Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Patron sekcji - SFA Poland

Rynienki prysznicowe WIPER Eye-drain

artykuł promocyjny

Odwodnienia prysznicowe zyskują coraz większe grono zwolenników. Jest to wyjątkowo wygodny i praktyczny w codziennym użytkowaniu sposób na odprowadzenie wody z powierzchni prysznicowej, która wcale nie musi ograniczać się do brodzika. Otwarte kabiny zachwycają komfortem i funkcjonalnością, dlatego w większości aktualnie urządzanych łazienek pojawia się odpływ prysznicowy. Na rynku możemy spotkać wiele kształtów i konstrukcji tego rozwiązania, jednak na szczególną uwagę zasługuje model WIPER Eye-drain, który cechuje się niespotykanym designem przy zachowaniu najwyższej funkcjonalności.

Rynienki prysznicowe WIPER Eye-drain
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

To innowacyjna koncepcja odpływu prysznicowego klasy PREMIUM, która została stworzona z myślą o wyjątkowych łazienkach. Idealnie komponuje się z powierzchniami wyłożonymi mozaiką, a także płytkami wielkoformatowymi. Delikatna linia odpływu o smukłych kształtach zaskakuje oryginalnym wyglądem.

Rynienki prysznicowe WIPER Eye-drain

Rynienki dostępne są w 7 długościach od 600 do 1200 mm, ich całkowita wysokość to 90 mm, a szerokość 40 mm. Charakteryzują się przepustowością na poziomie 36 l/min. Występują w wykończeniu szlif, poler i mat.

Rynienki prysznicowe WIPER Eye-drain - różne konfiguracje

WIPER gwarantuje praktycznie nieograniczoną trwałość, co przekłada się na 25-letnią gwarancję na wszystkie produkty tej marki. 

Rynienki prysznicowe WIPER Eye-drain - 25 lat gwarancji

Kontakt w sprawie produktów:

Wiper Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 2
43-190 Mikołów
tel. 32 738 5000 781 60 60 68
www: wiper.pl
mail: wyślij wiadomość
Wiper Sp. z o.o.

odpływy prysznicowe » płyty podposadzkowe » brodziki » chemia izolacyjna » systemy hydroizolacyjne, maty i akcesoria » ogrzewanie podłogowe elektryczne » kabiny prysznicowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii Wiper:

WiperWiperWiperWiperWiperPartnerzy

WeritSfa

Ferdom   Invena

nVent   Ferro


FENIX  
Grupa Armatura

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram