Najlepsza i najszybsza w klasie - nowa pralka Candy RapidO PRO

data aktualizacji: 01-06-2022, 11:34 – artykuł promocyjny

W ostatnim okresie jesteśmy coraz bardziej zabiegani i nie lubimy marnować czasu. Z tego względu wybieramy takie rozwiązania, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie i nie pozwolą zmarnować ani chwili. Marka Candy postanowiła wspomóc nas w tej sprawie i biorąc pod uwagę oczekiwania użytkowników, stworzyła nową najlepszą i najszybszą w klasie pralkę Candy RapidO Pro z innowacyjnymi metodami oraz ultraszybkimi programami do zadań specjalnych.

Najlepsza i najszybsza w klasie - nowa pralka Candy RapidO PRO

 

Najszybsza i najbardziej energooszczędna

 

Pralkę Candy RapidO PRO RP 596BWMBC/1-S klienci oceniają jako najlepszą i najszybszą w swojej klasie. Głównym powodem jest to, że możemy wyprać swoją odzież w niespełna 39 minut i to przy pełnym załadunku 8 kg. Ma to znaczący wpływ na oszczędność czasu i efektywność prania, szczególnie że jest przy tym do wyboru 4 programy z parą, które ograniczą potrzebę prasowania naszych ubrań do minimum. Do tego Candy RapidO PRO certyfikowano w nowej, najwyższej klasie energetycznej A. Urządzenia zostały wyposażone w silnik inwerterowy z 10-letnią gwarancją na użytkowanie, który wpływa na cichszą pracę i energooszczędność pralki. Dzięki funkcji KG Detector pralka będzie mogła sama automatycznie dostosować czas prania do faktycznie wprowadzonego wsadu. Specjalna Technologia Quick & Clean pozwala zaś usunąć trudne zabrudzenia w niskiej temperaturze i zimnej wodzie, a co za tym idzie, przyczynia się do ochrony środowiska, a jednocześnie odciąża nasz domowy budżet.

Ciche działanie pralki

 

Programy do zadań specjalnych

 

Candy RapidO Pro można nazwać pralką do zadań specjalnych. Jest w posiadaniu intuicyjnych programów, z których aż 9 trwa mniej niż godzinę. W nagłych, niespodziewanych sytuacjach, kiedy zauważamy zabrudzenie w najmniej odpowiedniej chwili, wyczyścimy swoje ubranie nawet w ciągu 14 minut przy pomocy funkcji Odświeżanie. Niesamowicie szybki cykl prania sprawnie wypierze i odwiruje naszą odzież, a my będziemy przygotowani na każdą okazję. Dla użytkowników, których cechuje większa wrażliwość, opracowano program Higiena Plus 59 minut. To idealne połączenie wysokiej temperatury, krótkiego czasu i genialnych efektów, aby zagwarantować maksymalne oczyszczenia z bakterii i alergenów w trakcie tylko 59 minut. Przy pomocy tego cyklu w szybki, prosty i skuteczny sposób usuniemy z tkanin wszelkie pyłki i roztocza, zwierzęcą sierść, a także pozostałości po detergentach, a przy tym zachowamy również dbałość o jakość tkaniny. Specjalnie dla dzieci zadedykowano program BabyCare, pozwalający na skuteczne i bezpieczne upranie wszelkich ubrań, pościeli i pluszowych zabawek. W przypadku, gdy musimy zrobić pranie wieczorem lub w nocy, pomoże nam w tym program zapewniający świetne efekty prania, przy tak cichej pracy pralki, że nie zakłóci ani snu naszego, ani naszych bliskich. Do tego, jeśli zapomnimy o włożeniu jakiegoś ubrania, wystarczy, że wybierzemy funkcję Zatrzymaj i dorzuć pranie, umożliwiającą wstrzymanie pracy urządzenia, otworzenie bębna i włożenie zapomnianej garderoby. Nie będziemy musieli czekać na koniec trwającego cyklu, możemy kontynuować go, dokładając następne rzeczy.

Aplikacja hOn - sterowanie pralką

 

Innowacyjność i wygoda

 

Kolejną właściwością, która wyróżnia wszystkie pralki Candy RapidO Pro, jest automatyzacja, a także całkowita wygoda użytkowania. Nie trzeba znać się na materiałach, czytać metek czy przeszukiwać internet, aby dowiedzieć się, jak prać lub odświeżać konkretną tkaninę. Wszystkie informacje, jakie tylko potrzebujemy, znajdziemy w specjalnej aplikacji hOn. Dzięki niej otrzymamy dostęp do zupełnego wsparcia profesjonalnego asystenta. Gdy tylko zadamy pytanie dotyczące tkanin (a możemy to zrobić w każdej chwili) od razu dostaniemy w aplikacji właściwą poradę. Urządzenie odpowie na nasze pytania odnośnie skutecznego prania, usuwania plam oraz diagnostyki urządzenia. Jeżeli nie wiemy, na jaki program się zdecydować, możemy wybrać opcję wsparcia Snap&Wash, zrobić zdjęcie i zaznaczyć na nim ubrania przeznaczone do prania. Aplikacja samodzielnie wybierze odpowiedni cykl, moc wirowania, temperaturę prania, wyznaczy ilość detergentu potrzebnego do wyprania ubrań, a także podsunie, co wziąć pod uwagę przed umieszczeniem garderoby w pralce. Musimy tylko wybrać na pralce opcję Wi-Fi, a będziemy mogli sterować naszym urządzeniem przy pomocy smartfona. W trakcie prania spokojnie możemy zająć się swoimi sprawami. Nawet gdy pozostaniemy poza domem,  będziemy w stanie kontrolować swoje pranie, gdyż po jego zakończeniu, aplikacja wyśle nam odpowiednie powiadomienie.

Więcej informacji stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Jak dobrać ładowność pralki

sprzęt AGD

Jak dobrać ładowność pralki

Pralka jako sprzęt AGD posiada wiele parametrów technicznych warunkujących sposób użytkowania. Jednym... więcej...

Depilator z systemem ochrony skóry

sprzęt AGD

Depilator z systemem ochrony skóry

Dla kobiet piękna, gładka skóra bez zbędnego owłosienia jest bardzo ważną rzeczą. Jednak bardzo duża... więcej...

Pralka i suszarka do zabudowy - duet idealny

sprzęt AGD

Pralka i suszarka do zabudowy - duet idealny

Każdy z nas lubi, gdy pranie jest czyste, pachnące i idealnie wysuszone. Doceniamy również możliwości, jakie... więcej...