konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Naprawdę nowoczesna łazienka z armaturą Volumo

data aktualizacji: 05-10-2021, 10:26 – artykuł promocyjny

Styl nowoczesny oznacza wiele możliwości aranżacyjnych. Obok minimalizmu, prostoty i surowego charakteru, pojawiają się również stonowane barwy. Takie wnętrza często są eleganckie. Czy jest jakiś sposób, by przy tak dużej różnorodności mocniej zaakcentować nowoczesny wygląd wnętrza? Z pomocą przychodzi marka Laveo ze swoją najnowszą serią armatury łazienkowej Volumo.

Naprawdę nowoczesna łazienka z armaturą Volumo

Nowoczesność przez duże N

 

Volumo już na etapie projektowania zostało pomyślane nie tylko jako elegancka, funkcjonalna armatura, ale przede wszystkim jako gadżet.

Seria Volumo z nowatorską głowicą z systemem start/stop- Chcieliśmy dać Volumo to przysłowiowe „coś”, co wyróżni je na tle innych, nowoczesnych serii – mówi Barbara Stempniak, Product Manager Laveo – Wygląd, to oczywiście kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje, natomiast innowacyjne rozwiązania technologiczne, to coś z czym trudno dyskutować.


Kolekcja Volumo posiada nowatorskie rozwiązanie w postaci głowicy z przyciskiem start/stop. Każda z baterii ma specjalny system umieszczony, w zależności od sposobu montażu – na szczycie w modelach stojących, a w tych ściennych po ich prawej stronie. Otwarcie i zamknięcie wypływu wody odbywa się jednym ruchem, poprzez naciśnięcie przycisku.

W nieco inny, ale równie interesujący sposób ten mechanizm został wykorzystany w podtynkowym komplecie natryskowym. Model ma dwa osobne przełączniki, które odpowiadają zarówno za uruchomienie, jak i wyłączenie wody oraz za przekierowywanie strumienia ze słuchawki na deszczownię. W tym modelu postawiono na głowicę termostatyczną, która umożliwia ustawienie stałej temperatury wody, zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo kąpieli.

  • minimalne ryzyko poparzenia – stała temperatura, zwykle 38 stopnie Celsjusza
  • komfortowa kąpiel – ciepło strumienia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • oszczędność wody i pieniędzy – nie tracimy czasu na szukanie odpowiedniego ustawienia dźwigni


Seria Volumo charakteryzuje się zaokrąglonym korpusem, dzięki czemu jest uniwersalna i pasuje do większości łazienek. Wizualną cechą wyróżniającą kolekcję jest pierścień o specjalnej, żebrowanej strukturze odpowiedzialny za regulację temperatury. Po pierwsze, stanowi on ciekawą dekorację. Po drugie, chropowata powierzchnia ułatwia korzystanie z baterii nawet mokrymi czy pokrytymi mydłem rękoma.

Baterie dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: klasycznym chromie oraz eleganckiej czerni. Seria składa się z pięciu modeli łazienkowych uzupełnionych kompletem natryskowym z baterią podtynkową termostatyczną i kolumną natryskową.

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 
 

Podobne artykuły
Modna domowa łazienka w stylu apartamentowym z kabiną walk-in

armatura łazienkowa

Modna domowa łazienka w stylu apartamentowym z...

Łazienka to szczególne pomieszczenie w domu. Korzystają z niej nie tylko domownicy, ale również goście.... więcej...

Łazienka z prysznicem - na co zwrócić uwagę?

armatura łazienkowa

Łazienka z prysznicem - na co zwrócić uwagę?

Urządzanie łazienki potrafi przysporzyć nie lada problemu. Zarówno nieduża, jak i sporych rozmiarów... więcej...

Montaż baterii Ferro - filmy instruktażowe

armatura łazienkowa

Montaż baterii Ferro - filmy instruktażowe

Dla osób, które chciałyby samodzielnie zamontować baterie, ale nie wiedzą jak to zrobić, firma Ferro... więcej...