Riho - wanny, kabiny, brodziki

Przemyślana przestrzeń z wannami Rethink

artykuł promocyjny

Najczęściej łazienki w naszych mieszkaniach są niewielkie, dlatego projektując je, chcemy, aby dostępną przestrzeń wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Dobrze przemyślana przestrzeń w codziennym korzystaniu jest największą zaletą takiego wnętrza. Chcąc, by wszystko się zmieściło, niejednokrotnie decydujemy się na pomniejszone wersje wyposażenia, ale taka miniaturyzacja nie zawsze sprawdza się w późniejszym użytkowaniu. Właśnie do takich zadań specjalnych wymyślono serię wanien Rethink, które z łatwością można dopasować w mniejszych łazienek i jednocześnie wygodnie z nich korzystać.

Przemyślana przestrzeń z wannami Rethink

Rethink zgodnie z zasadą space savers

 

Nowa seria wanien Rethink powstała w duchu oszczędnego i przemyślanego gospodarowania przestrzenią (koncepcja space savers). Celem zespołu projektowego RIHO było zapewnienie jak najwięcej miejsca w kąpieli z jednoczesnym zachowaniem standardowych rozmiarów wanny. Rozwiązanie, jakie wykorzystano, to zwężenie brzegów wanny, bo węższe boki wanny = więcej miejsca w środku. Co więcej, obniżono wysokość rantu wanny do 2 cm, nie tracąc przy tym na jej głębokości, a niższy rant = nowocześniejszy wygląd.

Wanna do wąskiej łazienki

Nie zapomniano o innych bardzo ważnych detalach, którymi powinna wyróżniać się każda nowoczesna wanna: wąska szczelina przelewu (w miejsce klasycznego okrągłego pokrętła) oraz możliwość wyboru koloru widocznych elementów przelewu i odpływu. Efektem tych starań są przemyślane pod każdym względem wanny Rethink o większej pojemności i doskonałym designie.

 

Dwa modele do wyboru

 

Wskutek projektowania zgodnie z myślą space savers powstały dwie wersje wanien do zabudowy – prostokątna Rethink Cubic oraz asymetryczna Rethink Space. Obie wanny charakteryzuje nowoczesna, dość prosta stylistyka.

Wanna do małej łazienki Wanna riho rethink

Rethink Cubic to prostokątna wanna do zabudowy o oszczędnej geometrycznej formie. Dostępna jest w kolorze białym, dwóch wersjach wykończenia - klasycznej z połyskiem oraz w wersji o matowej powierzchni. Natomiast Rethink Space to interesujący projekt wanny asymetrycznej z niewielką półką zlokalizowaną nad przelewem. Choć to niepozorna przestrzeń, to pomieści najważniejsze kosmetyki kąpielowe, które zawsze będą pod ręką. Uzupełnienie Rethink Space o parawan nawannowy daje nam możliwość stworzenia przestrzeni kąpielowej 2w1 – niezwykle wygodnego połączenia wanny i strefy prysznicowej.

Wanna biała

Niewątpliwym mocnym punktem całej serii Rethink jest wiele rozmiarów, zaczynając od długości 160 cm na 200 cm kończąc. Tym, co łączy obie wanny to białe dodatki, nakładka na przelew i korek klik-klak, dodawane w standardzie wraz z syfonem. Wychodząc naprzeciw dodatkowej potrzebie personalizacji, na przykład dopasowania do baterii, możliwe jest dokupienie tych akcesoriów w innym kolorze, w chromie oraz czarnym lub białym matowym.

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:


Podobne artykuły
Montaż wanny

armatura łazienkowa

Montaż wanny

Wanna to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki w naszych domach i mieszkaniach. Należy pamiętać,... więcej...

Wanny wolnostojące Sanitti

armatura łazienkowa

Wanny wolnostojące Sanitti

Firma Sanitti - polski producent wyposażenia łazienkowego, posiada w swojej ofercie nowoczesne wanny wolnostojące,... więcej...

Modułowe systemy do zabudowy natrysku

armatura łazienkowa

Modułowe systemy do zabudowy natrysku

W modułowych systemach zabudowy prysznica to nie łazienka „dopasowuje” się do kabiny, ale kabina do łazienki.... więcej...