patron besco

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

data aktualizacji: 18-11-2021, 08:03 – artykuł promocyjny

Odwieczny dylemat: błogi relaks w wannie czy szybki prysznic? Odpowiadamy: nowoczesny singiel nie musi dokonywać wyboru na lata, może rozstrzygać tę kwestię każdego dnia.

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

Niewątpliwe zalety prysznica to oszczędność wody i pieniędzy, czyli ekologia i ekonomia. Ale kto by nie chciał od czasu do czasu pozwolić sobie na głębokie odprężenie w wannie, regenerującą kąpiel z pianą, solą morską i książką w rękach?

– Wybór pomiędzy wanną a prysznicem zależy od osobistych upodobań użytkownika.
Osoby, które chcą się zrelaksować i wyciszyć zdecydowanie wybiorą wannę, natomiast prysznic będzie idealnym rozwiązaniem dla zwolenników szybkiego mycia. Istotną kwestią jest też przestrzeń, którą dysponujemy w łazience – mówi Marlena Zacharska, specjalistka ds. obsługi partnera w firmie MASSI.

W każdej łazience sprawdzi się nowoczesna kabina z serii WALK IN oraz WALK IN FIX. W mniejszych pomieszczeniach będzie ona pełnić dodatkową funkcję, nadając wnętrzu lekkości i powiększając je optycznie. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest też łatwość utrzymania czystości i trwałość, bo w przeciwieństwie do tradycyjnych kabin z brodzikiem, tu nie ma takich elementów jak prowadnice, które pod wpływem działania wody łatwo ulegają uszkodzeniu. Komfort mycia jest też zupełnie inny, gdy nie jesteśmy zamknięci w małej, zaparowanej przestrzeni.

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

Eksperci MASSI rekomendują do strefy prysznicowej zestaw BLU. Składa się on z deszczownicy, która zapewnia doskonałe odprężenie, oraz okrągłej słuchawki, idealnej do spłukiwania albo szybkiego prysznica.

Dla zwolenników kąpieli, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność i styl, idealna będzie wanna THERMO, uzupełniona baterią wolnostojącą SIENNA. Unikalny design daje wrażenie lekkości i nie dominuje wnętrza. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych jej zaletą jest dłuższe utrzymywanie ciepła dzięki zastosowaniu ścianek o właściwościach termoizolacyjnych. Wnętrze wanny jest wyprofilowane, by zapewnić komfort kąpieli.

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

Dopełnieniem całości, zarówno w przypadku łazienki z wanną, jak i prysznicem, są: umywalka DOTI, miska WC oraz bidet z serii LOCA.

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

Wojciech Kacper Zbrożek, export key account manager w MASSI, zwraca uwagę, że zaletą wszystkich powyższych rozwiązań jest możliwość ich kolorystycznego dopasowania do indywidualnych potrzeb dzięki usłudze GO COLOR. – Chęć posiadania nietuzinkowych rozwiązań i możliwość stworzenia swojego własnego spersonalizowanego wnętrza, dostosowanego kolorystycznie do indywidualnych upodobań, to opcja pożądana przez klientów na całym świecie – mówi.

W ramach usługi GO COLOR oferowanej przez firmę MASSI wybrane z palety kolory są nakładane na wannę, umywalkę, miskę WC czy bidet i zabezpieczane powłoką bezbarwnego lakieru. Profile i wsporniki kabin prysznicowych są dodatkowo wypalane dla zapewnienia większej trwałości. 

Łazienka dla singla: wanna czy prysznic?

Oczywiście, jeśli tylko mamy odpowiednią przestrzeń w łazience, najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie zalet zarówno wanny, jak i prysznica. Takie podejście sprawdzi się w życiu pracującego singla. Szybki prysznic w tygodniu i odprężająca kąpiel w weekend to idealny miks dla duszy i ciała, ale również rozwiązanie przyjazne dla planety i portfela.

Wanna i prysznic jako rozstrzygnięcie tytułowego dylematu to także podejście przyszłościowe, bo w końcu singiel nie musi nim być zawsze.

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi:

 

                  

Podobne artykuły
Czyszczenie kabiny prysznicowej - praktyczne porady

porady

Czyszczenie kabiny prysznicowej - praktyczne porady

Kabina prysznicowa to przestrzeń w łazience, którą trudno utrzymać w czystości. Wymaga regularnej pielęgnacji... więcej...

Zamierzam położyć płytki na ścianie na wysokość 150cm a później do sufitu gładź. Co pierwsze płytki czy szpachlowanie?

porady

Zamierzam położyć płytki na ścianie na wysokość...

Zależy jak Pan chce wykończyć krawędź płytek. Jeśli klei Pan na ścianę i wykańcza plastikową listwą to można... więcej...

Jakie oświetlenie do ciemnej łazienki

porady

Jakie oświetlenie do ciemnej łazienki

W ciemnych łazienkach bardzo ważne jest prawidłowe dobranie źródła światła i jego rozmieszczenie.... więcej...