Elita

Kolorowe ścianki MOLIS NATURE – stylowe rozwiązania inspirowane naturą

data aktualizacji: 03-06-2022, 09:08 – artykuł promocyjny

Przy urządzaniu wnętrz od dawna kluczowymi aspektami są funkcjonalność i trwałość materiałów, jednak dziś coraz większą uwagę przywiązujemy także do wizualnej strony projektu. Doceniamy dobry design i oryginalne, spersonalizowane rozwiązania, ściśle dostosowane do naszych oczekiwań.  Szablonowe produkty dostępne w marketach przestają nam wystarczać - od wyposażenia domu oczekujemy lepszego wpisywania się w nasze potrzeby, charakter i styl życia.

Kolorowe ścianki MOLIS NATURE – stylowe rozwiązania inspirowane naturą

fot.: MOLIS NATURE SQUARE BROWN

ścianka molis brown oval massi

fot.: MOLIS NATURE OVAL BROWN

Kolorowe ścianki prysznicowe MOLIS NATURE – stylowe rozwiązania inspirowane naturą

 

Inspiracją dla serii MOLIS NATURE jest relacja człowieka z naturą, pozytywnie wpływająca na jego samopoczucie i zdrowie. To jedyne w swoim rodzaju kolorowe ścianki prysznicowe, nie do spotkania w żadnym innym sklepie. Dostępne są w trzech kolorach nawiązujących do świata przyrody: niebieskim, zielonym oraz brązowym, w szerokościach od 70 do 140 cm i dwóch kształtach: półokrągłym MOLIS NATURE OVAL i zaokrąglonego prostokąta MOLIS NATURE SQUARE. Do obu wariantów można dobrać profile w kolorze czarnym, złotym albo chromowanym. Niebanalne kolory ścianek, ciekawe kształty i stylowe wykończenia tworzą gustowną całość. Ścianki są produkowane w Polsce, a grubość szkła hartowanego wynosi 8 mm - to gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo na lata.

molis blue oval ścianka

fot.: MOLIS NATURE OVAL BLUE

ścianka molis blue square

fot.: MOLIS NATURE SQUARE BLUE

Kolor w strefie prysznica – oryginalny wyróżnik Twojej łazienki

 

Ścianka prysznicowa MOLIS NATURE jest ścianką typu walk-in, co oznacza, że nie potrzeba dużo miejsca na jej wstawienie i z tego powodu nadaje się zarówno do dużych, jak i mniejszych łazienek, tym bardziej biorąć pod uwagę duży wybór rozmiarów. Szeroka gama wariantów pozwala na wykorzystanie ścianki w aranżacji łazienki na różne sposoby: może stanowić zwieńczenie kolorowej łazienki, z płytkami w podobnym kolorze albo być wyróżniającym się na zasadzie kontrastu akcentem w nowoczesnej, odważnej aranżacji. Dzięki zastosowaniu kolorowej ścianki łazienka wyróżni się na setek innych wnętrz, nawet jeśli reszta aranżacji będzie utrzymana w stonowanych barwach. Zielona ścianka MOLIS NATURE GREEN będzie świetnym uzupełnieniem łazienki w stylu botanicznym, miejsca wytchnienia i relaksu w przestrzeni odwołującej się do natury. Uspokajający odcień MOLIS NATURE BLUE da namiastkę nadmorskiego, wakacyjnego klimatu. Fani spokojnego skandynawskiego stylu i neutralnych kolorów docenią MOLIS NATURE BROWN, który wprowadzi do łazienki więcej ciepła i przytulności, zwłaszcza w połączeniu z ciepłą kolorystyką ziemi.

ścianka molis nature oval green

fot.: MOLIS NATURE OVAL GREEN

ścianka molis nature square green

fot.: MOLIS NATURE SQUARE GREEN

Sprawdź dostępne kolory i rozmiary ścianek prysznicowych na stronie sklep.massi.pl i wybierz ściankę najlepiej pasującą do Twoich oczekiwań i do Twojej łazienki.

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi: