, w którym za sprawą stalowej konstrukcji udało się połączyć wytrzymałość z lekką formą.

Drugie wyróżnienie Deante otrzymało w kategorii Zlewozmywaków. To zasługa serii innowacyjnych zelwozmywaków Magnetic autorstwa Katarzyny Łogwinienko i Magdaleny Paszkowskiej, która trafi na rynek wraz z począkiem czerwca.

Zlewozmywak Magnetic

- Wyniki konkursu są dla Deante potwierdzeniem, że obrany kierunek działań w zakresie wzornictwa użytkowego i współpraca z projektantami oraz dobra jakość produktów nie pozostają bez znaczenia - komentuje Deante na swojej stronie internetowej.

Złota Villa 2021

Złote VILLE są prestiżowym konkursem organizowanym przez magazyn Villa już od 15 lat. Mają na celu wyróżnienie najcikawszych, najlepszych produktów branży wnętrzarskiej oraz inwestycji mieszkaniowych w Polsce.

Produkty zgłoszone do konkursu oceniają jurorzy. Wśród nich są architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA. Ocenie podlegają m.in. design, funkcjonalność, oryginalność, jakość oraz nowatorstwo rozwiązań.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji Konkursu.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante