Wyposażenie łazienek z ultralekkiego betonu architektonicznego

artykuł promocyjny

Beton firmy Luxum® to materiał ponadczasowy, stosowany przy produkcji wanien, umywalek, brodzików, donic lub płyt ściennych. Jego atutem jest niepowtarzalna estetyka i charakter, którego nadaje wnętrzom. Dobrze dobrane wyposażenie pomieszczeń tworzy harmonijną i spokojną atmosferę w Twoim domu, a do tego umożliwia skuteczny wypoczynek.

Wyposażenie łazienek z ultralekkiego betonu architektonicznego

 

Dlaczego warto wybrać beton firmy Luxum®?

 

Właściwości betonu pozwalają tworzyć nie tylko elementy dekoracyjne, ale również wyposażenie wnętrz w formie wanien czy umywalek. Ten niezawodny materiał idealnie nadaje się do łazienek. Pozwala na długi relaks w wannie przez spowolnione ochładzanie wody. Jest przyjemny i ciepły w dotyku, więc bez obaw możesz zażywać kąpieli godzinami.

Odpływ liniowy i umywalka z betonu

Betonowy brodzik to silny trend o uzasadnionym występowaniu. Możliwość wyboru koloru, kształtu i dopasowania go do łazienki to banalnie prosta sprawa. Beton jest w 100% bezpieczny i higieniczny. Firma Luxum® jako pierwsza w Polsce zaczęła dostarczać wyposażenie łazienkowe w formie wodoodpornego betonu architektonicznego na wymiar. Zgłoś się do nas, a efekt świetności będzie gwarantowany!

Betonowa umywalka wolnostojąca

Firma Luxum® nie zna ograniczeń kompozycyjnych. Projekty są tworzone indywidualnie wedle zaleceń klienta. Idealne kształty szyte na miarę Twojego mieszkania, które możesz zamówić z pomocą doświadczonych pracowników. Marzysz o wannie i dopasowanej do niej umywalce o najbardziej wymyślnych kształtach? Zadzwoń lub napisz maila z propozycją kształtu, a my zrealizujemy Twój plan!

 

Jaki beton architektoniczny wybrać?

 

W ofercie firmy Luxum® można znaleźć propozycje dla struktury i formy betonu. Dostępne faktury i kolorystyka betonu z pewnością wpiszą się w każdy wystrój. Szeroki wybór kolorów i rodzajów betonu dostępny jest w naszej ofercie.

Beton pokrywający wannę

Jeśli komponujesz wystrój w stylu skandynawskim, industrialnym lub minimalistycznym elementy z betonu architektonicznego w pełni wpasują się w Twoją wizję. Zapoznaj się z niebanalną ofertą i skontaktuj się z nami w razie potrzeby.

 

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum