coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Łazienka pełna nowoczesnych możliwości

data aktualizacji: 02-06-2021, 09:28 – artykuł promocyjny

Przy obecnym szybkim tempie życia każdy z nas poszukuje rozwiązań, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Dzięki nowoczesnym pomysłom poprawia się nasz komfort, a cała aranżacja zyskuje nowy standard praktyczności. Szczególnie łazienka powinna być jak najlepiej przemyślana i zaplanowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Ważny jest też atrakcyjny wygląd. Oto garść informacji, które pomogą w wyborze takiej armatury, by cieszyć się nowoczesnymi sposobami na piękną łazienkę.

Łazienka pełna nowoczesnych możliwości

 

Wanna na wymiar

 

Zwykle wanna jest jednym z największych elementów w łazience. Wybranie odpowiedniej, pasującej do rozmiaru i stylu łazienki i innych pomieszczeń, to niełatwa sztuka. Marka Luxum, zdająca sobie sprawę, że podstawą nowoczesnych wnętrz jest spójność aranżacyjna, oferuje umywalki i wanny na wymiar. Czym jest nowoczesność? To przede wszystkim oryginalność i odwaga w stawianiu na innowacyjne projekty. To dlatego Luxum daje klientom stworzenia projektu wymarzonej wanny, nawet w najbardziej awangardowych kształtach i formach.

Obecnie popularne stały się wanny wolnostojące, które wprowadzają w łazience wygląd luksusowego spa. Innowacyjnym i praktycznym pomysłem są wanny połączone z misami umywalkowymi. To ciekawe, na razie rzadko spotykane rozwiązanie. Dla unowocześnienia łazienki można także zdecydować się na system hydromasażu. Wanny Luxum charakteryzuje wysoka jakość, dbałość o każdy detal - to daje możliwość wyposażenia wanny w tego typu systemu, spełniające oczekiwani różnych użytkowników.

 

Umywalki na wymiar

 

Jednym z dylematów w trakcie urządzania łazienki jest nieodmiennie dobór odpowiedniej umywalki. To element łazienki wykorzystywany najczęściej, dlatego powinien cechować się jak najlepszą jakością wykonania. Standardowe umywalki są wyposażone w odpływy typu klik-klak, a nie każdy wie, że na rynku dostępne są również modele z odpływem liniowym. To nowoczesne rozwiązanie, wnoszące do łazienki powiew świeżości i elegancji. Odpływ liniowy to podłużna szczelina zlokalizowana wzdłuż lub wszerz misy umywalkowej.

Dobrym wyborem do nowoczesnej łazienki będzie umywalka o strukturze satynowego matu. Mają delikatną stylistykę, dzięki czemu dobrze wpisują się w przyświecającą nowoczesności zasadę: im mniej, tym lepiej. Tworząc idealną umywalkę w Luxum, klient może wybrać między klasycznym grubym rantem a cienkim i delikatnym. Ta druga opcja z pewnością zachwyci gości odwiedzających naszą nowoczesną łazienkę.

Manufaktura Luxum to miejsce powstawania unikatowej armatury łazienkowej. Dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów Solid Surface, umywalki Luxum mogą pochwalić się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Marka nie spoczywa na laurach i nieustannie rozwija się w dziedzinie architektury wnętrz, To przekłada się na nowoczesne produkty wysokiej jakości.

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum