Najlepsza w klasie - pralka Candy RapidO

data aktualizacji: 01-03-2022, 12:07 – artykuł promocyjny

W życiu ważne jest, aby oszczędzać, dlatego zazwyczaj wybieramy takie urządzenia, które są energooszczędne, a zarazem zapewnią wygodę i efektywność pracy. Pralki Candy z serii RapidO dokładnie takie są. Dzięki innowacji pobierają mniej energii, a wydajne oraz szybkie programy prania pozwolą na zaoszczędzenie czasu.

Najlepsza w klasie - pralka Candy RapidO

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

 

Pralki Candy z serii RapidO posiadają certyfikaty w nowej, najwyższej klasie energetycznej A. Zostały wyposażone przez producenta w inwertowy silnik z 10-letnią gwarancją na użytkowanie, sprawiający, że urządzenia są energooszczędne, a także ciszej pracują. Dzięki funkcji KG Detector czas prania jest dostosowywany przez pralkę automatycznie do faktycznie wprowadzonego wsadu. Powoduje to mniejsze zużycie energii oraz obniżenie rachunków za prąd. Candy RapidO nie tylko oszczędza pieniądze, ale również czas. Ich programy są intuicyjne, a 9 z nich trwa mniej niż godzinę. Przy nagłych sytuacjach, kiedy do zabrudzenia dojdzie tuż przed naszym wyjściem, wyczyścimy odzież w ciągu zaledwie 14 minut za pomocą opcji Odświeżanie. Nasza garderoba zostanie wyprana, wypłukana i odwirowana dzięki super szybkiemu cyklowi prania, a my będziemy gotowi na każdą okazję.

Snap&Wash

 

Innowacyjność i wygoda

 

Producent zajął się także zautomatyzowaniem i ułatwieniem procesu prania odzieży oraz użytkowania pralki. Teraz nie trzeba już analizować metek, szukać w internecie informacji ani znać się na tkaninach, aby wiedzieć, jak odświeżać lub prać dany materiał. Dzięki aplikacji Candy simply-Fi dostajemy dostęp do całkowitej pomocy profesjonalnego asystenta. Zadając pytanie odnośnie tkanin, od razu dostajemy odpowiednią poradę - uzyskamy informacje dotyczące usuwania plan, skutecznego prania ora diagnostyki urządzenia. W przypadku braku pewności, na który program najlepiej się zdecydować możemy wybrać opcję wsparcia Snap&Wash, gdzie trzeba zrobić zdjęcie, a następnie zaznaczyć na nim ubrania przygotowane do prania. Aplikacja podpowie nam, który cykl będzie odpowiedni, jaką temperaturę prania oraz moc wirowania wybrać, powie, na co zwrócić uwagę przed wsadzeniem do pralki ubrań, a także ustali ilość potrzebnego do wyprania tkanin detergentu. Swoim urządzeniem możemy sterować przy pomocy smartfona, wystarczy tylko wybrać opcję Wi-Fi na pralce.

Aplikacja Candy simply-Fi

 

Programy do zadań specjalnych

 

W wyniku pandemii coraz bardziej rozumiemy, jak ważne jest dbanie o nasze zdrowie. Dzięki specjalnym programom Candy RapidO z cyklu „zdrowie i higiena”, które zostały wprowadzone przez producenta, możemy zdezynfekować skutecznie rękawiczki, maseczki oraz odzież bawełnianą w 60 stopniach. W przypadku bardziej wrażliwych użytkowników opracowano program dla alergików, zapewniający usunięcie aż do 80% alergenów, sierści z tkanin, kurzu przy zachowaniu dbałości o jakość włókien tkaniny. Specjalnie dla dzieci stworzono program BabyCare, dzięki któremu bezpiecznie i skutecznie upierzemy wszelkie ubrania, pluszowe zabawki oraz pościel. Codzienne pranie ułatwią także programy do zadań specjalnych - funkcja prania z parą, która zmniejsza ilość zagnieceń o nawet 80%, co zmniejszy konieczność prasowania czy funkcja Zatrzymaj i dorzuć pranie, pozwalająca na wstrzymanie pracy urządzenia, otworzenie bębna i dorzucenie zapomnianego ubrania.

Teraz nie trzeba czekać na koniec prania, można dorzucać części garderoby w wybranym czasie. Podczas trwającego cyklu nie musimy być w pobliżu, można spokojnie zająć się innymi obowiązkami czy nawet wyjść na spacer, gdyż nawet będąc poza domem, możemy nadzorować i kontrolować swoje pranie. Po zakończonym cyklu aplikacja wyśle o tym właściwe powiadomienie. Urządzenia Candy RapidO dostają najwyższe oceny ze względu na ich wygodę, funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania, doceniane przez wielu użytkowników.

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Czy warto doprowadzić do pralki ciepłą wodę

sprzęt AGD

Czy warto doprowadzić do pralki ciepłą wodę

Poszukując oszczędności w trakcie użytkowania pralek rozważa się często możliwość podłączenia urządzenia... więcej...

Co warto wiedzieć o szczoteczkach sonicznych? Na przykładzie Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200

sprzęt AGD

Co warto wiedzieć o szczoteczkach sonicznych?...

To, jak zdrowe będą nasze zęby, zależy nie tylko od częstotliwości i czasu mycia, ale również od rodzaju... więcej...