Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Czarne baterie KLUDI - wnętrzarski trend w trzech wersjach

artykuł promocyjny

Aktualne trendy w urządzaniu wnętrz niosą wiele inspiracji, dzięki którym możliwe jest podążanie innymi drogami niż tylko tymi sprawdzonymi od lat. Takie podejście do urządzania wnętrz pozwala uzyskać intrygujący wystrój, w którym obok funkcjonalności pojawia się dekoracyjność podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Przykładem jest tu modna armatura w czerni, o matowym wykończeniu, która właśnie poszerzyła ofertę KLUDI. 

Czarne baterie KLUDI - wnętrzarski trend w trzech wersjach

Bateria umywalkowa KLUDI NOVA FONTE PURISTIC BLACK

Od kilku sezonów chromowane baterie mają coraz większą konkurencję. Na początku były to głównie odcienie miedzi, złota i mosiądzu. Szybko jednak dołączyły do nich również i inne barwy. Obecnie największą popularnością cieszą się czarne baterie o aksamitnej, matowej powierzchni. Dostępne technologie produkcji również wpływają na to, że baterie są nie tylko estetyczne, ale również cechuje je duża odporność na uszkodzenia oraz łatwość w pielęgnacji. A właśnie ten ostatni czynnik często jest brany pod uwagę przy wyborze koloru armatury. Warto jednak pamiętać, że utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego wyzwania niż w przypadku baterii chromowanych.

Bateria wannowo-natryskowa KLUDI BOZZ

Bateria wannowo-natryskowa KLUDI BOZZ

 

Czerń ma potencjał

 

Kolor czarny doskonale prezentuje się w szczególnie popularnym zestawieniu, czyli black & white. Biel to idealne tło dla ciemnego akcentu, który nabiera wyrazistości, dlatego idealnie prezentują się w połączeniu z białą ceramiką oraz białymi kaflami. Nie można również zapomnieć o klasycznym połączeniu z elementami o surowym wyglądzie jak szarym betonem, dekorami imitującymi patynowane drewno, ale także z czarną umywalką i wanną. A na jakie rozwiązania warto postawić we własnym domu? Gotowe inspiracje stanowią trzy serie baterii KLUDI w wykończeniu czarny mat: BOZZ BLACK, BALANCE BLACK oraz NOVA FONTE PURISTIC BLACK. Każda z nich w nieco odmienny sposób prezentuje potencjał współczesnego minimalizmu.

Bateria umywalkowa KLUDI BALANCE BLACK

Bateria umywalkowa KLUDI BALANCE BLACK

 

Prostota w industrialnym wydaniu

 

Inspiracją do stworzenia serii KLUDI BOZZ BLACK były cylindryczne, industrialne kształty, które zgodnie z hasłem minimalizmu „mniej znaczy więcej” zwracają uwagę zredukowanymi formami. Prostota KLUDI BOZZ BLACK stanowi dopełnienie subtelnej elegancji. Design ze zredukowaną ornamentyką bazuje na precyzyjnej linii oraz przejrzystych geometrycznych kształtach. Oszczędnemu wzornictwu towarzyszy optymalizacja funkcjonalności, dzięki czemu produkty z tej serii ułatwiają codzienne czynności w łazience. Opcja wykończenia w czarnym macie urzeka przy tym aksamitną powierzchnią, której daleko jest do chłodnej sterylności. Z tego też powodu taka armatura ma wszechstronne zastosowanie, jeśli chodzi o różnorodne style wnętrzarskie.

 

Ożywcza moc kontrastów

 

Gra kolorami to najprostsza droga do pięknego wnętrze, a przy tym doskonała zabawa kreatywnością, co może okazać się wielką przyjemnością. Baterie KLUDI BALANCE BLACK o powierzchni czarny mat doskonale współistnieją z jasnymi wnętrzami, przełamując jednostajną kolorystykę. Baterie umywalkowe w kolorze czarnym to także świetny pomysł w przypadku białej ceramiki o soft-purystycznych kształtach. W strefie natrysku taki kontrast warto wprowadzić poprzez połączenie czarnej armatury z białą powierzchnią ścian. Jeśli ktoś szuka więcej różnorodności, może sięgnąć po alternatywę dla tradycyjnych płytek w postaci np. pobielanej, rustykalnej cegły, która wprowadzi intrygujący klimat. Decydując się na kabinę typu walk-in o czarnych profilach doskonale dopełnimy całość aranżacji. Obok oryginalnych połączeń kolorystycznych równie ważne są jakość wykonania i funkcjonalność poszczególnych elementów aranżacji. Baterie z serii KLUDI BALANCE BLACK cechują przemyślane detale – ergonomiczny, uniesiony do góry uchwyt, lekko pochylony korpus baterii oraz precyzyjnie wykonana powierzchnia, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji.

Zestaw natryskowy KLUDI BALANCE BLACK, rączka natrysku KLUDI FIZZ

 

Elegancja w czystej formie

 

W wysublimowanej wersji minimalizmu prostota scala się z subtelną ozdobnością wybranych materiałów. Funkcję dekoracyjną zrzuca się z ornamentów na rzecz umiejętnego dobrania praktycznego wyposażenia wnętrza. Tym tropem podąża marka KLUDI, proponując kolekcję NOVA FONTE PURISTIC BLACK. Smukłe kształty baterii idą w parze z miękkimi liniami, przez co geometryczne formy są łagodne w wyrazie i uniwersalne. Całość zyskuje dodatkowo walor ponadczasowej elegancji – w duchu nowoczesnego puryzmu. Armatura jest wyrazista i przyciągająca wzrok, a przy tym zachwyca doskonałymi proporcjami. Zarówno surowe, industrialne otoczenie, jak i styl nowoczesny w przytulnej odsłonie stanowią dla niej idealne towarzystwo. Wszędzie, gdzie się pojawi, zapewnia powiew designerskiej świeżości.

KLUDI BALANCE BLACK

KLUDI BALANCE BLACK

Więcej na stronie https://inspiracje.kludi.pl/  

Kontakt w sprawie produktów:

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www: www.kludi.pl
mail: wyślij wiadomość


Kludi Armaturen Sp. z o.o.

armatura łazienkowa » armatura kuchenna » akcesoria łazienkowe » zestawy natryskowe » systemy odpływowo-przelewowe » armatura kliniczna i specjalistyczna
 

Zobacz galerię zdjęć Kludi

                  


Podobne artykuły
Armatura łazienkowa - nowości i trendy

armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa - nowości i trendy

Armatura łazienkowa jest wdzięcznym tematem do kreacji wzorów i trendów. Jako element iście dekoracyjny,... więcej...

Prysznic w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych

armatura łazienkowa

Prysznic w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych

Coraz więcej osób zamiast kąpieli w wannie, wybiera prysznic. Zajmuje on bowiem znacznie mniej czasu, dzięki... więcej...

Jak stworzyć kabinę walk-in? Poznaj brodzik podpłytkowy

armatura łazienkowa

Jak stworzyć kabinę walk-in? Poznaj brodzik podpłytkowy

Tradycyjne głębokie brodziki stają się coraz rzadziej spotykane, wobec popularności kabin typu walk-in z odpływem... więcej...