aurora

Meble Besco - Idealnie dopasowane

data aktualizacji: 03-01-2022, 08:40 – artykuł promocyjny

Aby łazienka była elastyczna i wygodna w użytkowaniu, a co najważniejsze dostosowana do potrzeb każdego domownika, trzeba podjąć duże wyzwanie. Funkcjonowanie w tym pomieszczeniu ma być intuicyjne i łatwe, musimy dokładnie przemyśleć i rozplanować całe wnętrze. Świetnym miejscem do zagospodarowania może być przestrzeń pod umywalką. Rozwiązanie to zagwarantuje najlepsze wypełnienie wolnego miejsca oraz sprawdzi się w mniejszych i większych salonach kąpielowych. Powierzchnię, która jest dostępna, możemy wykorzystać do maksymalnego stopnia poprzez połączenie szafki i umywalki. 

Meble Besco - Idealnie dopasowane

Podstawą każdej łazienki są środki czystości i kosmetyki, które musimy mieć zawsze pod ręką. Ważne jest, aby były jak najlepiej poukładane, zwłaszcza że często w pośpiechu nie mamy czasu dokładnie przeszukiwać półek. Łazienka jest, można powiedzieć, najważniejszym elementem każdego domu. Spędzamy w niej naprawdę sporą część swojego życia. Takie rzeczy jak styl i design są w jej przypadku bardzo ważne, jednak wartością jeszcze istotniejszą jest stabilność i trwałość umeblowania. Modułowe meble z nowej linii Besco takie właśnie są.

Produkty firmy wyszły na rynek jako nowości w 2021 roku. Były uznawane przez największych miłośników designu np. na Targach Warsaw Home. W skład kolekcji wchodzą dwie szafki Daxa i Floo o różnych - w zależności od zapotrzebowania - wymiarach.

Niebieskie szafki podumywalkowe floo

fot.: Besco - Szafka podumywalkowa Floo niebieska, uchwyt złoty

Dzięki dostępnej zróżnicowanej kolorystyce blatów, uchwytów i frontów podwieszanych szafek Besco, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wygląd baterii oraz umywalek nablatowych producenta został idealnie dopasowany. Wykorzystano również najwyższej jakości podzespoły i materiały podczas produkcji mebli.

W projektowaniu łazienki ważne jest skoordynowanie stylu i charakteru przestrzeni poprzez dobór właściwych tonacji. Firma wprowadza do palety barw swoich szafek łazienkowych najnowsze trendy kolorystyczne świata wnętrz. Fronty szafek zawierają teraz motyw jodełki, który jest ostatnio całkiem pożądany. Blat dobiera się do szafki osobno i jest on dostępny w kilku kolorystycznych wariantach.

Białe szafki podumywalkowe Floo

fot.: Besco - Szafka podumywalkowa Floo biała, uchwyt czarny

Odporność na wilgoć to niewątpliwie jena z zalet szafek Besco. Fronty mebli wykonano z płyty MDF - materiału, który jest odporny na wieloletnią eksploatację i uszkodzenia. Dzięki temu ciężko uszkodzić szafki podczas codziennego użytkowania, są odporne na działanie chemicznych środków. Meble można wyczyścić bezproblemowo i bez potrzeby stosowania preparatów specjalistycznych.

Besco oferuje nam dwa typy blatów do wyboru. Blaty Oak oraz Slim, które są pokryte akrylem i dedykowane do podwieszanych szafek z serii Floo i blaty dostosowane do szafek Dexa. Oba typy są dostępne w wykończeniu matowym.

Biała szafka podumywalkowa Dexa

fot.: Besco - Szafka podumywalkowa Dexa biała, uchwyt czarny

Kolejną ciekawą opcją, jaką producent zastosował, jest funkcja samo domykania się szafek z domykaniem cichym Strong Max. Ułatwia to codzienne funkcjonowanie i zapobiega niepotrzebnym hałasom trzaskających szafek. W komplecie do szafki dołączony jest także podblatowy syfon.

Szuflady Dexa z matą antypoślizgowąW szafkach Besco mamy również do dyspozycji dwie szuflady - zewnętrzną i tą ukrytą za frontem. Przechowywanie kosmetyków oraz innych potrzebnych gadżetów umożliwia dodatkowa szuflada wewnętrzna. Porządek wewnątrz szuflad utrzymuje dopełniająca wykończenia antypoślizgowa mata.
Świetnym sposobem zagospodarowania małych przestrzeni, gdzie każdy fragment pustego miejsca musi być rozsądnie wykorzystany, są szafki podumywalkowe. Na wyposażenie łazienki  w zgodzie z potrzebami indywidualnymi, niezależnie od powierzchni i w ciekawej stylistyce pozwala zestaw mebli łazienkowych modułowych Besco.

 

Więcej informacji na stronie marki www.besco.eu. 

Kontakt w sprawie produktów:

BESCO Sp. z o.o.
ul. Kościelna 21
38-524 Besko
tel. +48 600 700 336
www: www.besco.eu
mail: wyślij wiadomość
BESCO Sp. z o.o.

wanny: asymetryczne » symetryczne » wolnostojące » kabino-wanny » kabiny prysznicowe: półokrągłe » kwadratowe » prostokątne » walk in » asymetryczne » drzwi prysznicowe » parawany nawannowe » brodziki prysznicowe: asymetryczne » półokrągłe » kwadratowe » prostokątne » umywalki » akcesoria » odpływy liniowe » umywalki » armatura łazienkowa: baterie wolnostojące » umywalkowe » prysznicowe » wannowe


Zobacz zdjęcia w galerii BESCO Sp. z o.o.

BESCO    BESCO    BESCO    BESCO    BESCO
 


Meble Elita

Podobne artykuły
Szafki pod umywalkę - wady i zalety rozwiązań do przechowywania w łazience

meble i akcesoria

Szafki pod umywalkę - wady i zalety rozwiązań...

Szafki podumywalkowe to nie tylko estetyczne, ale także bardzo praktyczne rozwiązanie. Stanowią wygodne i pojemne... więcej...

Drążki do zasłon prysznicowych od Adah

meble i akcesoria

Drążki do zasłon prysznicowych od Adah

Łazienka jest szczególnym miejscem w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy... więcej...

Nowoczesna i funkcjonalna - jak w łatwy sposób zmienić wystrój łazienki bez uszkadzania płytek?

meble i akcesoria

Nowoczesna i funkcjonalna - jak w łatwy sposób...

Zmiany w łazience często kojarzą się z generalnym remontem i sporymi wydatkami. Czy słusznie? Nowe technologie... więcej...