Studio VK

Kolorowa łazienka dla małych odkrywców i ich rodziców

data aktualizacji: 14-10-2021, 08:03 – artykuł promocyjny

Świat dziecka to świat barw i kolorów. Warto czerpać z niego jak najwięcej i jak najczęściej. Także w domowych aranżacjach. Kto powiedział, że łazienka musi być szara i nudna? Niech pobudza kreatywność małych odkrywców, a przy okazji pozytywnie nastraja dorosłych. Każdego dnia! W końcu wszyscy kiedyś byliśmy dziećmi.

Kolorowa łazienka dla małych odkrywców i ich rodziców

Każdy rodzic wie, jak zmienia się życie, gdy pojawia się w nim dziecko. Początkowo niemal całym światem jest dla niego łóżeczko – własny kącik, z perspektywy którego poznaje otoczenie, dźwięki, barwy, z czasem faktury. Prawdziwym przełomem w życiu rodziny jest dzień, gdy mały człowiek staje się pełnoprawnym użytkownikiem domowej łazienki. Warto się na to odpowiednio przygotować, by codzienna toaleta stała się przyjemnym rytuałem dla wszystkich.

Zadbanie o to, by dziecko od pierwszych dni dobrze czuło się w łazience to inwestycja z gwarantowaną stopą zwrotu. Aby tak było, musimy popatrzeć na otoczenie oczami małego człowieka i ocieplić je przyjaznymi dla niego kolorami.

Od czego zacząć? Od atrakcyjnej i funkcjonalnej wanny, np. wolnostojącej wanny THERMO, aby każda kąpiel była świetną zabawą. Dzięki usłudze GO COLOR oferowanej przez firmę MASSI można nadać jej ten wyjątkowy i niepowtarzalny spośród 200 podstawowych kolorów i nawet ponad 1000 wariantów odcieni. Rodzice muszą wybrać, resztą zajmują się eksperci. Wymarzony kolor nakładany jest na zewnątrz i dodatkowo zabezpieczony specjalistycznym lakierem, aby barwy były świeże przez lata. Wnętrze wanny pozostaje białe. Wszystkie użyte środki spełniają odpowiednie normy i są bezpieczne dla zdrowia dzieci.

Wanna THERMO z usułgą GO COLOR - wybierz kolor do swojej łazienki

– Świat dzieci z reguły jest barwny i kolorowy, poprzez kolorową ceramikę tworzymy taką właśnie przyjazną atmosferę w łazience – zwraca uwagę Sylwia Lewicka, specjalistka ds. obsługi klienta w firmie MASSI. O tej atmosferze pomyśleli projektanci serii MOLIS. Powinna ona zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta młodszych i starszych. Przyjaznego charakteru nadadzą łazience kolorowe umywalki nablatowe, a także wiszące miski WC i bidetu.

Barwy to nie wszystko. – Warto zadbać o to, by wyposażenie sanitarne było przyjazne dla dzieci. Oprócz kwestii estetycznych, jak np. dobór kolorów umywalki czy wanny, warto wziąć pod uwagę także względy praktyczne. Na przykład miska wisząca w wersji Mini dzięki niewielkiej formie będzie wygodna w użytkowaniu zarówno dla młodszych, jak i starszych – mówi Katarzyna Baczyńska, specjalistka ds. technicznych w MASSI.

Tworząc aranżację łazienkową pod kątem dziecka, warto zadbać o to, aby wnętrze było atrakcyjne, przyjazne i funkcjonalne nie tylko dla maluchów, ale też dla dorosłych. Odpowiedni styl mogą nadać gustowne dodatki, jak elegancka armatura linii VENICE, czy nowoczesne lustro VALO.

W ten sposób możemy uzyskać doskonałą synergię, łazienkę, która będzie „rosła” wraz z dzieckiem, przyjazną i oryginalną przestrzeń, w której wszyscy członkowie rodziny i goście będą czuli się komfortowo. Nie zapominajmy, że rodzice też zasługują od czasu do czasu na domowe spa...

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi: