Mozaika projektowana przez artystów

artykuł promocyjny

Trufle Mozaiki to zespół specjalistów zajmujących się projektowaniem i układaniem mozaiki szklanej w autorskiej technologii z wykorzystaniem pomysłów artystów i pracy robotów. Niemal każdy projekt ma szansę zostać urzeczywistniony, a ściany, a od niedawna również podłogi, pokryte wyjątkowymi wzorami z piękną kolorystyką.

Mozaika projektowana przez artystów

Mozaika nie tylko dla wymagających

 

Szybkie i bezbłędne uzyskanie praktycznie dowolnego wzoru możliwe jest za sprawą automatyzacji procesu produkcji przy zachowaniu rzemieślniczego wkładu w pracę nad stworzeniem projektu. W skład zespołu Trufle Mozaiki wchodzą artyści z ASP, którzy tworzą mozaiki na zamówienie oraz indywidualne projekty. Możemy też wybrać wzór z katalogu ogólnego. Robotyzacja procesu produkcji sprawiła, że mozaiki marki Trufle mogą być stosowane w miejscach do tej pory nietypowych jak na przykład na elewacjach, dużych ścianach na basenach itp.

Ogromną zaletą takiego przedsięwzięcia jest możliwość tworzenia autorskich projektów. Zamawiający ma do wyboru kostki heksagonalne lub kwadratowe w różnych kolorach. Następnie wzór jest przetwarzany na mozaikę z kostek 23 mm × 23 mm za pomocą oprogramowania komputerowego. Układaniem obrazów ze szklanej mozaiki dalej zajmuje się już robot. Na miejsce montażu mozaika dostarczana jest w formie ponumerowanych plastrów wraz z odpowiednią dokumentacją, co znacznie ułatwia prace glazurnicze.

Trufle Mozaiki to rozwiązanie dobre dla każdego — dużego inwestora oraz indywidualnego Klienta. Sprawdza się w typowych projektach, choć idealnie pasuje do niestandardowych zastosowań. Mozaiki są odporne na kontakt z wodą, dlatego z powodzeniem stosowane są w łaźniach, na basenach, SPA oraz w domowych łazienkach.

 

Nowa kolekcja Basic

 

W ofercie Trufle Mozaiki pojawiła się nowa kolekcja pod nazwą Basic, co wcale nie oznacza ani nudy, ani banalnych rozwiązań. Choć całość bazuje na dobrze znanych wzorach, można by wręcz określić je jako klasyczne, to w takim wydaniu z pewnością wzbudzą zainteresowanie. Kwadratowe lub heksagonalne mozaiki, ułożone w powtarzalny deseń, zatrzymują wzrok, intrygują i hipnotyzują. Do wnętrza wprowadzają ponadczasowość, dbając o nieprzeciętne wykończenie. Rytmiczne wzory najlepiej prezentują się na dużych powierzchniach ścian lub podłóg. Ta geometryczna prostota sprawdza się w każdym stylu - od klasycznego, przez vintage i mid-century, po nowoczesny i loft.

Powtarzalność wzoru wprowadza do wnętrza poczucie harmonii i ładu, a dla bardziej odważnych, otwartych na kreatywność i oryginalność z pewnością przemówi mozaika z kolekcji Oops! To wyjątkowa kreacja o artystycznym charakterze. Doskonale podkreśli wybraną przestrzeń jak na przykład ścianę w otwartym prysznicu. 

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomość
Trufle Mozaiki

mozaiki artystyczne

Zobacz zdjęcia w galerii Trufle Mozaiki:

Trufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Podobne artykuły
Jasna nowoczesna łazienka z efektem głębi

podłogi i ściany

Jasna nowoczesna łazienka z efektem głębi

Widoczna i wyczuwalna struktura płytek sprawi, że każde wnętrze nabierze głębi. Jest to szczególnie ważne... więcej...

Heksagony - sposób na niebanalną aranżację łazienki

podłogi i ściany

Heksagony - sposób na niebanalną aranżację łazienki

Heksagony, czyli płytki w kształcie plastra miodu już od kilku sezonów wymieniane są wśród trendów... więcej...

Obraz z mozaiki na ścianie w łazience

podłogi i ściany

Obraz z mozaiki na ścianie w łazience

Obrazy z mozaiki to propozycja na oryginalny sposób wykończenia ścian nie tylko w hotelach czy restauracjach,... więcej...