konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

patron besco

Na czym lepiej nie oszczędzać urządzając łazienkę

data aktualizacji: 01-06-2021, 05:13 – artykuł promocyjny

Na urządzanie łazienki składa się wiele wyborów. By stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń, trzeba podjąć wiele mądrych decyzji. Tam, gdzie można, warto zaoszczędzić, ale nie zawsze. Przy wyborze jakich elementów lepiej postawić na jakość i wydać więcej?

Na czym lepiej nie oszczędzać urządzając łazienkę

W to warto zainwestować

 

Wielu osobom, na myśl o wydatkach związanych z urządzaniem łazienki, do głowy przychodzą te największe - na wannę, kafelki itp. Tymczasem  przykładowe kafelki można dostać całkiem tanio w outlecie lub zastosować proste, a dobrze wyglądające rozwiązanie jak farba strukturalna, cegły lub zwyczajna, biała glazura, z ciekawą fugą. Zamiast na tych wydatkach, lepiej skoncentrować się na jak najlepszej jakości wszystkich instalacji. Tymczasem wielu właścicieli łazienek akie wydatki zostawia na koniec, a później dokupuje przypadkowe elementy instalacji w sklepie hydraulicznym. Kupując np. baterie prysznicowe czy umywalki u producentów takich jak Tiger, można od razu dokupić pasujące do nich wszystkie podzespoły, takie jak:

  • regulator ciepła wody,
  • korki i sitka,
  • perlatory,
  • węże,
  • słuchawki,
  • złączki,
  • orurowanie.


Co ważne, komponenty oferowane przez dobrych producentów często są bardziej funkcjonalne od tańszych zamienników i np. dają możliwość oszczędności wody, czy poprawiają komfort użytkowania. Dzięki wyższej jakości wykonania i działania, taki sprzęt posłuży też dłużej. W ofercie Tiger dostępne są przykładowo rury pod umywalkę oszczędzające miejsce oraz słuchawki prysznicowe z efektem deszczu.

Na czym lepiej nie oszczędzać urządzając łazienkę

 

Na tym można zaoszczędzić

 

Częstym błędem osób remontujących swoje łazienki jest koncentrowanie się na dodatkach, zamiast na istotnych elementach. W efekcie łazienka jest urządzona szybko i ładnie, ale z przypadkowymi sprzętami. Tymczasem to właśnie dobierając dodatki, można zaoszczędzić. Ciekawe, gustowne przedmioty muszą być drogie. Ozdobą łazienki mogą być nawet piękne ręczniki czy bukiet kwiatów. Ciekawe i dobrej jakości mogą być przedmioty zabytkowe i znaleziska z pchlich targów. Warte uwagi propozycje zawiera też katalog Sealskin, gdzie pojawiają się szlachetne barwy czy przyjemne faktury wykończenia. Warto wybrać je zamiast gadżetów i ozdób gorzej jakości, które szybciej ulegną zniszczeniu i mogą emitować szkodliwe opary.

 

Półki, wieszaki, akcesoria - gdzie kupić?

 

Dodatki Sealskin czy Tiger mogą posłużyć przez długie lata i nie są drogie. Można również szukać w sklepach dodatków z serii Hotel z katalogu Geesa. Te przedmioty cechuje jakość taka, jak w renomowanych hotelach, gdzie na co dzień korzystają z nich - z kranów czy blatów - setki osób. Jeśli nie mamy wielkiego doświadczenia w urządzaniu wnętrz, lepiej wybrać wieszaki z autorskim systemem montażu Tiger Fix. System wykorzystuje klej, który można łatwo odkleić i przenieść wieszak w inne miejsce.

Na czym lepiej nie oszczędzać urządzając łazienkę

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 
Podobne artykuły
Czyszczenie płytek gresowych

porady

Czyszczenie płytek gresowych

Wszystkie typy nawierzchni wymagają regularnej pielęgnacji i czyszczenia by nie wnikały w niego trwałe zabrudzenia... więcej...

Zamierzam położyć płytki na ścianie na wysokość 150cm a później do sufitu gładź. Co pierwsze płytki czy szpachlowanie?

porady

Zamierzam położyć płytki na ścianie na wysokość...

Zależy jak Pan chce wykończyć krawędź płytek. Jeśli klei Pan na ścianę i wykańcza plastikową listwą to można... więcej...

Jaka wanna do małej łazienki

porady

Jaka wanna do małej łazienki

W małych łazienkach najlepiej sprawdzają się wanny narożne symetryczne i asymetryczne. Raczej... więcej...