Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki z betonu architektonicznego

data aktualizacji: 06-06-2022, 09:47 – artykuł promocyjny

Jeżeli myślimy o aranżowaniu łazienki, warto prześledzić, które rozwiązania są obecnie w modzie. Umywalki z betonu architektonicznego z pewnością określimy mianem popularnych łazienkowych nowości. Można je znaleźć w przeróżnych kształtach i kolorach, a co za tym idzie, mamy szerokie pole manewru przy projektowaniu łazienkowych wnętrz. Betonowe umywalki zaskakują oryginalnym wykonaniem, a w dodatku są całkowicie unikalne. Nie ma takiej samej umywalki, każda ma odrobinę inną barwę czy ilość kawern, tzn. porów, które powstały w wyniku tworzenia się pęcherzyków powietrza. Konsumenci szczególnie doceniają niezwykłe cechy i wyjątkowość umywalek firmy Massi.

Umywalki z betonu architektonicznego

 

Co powinniśmy wiedzieć o umywalkach z betonu architektonicznego?

 

O ostatecznym efekcie decydują m.in. rozdrobnienie (dyspersja) kruszywa, skład, czas mieszania masy, czy ilość dodanego barwnika. Stale obecnym elementem wyrobów z betonu są pęcherzyki powietrza, powstałe w czasie mieszania i przelewania betonu do form.  Możemy czasem zauważyć kawerny na wierzchniej stronie umywalki, a ich umiejscowienie oraz ilość są w każdym produkcie inne. Ma to znaczący wpływ na naturalną estetykę tych ręcznie wykonywanych produktów. Zazwyczaj średnica porów nie przekracza 5 mm.

Betonowa umywalka nablatowaSzara umywalka nablatowa

fot.: Umywalka betonowa nablatowa RETANGO i umywalka betonowa nablatowa CONCRETO

Niekiedy powierzchnia umywalek obfituje w niebywałe wzory powstałe dzięki barwnikom i spływającej masie, po wypełnieniu form płynnym betonem. Materiałami, z których tworzy się umywalki firmy Massi, są włókna szklane i piasek kwarcowy, którego czystość osiąga nawet 99,9%. Czasem można dostrzec włókna na zewnętrznej stronie betonu, co nie jest wadą, gdyż sprawia to, że modele charakteryzują się jeszcze większą wytrzymałością.

Zielona umywalka nablatowa

fot.: Umywalka betonowa nablatowa FORMO

 

Do jakiego wnętrza będą pasować betonowe umywalki?

 

Wbrew nasuwającemu się przekonaniu, że umywalki z betonu będą pasować wyłącznie do stylu industrialnego, dzięki rozległej ofercie kształtów i kolorów znajdą się takie produkty, które świetnie zaprezentują się także w pomieszczeniu nowoczesnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Przykładem może być popularna umywalka VIJA, która doskonale podkreśli łazienkę w stylu glamour. Osobom poszukującym odważnych, zwracających uwagę rozwiązań, firma oferuje niesamowitą umywalkę DUVAR lub KIRI, które doskonale wyglądają we wnętrzu w style retro.

Wisząca umywalka z betonu DuvarRóżowa wisząca umywalka z betonu

fot.: Umywalka betonowa wisząca DUVAR i umywalka betonowa wisząca MUSLIN

Betonowe umywalki staną się pięknym akcentem łazienki, ale to nie wszytko – łączą się z naturą i ekologią, a co za tym idzie, idą z duchem najnowszych trendów aranżacyjnych i nie tylko. Osoby, które cenią sobie czas spędzony w łazience, a także rodziny poszukujące praktycznych, a zarazem modnych rozwiązań z pewnością znajdą najlepszy dla siebie model.


Zobacz więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość
MASSI Sp. z o.o.

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi:

 

                  
Podobne artykuły
Klasyczna biel w nowej odsłonie - satynowe matowe wykończenie umywalek, wanien i brodzików.

ceramika sanitarna

Klasyczna biel w nowej odsłonie - satynowe matowe...

Urządzając tak ważną przestrzeń jaką jest łazienka, musimy pamiętać o wielu kwestiach. Jest to obszar naszego... więcej...

Przyciski spłukujące do WC - przegląd

ceramika sanitarna

Przyciski spłukujące do WC - przegląd

W każdej łazience musi znaleźć się sedes i spłuczka WC. Jest to ta część armatury, która oprócz... więcej...

Ceramika sanitarna Waverley - stylowe retro od Ideal Standard

ceramika sanitarna

Ceramika sanitarna Waverley - stylowe retro od...

Ideal Standard wprowadza na rynek kolekcję ceramiki sanitarnej inspirowaną elegancją wiktoriańskiej łazienki i... więcej...