konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Studio VK

Łazienka w kolorze - zaprojektuj swoją w salonach łazienek JETA

data aktualizacji: 28-05-2021, 11:07 – artykuł promocyjny

Chcemy, żeby nasza łazienka była miejscem, w którym po całym dniu możemy się zrelaksować i odpocząć. To już nie tylko miejsce dbałości o higienę ciała, ale przede wszystkim prywatna oaza relaksu. Jak w związku z tym urządzić łazienkę, by stała się miejscem relaksu, a przy tym była modna?

Łazienka w kolorze - zaprojektuj swoją w salonach łazienek JETA

Istotny jest kolor

 

Kolor już od kilku sezonów coraz odważniej odnajduje się we wnętrzach łazienkowych. Ostatnie miesiące to między innymi ewidentna dominacja niebieskiego i zieleni, co szczególnie dało się zauważyć we wchodzących na rynek nowych kolekcjach płytek. W naszych łazienkach coraz częściej możemy zaobserwować więcej słonecznej barwy. Do tego nieprzemijający trend urban jungle i oryginalne kwiatowe desenie. Łazienka naprawdę żyje barwą!

Ibero Casainfinita - kolekcja Cromat One

Kolor jednak nie dotyczy wyłącznie okładzin ściennych i podłogowych. Armaturę w czerni, bieli, a także w odcieniach złota można dziś uznać za nowy standard łazienkowego wyposażenia. A przecież barwnych wykończeń baterii pojawia się więcej. W ofercie salonów łazienkowych coraz częściej daje znać o sobie także kolorowa ceramika sanitarna.

Coraz częściej wybierane są barwy ziemi, jak szarość, beż, czarny czy piaskowy. Jednak co odważniejsi producenci oferują nam także umywalki i toalety w różu czy turkusie. Na rynku można znaleźć także kolorowe brodziki i wanny.

 

W JETA zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę

 

Możemy śmiało powiedzieć, że w JETA znajduje się wszystko, co jest potrzebne do urządzenia łazienki, a wybór z pewnością ułatwią profesjonalni doradcy handlowi firmy. Bogata oferta salonu łazienek JETA obejmuje setki kolekcji płytek ceramicznych. Gres, terakota, mozaika, to wszystko znajduje się na ekspozycji, która jest stale aktualizowana.

Płytki ceramiczne, glazura do łazienki, armatura łazienkowa to tylko część produktów oferowanych przez salony łazienek JETA. W każdym salonie znajdują się ekspozycje w postaci boxów, które pozwolą na jeszcze lepszą wizualizację powstającej łazienki.

Ibero Casainfinita, kolekcja RuggineGoetan, Kolekcja Chevromn PATAGONIA OAK

Dla wszystkich klientów salonu dostępna jest także usługa projektowa. Architekci JETA stworzą wyjątkowe, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb wnętrze łazienkowe.

 

Wyjątkowa kolekcja płytek w JETA

 

W salonach JETA dostępnych jest wiele kolekcji dedykowanych wyłącznie dla naszych Klientów. Jedną z nich jest kolekcja hiszpańskiej marki Goetan. Płytki te mają kształt jodełki, które na podłodze stworzą wyjątkowy wzór z powodzeniem imitujący drewno, marmur, czy cement. Płytka Chevron o formacie 8x40 cm dostępna jest w czterech rodzajach wykończenia: Antique, Marmorea, Patagonia, Lake oraz aż 20 różnych twarzach, umożliwi stworzenie praktycznie niepowtarzalnej kompozycji.

Goetan, Kolekcja Chevron MARQUINA

Warto zwrócić uwagę na płytki od producenta Ibero Casainfinita również dostępnych w salonach łazienek JETA. Tutaj do wyboru jest kilkanaście kolekcji, które świetnie sprawdzą się w łazience, jak w innych pomieszczeniach- salon, jadalnia, przedpokój. Dzięki tej kolekcji łazienka z pewnością zyska na oryginalności, a wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju.

Ibero Casainfinita, kolekcja CamelotIbero Casainfinita, kolekcja Cromat One Carbon

W JETA tworzymy łazienki dostosowane do potrzeb Klientów, dlatego wiemy, jak ważne, jest żeby była ona funkcjonalna oraz w każdym szczególe dopasowana do wyobrażenia Klienta. Z pewnością zakup odpowiednich płytek oraz armatury łazienkowej w JETA będzie gwarancją najwyższej jakości.

Kontakt w sprawie produktów:

JETA salony łazienek
ul. Gorzycka 34a
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 735 21 41 62 735 22 42
www: jeta.pl/aktualnosci/, jeta.pl/oferta/
mail: wyślij wiadomość
JETA salony łazienek


Adresy salonów stacjonarnych SALONY ŁAZIENKOWE JETA na stronie jeta.pl 


okładziny ceramiczne ścienne i podłogowe
» armatura łazienkowa i kuchenna: kabiny prysznicowe, baterie, ceramika sanitarna » elementy instalacyjne: stelaże podtynkowe, odpływy liniowe, syfony » chemia budowlana: kleje, fugi, silikony, preparaty do zagruntowania ścian, folie w płynie, taśmy uszczelniające » profile: listwy wykończeniowe i maskujące » usługi: projekt gratis

 

Zobacz zdjęcia w galerii JETA:

JETAJETAJETAJETAJETA