Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Nowość! Złota deszczownia Glamour

data aktualizacji: 22-02-2022, 08:50 – artykuł promocyjny

Mało która barwa prezentuje się w łazience tak dobrze jak złoto. W łazienkowych trendach złoto zajęło należne miejsce i pojawia się w tej przestrzeni jako dodatki, dekoracje oraz elementy wykończeniowe. Co więcej, daje dużo możliwości łączenia - z czernią, bielą, szarością, a także pastelami. W kolekcji złotej armatury Glamour od niedawna można znaleźć deszczownię. Teraz zestaw jest kompletny. Jego części składowe można ze sobą dowolnie łączyć.

Nowość! Złota deszczownia Glamour

Komfort kąpieli i efektowny design

 

W nowej deszczowni Glamour połączono wysoką jakość wykonania, intuicyjną obsługę oraz elegancki design. Swoją prostą formą i geometrycznymi kształtami nawiązuje do modernizmu. W podstawie ma zaokrąglony kwadrat. Jednocześnie zachowuje lekkość. Złota, połyskująca deszczownia doda blasku i elegancji każdej stylizacji.

Złota deszczownia Glamour

Materiałem użytym do produkcji deszczowni jest stal nierdzewna, dzięki czemu jest ona odporna na szkodliwe oddziaływanie wody. Nie koroduje i nie odbarwia się, a dodatkowo nie sprawia problemów w utrzymaniu czystości, dzięki swojej innowacyjnej powierzchni. Prosta konstrukcja pozbawiona zakamarków utrudnia rozwój drobnoustrojów. Deszczownia naśladuje łagodny strumień deszczu, odprężając i dostarczając przyjemnych doznań w trakcie kąpieli. To nie tylko dbanie o higienę, ale i delikatny masaż.

 

Kompletny zestaw prysznicowy

 

Na serię Glamour składa się kilka części, które można swobodnie łączyć, np. deszczownię z natryskiem punktowym i ręcznym. Taki zestaw przełoży się na wysoki komfort kąpieli. Deszczownia ma regulowaną kolumnę natryskową, dzięki czemu można bez problemu dopasować ją do wzrostu wszystkich domowników. Wygodny ręczny natrysk ma minimalistyczną, prostokątną słuchawkę. Zarówno deszczownia, jak i słuchawka, ma system anti-calc, który likwiduje problem kapania wody po zakończeniu kąpieli. Seria Glamour zawiera także natrysk punktowy.

Zielona łazienka ze złotą armaturą Glamour

Linia armatury Glamour to nie tylko połyskujące złoto. Dostępne są też inne wersje kolorystyczne - klasyczny lśniący chrom albo kojarząca się ze stylem loftowym czerń. Każdy element zestawu jest dostępny we wszystkich wersjach kolorystycznych. Chrom świetnie odnajdzie się w przestrzeniach urządzonych klasycznie i ponadczasowo. Czerń odnajdzie się w łazience inspirowanej industrialem. Z kolei złota armatura najlepiej pasuje do aranżacji w stylu glamour, retro i angielskiej.

 

Uniwersalna deszczownia do prysznica i wanny

 

Zarówno deszczownia, jak i cała linia Glamour, spełni swoje zadanie nie tylko w kabinie prysznicowej, ale też w wannie, a nawet w wannach połączonych z kabiną. Zestaw zawiera składaną wylewkę, dzięki czemu jest bardziej kompaktowa. Dzięki temu sprawdzi się nawet w mniejszej łazience. Wylewkę można wysunąć w czasie napełniania wanny i mycia, a kiedy nie ma potrzeby jej używania, można ją złożyć. To wariant baterii wannowej.

Złota armatura w łazience Glamour

W sytuacji, gdy bateria Glamour ma funkcjonować pod prysznicem, wybiera się opcję z demontowaną wylewką (baterię natryskową), ale warto rozważyć baterię z wylewką, z racji tego, że można ją złożyć. Może być przydatna w głębokich brodzikach.

Kontakt w sprawie produktów:

Invena S.A.
ul. Grabskiego 3
75-209 Koszalin
tel. Dział Obsługi Klienta: 801 108 072
www: www.invena.pl
mail: wyślij wiadomość
Invena S.A.

Armatura łazienkowa: baterie umywalkowe, baterie wannowe, natryskowe, bidetowe, deszczownie, słuchawki, panele i zestawy natryskowe
Kabiny i brodziki
Umywalki
Armatura kuchenna
Armatura do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych
Grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii Invena:


Podobne artykuły
Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

armatura łazienkowa

Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

Linares i Lugo to nazwy dwóch nowych serii prostokątnych wanien akrylowych firmy RIHO, których wyróżnikiem... więcej...

Agawa w łazience - Polacy ją pokochają!

armatura łazienkowa

Agawa w łazience - Polacy ją pokochają!

W czasie powstawania najlepszych kolekcji wyposażenia łazienek trzeba zadbać o zachowanie najwyższego poziomu wzornictwa.... więcej...

Bateria umywalkowo-bidetowa alternatywą dla bidetu

armatura łazienkowa

Bateria umywalkowo-bidetowa alternatywą dla bidetu

Niezależnie od wielkości powierzchni naszej łazienki, aranżując jej wnętrze dążymy do stworzenia estetycznego... więcej...