konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Katalog Elita 2022 już dostępny - co znajdziemy wśród nowości?

artykuł promocyjny

Tegoroczna oferta firmy została zaprezentowana na ponad 220 stronach wydrukowanych na papierze z certyfikatem PEFC, który pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Wewnątrz katalogu znajdziemy ponad 500 nowych indeksów, dwie nowe innowacyjne kolekcje, znane już serie mebli w świeżych wariantach kolorystycznych, a także blaty Terrazzo, ukazujące wyjątkową fakturę i wzór lastryko, pozwalające stworzyć nowoczesne i modne aranżacje.

Katalog Elita 2022 już dostępny - co znajdziemy wśród nowości?

Najnowsze kolekcje mebli łazienkowych, są wynikiem doświadczeń i badań ukierunkowanych na stworzenie mebli cechujących się niebagatelnym designem, postępową funkcjonalnością, jednocześnie umożliwiając personalizację według własnych potrzeb – tak powstały kolekcje Legacy i Soho.

Kolekcje mebli w katalogu Elita

Zmianami zostały objęte również kolekcje dobrze znane z zeszłorocznego katalogu – w szczególności kolekcja Look, w obrębie której pojawiło się wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki nowym wariantom kolorystycznym, a także szerokim wyborze wymiennych uchwytów.

Nie zabrakło również nowych, inspirujących propozycji do łazienek. Na szczególną uwagę zasługują wykonane z wysokiej jakości marmuru kompaktowego blaty Terrazzo oraz umywalki ścienne Dimple.

Meble i armatura do czarno-białej łazienkiMeble i armatura w katalogu

Katalog mebli łazienkowych marki Elita dostępny jest zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

130 lat tradycji

Kontakt w sprawie produktów:

ELITA Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
tel. (+48) 55 277 20 82
www: www.elitameble.pl
mail: wyślij wiadomość
ELITA Sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble do łazienki » szafki do łazienki » meble drewniane » szafki podumywalkowe » lustra » półki » oświetlenie » umywalki » akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii ELITA:

 
Podobne artykuły
Clean&Fresh - profesjonalne kosmetyki do czyszczenia łazienki i kuchni

aktualności

Clean&Fresh - profesjonalne kosmetyki do czyszczenia łazienki i kuchni


KFA Armatura ma nową propozycję, która ułatwi utrzymanie łazienki i kuchni w czystości. Nowa kolekcja... więcej...Facebook
Instagram