konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Perły Ceramiki znów zainspirują projektantów

data aktualizacji: 14-09-2021, 11:21 – artykuł promocyjny

Rusza X edycja konkursu Perły Ceramiki, organizowanego od wielu lat przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” oraz firmę CAD Projekt K&A. Biorą w nim udział  projektanci i architekci wnętrz, na co dzień korzystający z programów CAD Decor PRO i CAD Decor.

Perły Ceramiki znów zainspirują projektantów

Formuła konkursu pozostaje niezmienna:

  • na początku uczestnicy w trzech odrębnych turach wybierają najlepsze kolekcje płytek zgłoszone przez renomowane marki ceramiczne.
  • W drugiej części konkursu użytkownicy oprogramowania firmy CAD Projekt K&A mają za zadanie zaprojektować wnętrze wykorzystując przynajmniej jedną z trzech zwycięskich kolekcji.

To konkurs zarówno dla producentów, jak i dla projektantów - pokazuje, że jedni nie mogą tworzyć bez drugich, a jakość i piękno materiału potrafi być punktem wyjścia i inspiracją do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

 

Wyłonienie Pereł Ceramiki 2021


8 września 2021 r. rozpoczęło się I głosowanie, które potrwa do 20 września. W ciągu niecałych dwóch tygodni uczestnicy zadecydują, którą ceramikę będą mogli wykorzystać do swojego konkursowego projektu, a wybór z pewnością nie będzie należał do łatwych. O miano Perły Ceramiki 2021 w pierwszej turze walczą kolekcje tak prestiżowych marek jak Ceramika Paradyż, Ceramstic, Cerrad, Cersanit, czy Grupa Tubądzin. Zestaw zawiera płytki uniwersalne, megaformatowe, okładziny ścienne i materiały do zastosowania specjalnego. W tym roku producenci zadbali o wyjątkowo szeroki wybór tekstur, kolorów i wzorów. A pamiętajmy, że to dopiero pierwsze z trzech głosowań! Kolejne zostaną ogłoszone niebawem.

 

Wnętrza z perłą w projekcie

 

Z pewnością najwięcej emocji dostarczy nam druga część wydarzenia, czyli projektowanie wnętrz z wykorzystaniem tegorocznych Pereł Ceramiki. Oryginalne i innowacyjne wyeksponowanie przynajmniej jednej z wyróżnionych kolekcji płytek jest elementem oceny konkursowych projektów. Ponadto jury zwróci uwagę na kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie projektu w programie CAD Decor PRO lub CAD Decor.


Perły Ceramiki co roku pokazują, jak dynamicznie zmienia się moda i tendencje w projektowaniu wnętrz. W poprzedniej edycji motywem, który najczęściej przewijał się w konkursowych projektach  był wellbeing oraz życie w harmonii z naturą. Ciekawe, czym w tym roku zaskoczą nas uczestnicy?

Szczegóły konkursu znaleźć można na stronie https://konkurs.plytkiceramiczne.info.pl oraz na https://cadprojekt.com.pl/category/aktualnosci-all-pl-pl/

 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
CAD Projekt K&A Spółka z o.o.

programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
twitter.com/CadProjektKA
instagram.com/cad_projektka
pl.pinterest.com/cadprojektkaPodobne artykuły
Deante, polski producent wyposażenia, odświeża swój wizerunek

aktualności

Deante, polski producent wyposażenia, odświeża...

Na koniec września 2019 roku polska marka wyposażenia łazienek i kuchni Deante zaprezentowała nową identyfikację... więcej...

TUBĄDZIN DESIGN DAYS po raz pierwszy w sieci - jubileuszowa edycja

aktualności

TUBĄDZIN DESIGN DAYS po raz pierwszy w sieci -...

V edycja cyklu wydarzeń, na które czeka branża architektoniczna przenosi się do sieci, wykorzystując w pełni... więcej...