Oświetlenie do łazienki - jak stworzyć przyjemny nastrój za pomocą taśmy LED

artykuł promocyjny

Łazienka to pomieszczenie niezbędne w codziennym życiu każdego człowieka. To tam właśnie wykonujemy najwięcej czynności związanych z higieną. Brak okien nie wpływa korzystnie na dobrą widoczność w pomieszczeniu, a to jakie oświetlenie wybierzesz, może mieć znaczący wpływ także na twoje samopoczucie. W sklepie Design Light znajdziesz najróżniejsze propozycje dotyczące źródeł światła - oświetlenie podszafkowe LED, oświetlenie do szuflad w łazience, oprawy i lampki sufitowe LED, taśmy LED oraz profile aluminiowe do ich montażu.

Oświetlenie do łazienki - jak stworzyć przyjemny nastrój za pomocą taśmy LED

 

Oświetlenie sufitowe LED

 

Do oświetlenia całego pomieszczenia można użyć opraw sufitowych z żarówkami LED lub profili architektonicznych, które po wklejeniu taśmy LED-owej tworzą linie światła na ścianie i suficie. Lampy sufitowe Design Light to świetny wybór pod względem wizualnym. Posiadają bogatą kolorystykę i oryginalne kształty. Cieszą się również niesamowitą funkcjonalnością, a co najważniejsze, nie męczą wzroku. Firma posiada ogromny wybór modeli, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dostępne są nie tylko produkty zaprojektowane w oparciu o nowoczesne wzornictwo. Wiele propozycji sprawdzi się również w aranżacjach klasycznych, tradycyjnych. Całości dopełnia duży strumień świetlny i prosty montaż.

Oświetlenie na suficie LED

Fundamentalną rzeczą jest barwa światła użyta w oświetleniu LED - barwa biała zimna da nam najwięcej światła w przeliczeniu na lumeny, barwa neutralna - najlepiej odda kolory oświetlanych przedmiotów, barwa biała ciepła nada przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Jednym z popularniejszych produktów Design Light jest oprawa sufitowa wpuszczana LED COSTA. Stosuje się ją głównie w powierzchniach stropowych. Jej forma ma nowoczesny, kwadratowy kształt, który wygląda świetnie w niemal każdym wnętrzu. Oprawa posiada możliwość regulacji kąta padania światła.

Światło sufitowe w łazience Design Light

 

Oprawa łazienkowa

 

Istotną kwestią jest natężenie jasności w łazience. Szczególnie w strefach, gdzie dokonujemy czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, jak np. przy umywalce. Dlatego nad lustrem warto zamontować dodatkowe oświetlenie w postaci oprawy łazienkowej o odpowiednim stopniu ochrony. Polecić tu można uniwersalną oprawę łazienkową LED marki AMBER o mocy 4,5W z IP44. Cechuje ją uniwersalny montaż – lampę da się zamontować zarówno nad lustrem, jak i wsunąć na lustro. Diody, które zostały zastosowane, nie tracą na swej intensywności w toku użytkowania i mają długą żywotność. Dodatkowym atutem jest elegancki i modny design, nadający pomieszczeniu dodatkowego szyku.

Podświetlenie lustra i półki w łazience

 

Taśma i profil do taśmy LED

 

Aby we własnym domu czuć się dobrze i komfortowo, warto zadbać o odpowiedni nastrój. W tym z pewnością pomoże taśma LED-owa. Podświetlenie wszelkich wnęk w suficie lub ścianach, półek, luster czy dolnych krawędzi mebli może całkowicie odmienić pomieszczenie i sprawić, że Twoi goście oniemieją z wrażenia. Taśmę LED najlepiej montować w profilu aluminiowym dla jej ochrony i przedłużenia żywotności.

Oświetlenie łazienkowe sufitu i lustra Design Light

Design Light ma w swojej ofercie szeroką gamę profili wpuszczanych czy nawierzchniowych w różnych kolorach. Jednym z cenionych modeli jest profil architektoniczny JAPET z serii ASTRO - profil 2 m do stosowania nawierzchniowego z kloszem mlecznym. Jest on wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Inną propozycją z serii ASTRO jest profil FOBOS. Wbudowuje się go w powierzchnię płyty, bez widocznych aluminiowych elementów. Pozwala to uzyskać wewnątrz pomieszczeń iluminacje świetlne, tzw. linie światła.

Oświetlenie łazienki. Lustro, półka, sufit

 

Lampy LED a środowisko

 

Ważnym aspektem jest to, że oświetlenie LED przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Duże ograniczenie zużycia energii elektrycznej gwarantuje mniejsze korzystanie z zasobów naturalnych. Znaczenie ma również to, że do produkcji lamp LED-owych używa się surowców i minerałów nieszkodliwych dla środowiska.

Kontakt w sprawie produktów:

Design Light Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 1B
48-340 Głuchołazy
tel. +48 603 983 727
www: designlight.pl
mail: sklep@designlight.pl marketing@designlight.pl
Design Light Sp. z o.o.

Oświetlenie meblowe LED: Oświetlenie podszafkowe LED » Oświetlenie do szaf » Oświetlenie do szuflad LED » Oświetlenie schodowe LED » Oprawy sufitowe i żarówki LED » Taśmy LED: Mono » Bicolor » RGB » RGBW » Neon Flex » COB » Profile aluminiowe do taśm LED: nawierzchniowe i kątowe, wpuszczane, architektoniczne » Sterowniki do LED » Wyłączniki do systemów LED » Zasilacze LED: 12V DC » 24V DC » Przewody instalacyjne LED » Gniazda meblowe: nablatowe » wpuszczane » automatyczne » Czujniki ruchu i zmierzchu


Zobacz zdjęcia w galerii Design Light:

Design LightDesign LightDesign LightDesign LightDesign Light

Design Light Facebook   Design Light instagram   Youtube Design Light   Design Light linkedin
Partnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram