konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Bezramowa kabina prysznicowa Scandic Next - minimum dodatków, maksymalny efekt

data aktualizacji: 06-06-2022, 11:47 – artykuł promocyjny

Scandic Next to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnej, minimalistycznej łazience. Konstrukcja tej bezramowej kabiny prysznicowej opiera się na szklanych drzwiach i ściankach montowanych tylko na prostokątne zawiasy i wsporniki. Całość jest jednak stabilna i solidna. Kabina Scandic Next i jej przezroczyste tafle szkła nadają łazience lekkości, przejrzystości i harmonii.

Bezramowa kabina prysznicowa Scandic Next - minimum dodatków, maksymalny efekt

W serii Scandic Next można znaleźć dwa warianty wykończenia. To oferowany dotychczas błyszczący chrom, a także modna matowa czerń. Design kabiny został przemyślany - zastosowane w niej prostokątne zawiasy nie zaburzają wizualnej atrakcyjności i elegancji Scandic Next. Postarano się o dyskrecję wszystkich elementów montażowych, śrub zabezpieczających itp., dzięki wykorzystaniu estetycznych osłonek. Praktycznym akcentem w konstrukcji kabiny jest mało zauważalny, a jednak przydatny, wieszak na ręcznik na zakończeniu wspornika.

Wanna ze ścianką Scandic NextBezramowa kabina Scandic NExt

Co więcej, standardem w drzwiach kabin Scandic Next jest mechanizm unoszący przy otwieraniu - jego zastosowanie gwarantuje dłuższą żywotność dolnej uszczelki. Do wykonania ścian i drzwi wykorzystano szkło hartowane o grubości 8 mm z certyfikatem CE, co zapewnia ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Standardowym udogodnieniem w kabinach jest też zastosowanie powłoki RIHO Shield, która stanowi skuteczną barierę dla nieczystości i osadów, sprzyjając w łatwym utrzymaniu kabiny w czystości.


Kabina Scandic NextKabina Scandic Next z czarnymi profilami
 

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:


Podobne artykuły
Baterie Grupy Armatura z kolekcji LEONIT

armatura łazienkowa

Baterie Grupy Armatura z kolekcji LEONIT

Nowa kolekcja baterii LEONIT KFA sprawdzi się wszędzie tam gdzie dla elegancji kluczowe są dyskretne detale. To właśnie... więcej...

Jaka bateria do wanny wolnostojącej

armatura łazienkowa

Jaka bateria do wanny wolnostojącej

Wanny wolnostojące cieszą się dużą popularnością wśród osób urządzających wnętrza swoich łazienek.... więcej...