Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

artykuł promocyjny

Kiedy urządzamy łazienkę, przy wyborze baterii zwykle kierujemy się jej wyglądem. Nie powinien on jednak stanowić jedynego kryterium. Warto brać pod uwagę funkcjonalność i oszczędność wody. Dzięki temu możemy zadbać o środowisko i znacznie obniżyć nasze rachunki. Najlepiej gdy bateria łączy w sobie komfort użytkowania, świetny wygląd i troskę o środowisko.

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

fot.: Bateria umywalkowa nablatowa Elba

Łazienka urządzona w dobry, przemyślany sposób może być nie tylko miejscem codziennej higieny, ale i strefą relaksu. Ważne jest nadanie wnętrzu odpowiedniego charakteru. Pomogą w tym dobrze dobrane baterie łazienkowe, które dodatkowo zapewnią wysoki poziom komfortu i pozwolą zmniejszyć zużycie wody. Dziś wybór armatury łazienkowej na rynku jest bardzo bogaty, co z jednej strony daje wiele możliwości, z drugiej może powodować zawrót głowy. Choćby spośród baterii prysznicowych można długo wybierać między deszczownicami, bateriami ściennymi, podtynkowymi czy stojącymi. Firma Diamond przychodzi jednak na pomoc, oferując linie produktów utrzymanych w tej samej stylistyce, dzięki czemu łazienkę można urządzić w harmonijny, spójny sposób.

Elba wannowa

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

fot.: Seria baterii Elba

Stojąc przed wyborem baterii do naszej łazienki, bierzmy pod uwagę funkcjonalność, wygląd, materiały wykonania i oszczędność wody. Najlepszym materiałem używanym do produkcji baterii jest lity mosiądz. W połączeniu z chromowaną powłoką gwarantuje on długą żywotność baterii (dzięki odporności na zarysowania i antykorozyjne właściwości chromu).

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

fot.: Baterie termostatyczne - natryskowa Barbados Cubic oraz wannowa Barbados Modern

Warto zwrócić uwagę na urządzenia regulujące przepływ wody, takie jak aeratory czy perlatory. To niewielkie elementy zamontowane w baterii, dzięki którym zużycie wody jest mniejsze - nawet do 60%.

fot.: Perlator do baterii z gumką - ekonomiczny przepływ wody

Dobrym pomysłem jest też zestaw prysznicowy z funkcją regulowanego napowietrzania wody. Przepływająca przez niego woda zostaje mocno napowietrzona, dzięki czemu staje się delikatniejsza dla skóry. Warto rozważyć też wybór baterii termostatycznej, która nie tylko zwiększa komfort kąpieli, utrzymując żądaną temperaturę natrysku, ale i oszczędza wodę, bo nie tracimy czasu na żmudną regulację temperatury.

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

fot.: Zestaw natryskowy Cubic z deszczownicą 200 mm

Wybór baterii łazienkowych nie jest łatwy, dlatego dobrze jest decydować się na sprawdzone marki jak Diamond. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na to, czy wybrany producent ma wymagane atesty i poddaje swoje produkty odpowiednim procesom kontroli jakości. Odpowiedzialną firmę można poznać po tym, że stosuje rozwiązania, które dają pewność, że kupujemy produkt na lata oraz minimalizują negatywny wpływ na ekosystem.

Oszczędzaj wodę z bateriami łazienkowymi!

fot.: Seria baterii Rodos

Kontakt w sprawie produktów:

P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.
Rakowicka 31
31-510 Kraków
tel. (+48) 12 442 00 59
www: www.diamond.pl/
mail: wyślij wiadomość
P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.

systemy grzewcze i sanitarne: baterie kuchenne i łazienkowe » natryski » armatura instalacyjna » armatura gazowa » złączki instalacyjne » System DIAMOND PEX » System PP-R » System PE » System Viega » rury miedziane » urządzenia elektryczne » armatura pomiarowa » armatura odpływowa » akcesoria instalacyjne » grzejniki


Podobne artykuły
Wolnostojące wanny przyścienne - przegląd oferty rynkowej

armatura łazienkowa

Wolnostojące wanny przyścienne - przegląd oferty rynkowej

Projektując naszą łazienkę, chcemy wszystko urządzić w taki sposób, aby była ona przede wszystkim wygodna... więcej...

Odkryj kształty natury i barwy ziemi w kolekcji Arnika Titanium

armatura łazienkowa

Odkryj kształty natury i barwy ziemi w kolekcji Arnika Titanium

Kolekcję Arnika znamy z harmonijnej, delikatnej i minimalistycznej linii. Nawiązując do duńskiego stylu hygge, intryguje... więcej...

Baterie stworzone z myślą o doskonałości

armatura łazienkowa

Baterie stworzone z myślą o doskonałości

Nowa linia baterii łazienkowych i kuchennych marki Laveo uosabia doskonały design wpisujący się we wszystkie aktualne... więcej...