Riho - wanny, kabiny, brodziki

Weź barwy w swoje ręce i wyraź styl w łazience pełnej kolorów

artykuł promocyjny

Masz dość smutnej monotonii bieli i chromu? Wybierz swój kolor, przełam rutynę, nadaj niepowtarzalny styl, klimat i charakter swojej łazience. Jedyne ograniczenia to wyobraźnia i paleta barw.

Weź barwy w swoje ręce i wyraź styl w łazience pełnej kolorów

Biała ceramika, chromowany kran i bateria prysznicowa. Doskonale to znamy. Tak mieli i mają prawie wszyscy. Bezbarwnie, nudno, sztampowo. Co sprawia, że zapamiętujemy jakieś wnętrze? To przede wszystkim jego oryginalny styl, dzięki któremu czujemy się dobrze, bezpiecznie, komfortowo. To „coś”, co powoduje, że aranżacja zapada nam głęboko w pamięć. Najczęściej to odpowiednia gra kolorów – przytulnie ciepłych, dyskretnie eleganckich lub energetyzujących.

Teraz przełamanie rutyny i nadanie charakteru łazience jest proste dzięki usłudze GO COLOR oferowanej przez firmę MASSI. Kolorowa wanna, miska WC, bidet, umywalka, rama lustra, profil i wsporniki ścianek prysznicowych – to wszystko sprawi, że Twoja aranżacja będzie inna niż wszystkie. – Kolorowa łazienka to niepowtarzalny i oryginalny styl – podkreśla Sylwia Lewicka, specjalistka ds. obsługi klienta w MASSI. Takie są właśnie wrażenia klientów, którzy postanowili kolorami wyrazić swój charakter.

Od czego zacząć i jak wprowadzić w życie autorski projekt? Krok pierwszy to wybór kolorów i wykończenia – matowego lub z połyskiem. Reszta należy już do specjalistów z MASSI, którzy zadbają o to, by efekt końcowy jak najlepiej odzwierciedlał założenia. Wanna w kolorze kojącej zieleni, ciepłego różu czy eleganckiej czerni? Bez względu na ostateczny wybór barw, muszą być one trwałe, a powłoki bezpieczne dla zdrowia. To wszystko zapewnia usługa GO COLOR. Wybrane z palety kolory są nakładane na poszczególne elementy i zabezpieczane powłoką bezbarwnego lakieru. Profile i wsporniki kabin prysznicowych są dodatkowo wypalane dla zapewnienia większej trwałości. Wszystko po to, by soczystością i świeżością barw cieszyć się przez lata.

Dlaczego kolory? Łazienka to nie tylko czynności higieniczne, ale także energia na nowy dzień i wieczorne wyciszenie. Odpowiedni projekt może zapewnić, że ta energia będzie zawsze dobra. Dzięki odważnym kolorystycznym aranżacjom wnętrze może stać się oazą, przywołującą wspomnienia błogiego lata, czasu urlopu, przestrzenią dającą poczucie obcowania z naturą. Wystarczy wprowadzić elementy zieleni, a chłód bieli zastąpić lekką ceramiką w kolorze ciepłego różu. 

Dzięki usłudze GO COLOR możesz wybrać barwy najbardziej pasujące do Twojego charakteru i w ten sposób nie tylko wyrazić swój styl, ale przede wszystkich stworzyć idealne wnętrze dla siebie. Jeśli przy okazji zrobisz wrażenie na innych, tym lepiej.    

Katarzyna Baczyńska, specjalistka ds. technicznych w MASSI, zwraca dodatkowo uwagę na względy praktyczne: kolorowa ceramika, zwłaszcza z powłoką półmatową, to nie tylko kreatywność, ale też łatwiejsze utrzymanie czystości. – Jeśli już zabrudzenia się pojawią, to są one mniej widoczne i łatwiejsze do usunięcia niż na białej ceramice. To takie proste! – podkreśla.

Dla kogo jest usługa GO COLOR? Dla wszystkich. Przynajmniej tych, którzy chcą zerwać z nudą, monotonią i smutkiem oraz nadać niepowtarzalny charakter swojej łazience. Zamiast mdło, smutno i bezbarwnie ma być kolorowo! GO COLOR  to świetna inspiracja i punkt wyjścia do gruntownego remontu, ale też rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu, energii lub środków na wielkie zmiany, lecz chcą ożywić styl dzięki rozświetleniu kolorami poszczególnych elementów. Wystarczy wziąć barwy w swoje ręce.

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi:

 

                  


Podobne artykuły
Biała łazienka z bateriami Retro Classic Grupy Armatura

armatura łazienkowa

Biała łazienka z bateriami Retro Classic Grupy Armatura

Biel jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Jak żaden inny kolor daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.... więcej...

Wanna przyścienna czy wolnostojąca?

armatura łazienkowa

Wanna przyścienna czy wolnostojąca?

W ostatnich latach rosnącą popularnością cieszą się designerskie wanny wolnostojące o pięknych, opływowych... więcej...

Jak czyścić różne rodzaje armatury

armatura łazienkowa

Jak czyścić różne rodzaje armatury

Armatura łazienkowa i kuchenna wbrew pozorom wymaga specjalnej pielęgnacji. Często w wyniku złego czyszczenia i... więcej...Facebook
Instagram