Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Elita

Zielona łazienka - pomysły na aranżację łazienki w kolorze zielonym

artykuł promocyjny

Kolor zielony wpływa wyciszająco na nasze emocje, redukuje napięcie, pomaga się zrelaksować i wprowadza wewnętrzną harmonię, dlatego idealnie pasuje w łazience. Odcienie zieleni gwarantują chwilę spokoju po przebudzenie się lub tuż przed snem. Oto inspiracje łazienki w kolorze zielonym.

Zielona łazienka - pomysły na aranżację łazienki w kolorze zielonym
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B20 ożywczy malachit


Łazienka biało-zielona

 

Zieleń to kolor bardzo elastyczny, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w wielu stylach projektowych - od nowoczesnego aż po klasyczny. Biorąc jednak pod uwagę funkcję łazienki, warto szukać takich połączeń, które umożliwią uzyskanie upragnionego wyciszenia i ukojenia.

Łazienka zielona kolor świeży turmalin

MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B15 świeży turmalin

Pragnąc stworzyć subtelną i harmonijną aranżację i uzyskać we wnętrzu świeżą atmosferę warto wybrać delikatne nawiązanie do stylistyki glamour. Drewniana, ciemnozielona szafka pod umywalkę z dekoracyjnymi frontami i złotymi uchwytami może stać się centralnym punktem aranżacji.

Zielona łazienka

MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B4 górski opal

Na podłodze warto położyć płytki ceramiczne, imitujące biały marmur. Na ścianie z umywalką i WC idealnie będą wyglądały płytki ceramiczne z delikatnym, geometrycznym wzorem, natomiast ścianę doskonale będzie wyglądała pomalowana beżową farbą MAGNAT Ceramic Kitchen & Bathroom B4 Górski Opal, która tworzy trwałe powłoki o hydrofobowych właściwościach, odpornych na plamy, okresowe działanie pary wodnej oraz rozwój grzybów i bakterii. Dopełnieniem będzie montaż białych ozdobnych listew przypodłogowych i sufitowych.

Stonowane matowe złoto doda wnętrzu szlachetności. Oryginalne formy i linie wyposażenia, tj. złotej, stylowej armatury, wieszaka na ręczniki, oświetlenia i luster na pewno przyciągną wzrok w kierunku ściany nad zlewem.

 

Zieleń i drewno ̶ ponadczasowy duet w łazience

 

Wprowadzenie do wnętrza żywych roślin doniczkowych jest ciekawym pomysłem na zieloną łazienkę. Wykorzystanie naturalnej zieleni w formie akcentów kolorystycznych idealnie sprawdzi się w jasnej aranżacji, np. utrzymanej w biało-szarej kolorystyce. Ściany pomalowane farbą MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B6 Śnieżny Agat, drewniane meble w jasnoszarym kolorze z rzeźbionymi frontami i biała posadzka w ciemnoszare wzory staną się pięknym tłem dla zielonych kwiatów. Drewniane elementy wykończenia dodatkowo ocieplą wizualnie przestrzeń.

Zielona łazienka

MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B6 śnieżny agat

Ta inspiracja to ciekawy przykład koloru zielonego w łazience, wprowadzonego wyłącznie naturalnymi metodami. Zastanawiając się, czy warto zawiesić na ścianie obraz z zielonym motywem, idealnym rozwiązaniem będzie wykonanie samodzielnego zielnika, oprawionego w ramki.

Należy pamiętać, że w jednym pomieszczeniu można wykorzystać różne odcienie zieleni. Inspiracje wskazane wyżej, skupiają się na jednym tonie. Warto jednak poeksperymentować z tą pełną witalności barwą. Zielony kolor otwiera nieskończoną ilość pomysłów na aranżacje upragnionej, pełnej życia zielonej łazienki.

Kontakt w sprawie produktów:

Śnieżka Trade of Colours sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa
tel. 801 500 801
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomość
Śnieżka Trade of Colours sp. z o.o.

DZIAŁ HANDLOWY:

39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44
woj. podkarpackie
 

farby do wielu zastosowań » farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń » emulsje do pomieszczeń wilgotnych » farby i lakiery do drewna » farby i emalie do metalu » kleje » zaprawy » masy i mieszanki tynkarskie » masy i mieszanki do szpachlowania » lakiery » impregnaty do drewna » lakierobejce » farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii FFiL Śnieżka

 
Śnieżka Facebook   pinterest Śnieżka   Śnieżka instagram   Youtube Śnieżka


 


Partnerzy

logo Piramida

Cristalstone Luxum

   Tesa

kaflando płytki ceramiczne

Invena  logo Besco

BISK      Imers

GTV     Riho

  Sapho      Emako

 Electrolux

Aurora

    logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram