Studio VK

Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

data aktualizacji: 06-10-2021, 07:58 – artykuł promocyjny

Studio VK to pracownia architektoniczna posiadająca duże doświadczenie projektowe na terenie całej Polski. Nasz zespół składa się z doświadczonych i ambitnych projektantów. Podejmujemy się zadań zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dla firm. Studio VK projektuje zarówno domy, jak i mieszkania, a także przestrzenie komercyjne (biura, sklepy, bary, gabinety kosmetyczne czy restauracje).

Projektowanie wnętrz ze Studiem VK

Nasi klienci doceniają wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, dopasowanie projektu do jego gustu oraz budżetu.  W naszej ofercie znajdują się projekty wykonawcze oraz koncepcyjne. Wizualizacjami 3D zajmujemy się sami z indywidualnym podejściem do każdego inwestora – bez zlecania ich podwykonawcom. Dzięki temu gwarantujemy niską cenę w stosunku do jakości naszych usług. Chętnie wykonamy dla Ciebie całościowy projekt mieszkania lub też poszczególnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. W naszym portfolio chwalimy się realizacjami głównie na terenie Warszawy, jednak nie jest dla nas problemem dojechanie w inny rejon, czy projektowanie online.

Projektowanie łazienki ze Studiem VK

Współpracując z architektami ze Studio VK, masz gwarancję projektu wnętrz, przygotowanego specjalnie dla Ciebie. Mamy na swoim koncie wiele realizacji, które nie tylko są piękne, ale także funkcjonalne. Zawsze szukamy balansu pomiędzy funkcją i formą. Misją Studia VK jest przygotowanie projektu przestrzeni, które wyraża Cię. Dobrze zaprojektowane wnętrze spełnia swoje funkcje: reprezentacyjny salon pozwala należycie ugościć przyjaciół, funkcjonalna kuchnia, w której wszystko masz pod ręką, sprawi, że z przyjemnością przygotujesz smaczne posiłki, dobrze zorganizowane biuro ułatwi Ci skupienie i  szybsze wywiązanie się z zawodowych obowiązków. Bez względu na to, czy będzie to dom, miejsce pracy, kawiarnia, czy wymarzone mieszkanie — aranżacja wnętrza według ich projektu sprawi, że poczujesz się jak u siebie.

Projektowanie łazienki ze Studiem VKProjektowanie łazienki ze Studiem VK

Profesjonalny projekt wnętrza, czy budynku zapewniają uzyskanie zamierzonego efektu. Po odpowiednim wsparcia ze strony pracowni architektonicznej łatwo będzie Ci uzyskać wymarzony efekt, bez obawy, że coś pójdzie nie tak. Nasza współpraca zaczyna się już na pierwszym spotkaniu, kiedy podczas szczegółowego wywiadu dowiadujemy się wszystkiego o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Jesteśmy w kontakcie z wieloma firmami branżowymi, które są godne polecenia, gdyż nam także zależy na jakości wykonania i jego terminowości.

Projektowanie łazienki ze Studiem VKProjektowanie łazienki ze Studiem VK

Zawsze znajdujemy motyw przewodni dla projektu, taki który jest  odzwierciedleniem stylu życia klienta, jego marzeń i pragnień. Przed rozpoczęciem procesu projektowego staramy się poznać osoby, dla których tworzymy, pierwsze rozmowy to początek wspólnej przygody i wyzwania. Dociekamy, jakie klienci mają ulubione kolory, czy materiały, poznanie zainteresowań pomaga w uzyskaniu funkcjonalności. Kierujemy się zasadami ponadczasowości, nie ulegamy wahającej się modzie. Wnętrza zrealizowane według takiego projektu nawet po latach wyglądają dobrze, stanowią uzupełnienie człowieka, są indywidualne zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Stawiamy na proste, przejrzyste formy, które łatwo zinterpretować, jednocześnie unikając nudy. W naszych projektach stawiamy na szlachetne materiały, dobre, wysmakowane proporcje. Nawet najprostsze wnętrze musi być zakomponowane.

Projektowanie łazienki ze Studiem VKProjektowanie łazienki ze Studiem VK

Kontakt w sprawie produktów:

Studio VK
ul. Pohulanka 3a/25
03-890 Warszawa
tel. (+48) 690 933 397
www: studiovk.pl
mail: wyślij wiadomość
Studio VK

Usługi w zakresie projektowania wnętrz oraz budynków. Projekty mają różny zakres - od koncepcji, przez projekty budowlane po wykonawcze » aranżacje wnętrz » projekty wystroju przestrzeni biurowych » projekty domów oraz obiektów przemysłowych.

Zobacz zdjęcia w galerii Studio VK:

Studio VKStudio VKStudio VKStudio VKStudio VK