Jakie płytki do łazienki ?

aurora

Szuflada tak wyjątkowa jak Ty!

artykuł promocyjny

Personalizacja jest coraz mocniej widocznym trendem w wielu dziedzinach życia, również w urządzaniu wnętrz. To otaczanie się przedmiotami odpowiadającymi indywidualnemu gustowi, temperamentowi czy stylowi życia właściciela i korzystanie z usług skrojonych na miarę danego klienta. Dotyczy to zarówno wnętrz, jak też wzornictwa i mebli. W przypadku łazienek takie indywidualne wybory nie są jednak łatwe, bo meble łazienkowe powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i odporne na panujące w tym pomieszczeniu warunki, a do tego dobrze by były wystarczająco pojemne.

Szuflada tak wyjątkowa jak Ty!

Jak stylowo urządzić łazienkę?

 

Swoją indywidualność w łazience można wyrazić w różny sposób i służy temu nie tylko kolor, faktura czy zastosowane materiały. Nowoczesna zabudowa meblowa to przykład świetnego designu również za frontem szuflad. Szuflady powinny być funkcjonalne i wytrzymałe, ale nie znaczy to, że design nie jest ważny. Wręcz przeciwnie, wzornictwo staje się tu jeszcze ważniejsze, bo szuflady powinny być tak samo atrakcyjne wizualnie, jak i cała zabudowa. W przypadku mebli liczy się każdy szczegół - zarówno designerski front, jak i subtelne, funkcjonalne okucia.

Szuflada AvanTech You - podświetlenie LED

Dzięki nowej zaawansowanej technologii uwypuklony zostaje komfort użytkowania i prawdziwe piękno. Daje to możliwość realizowania nowoczesnych i wyjątkowych projektów meblowych, nie tylko łazienkowych. Ważne jednak by wspomniana technologia była ukryta, a z drugiej strony nie ograniczała pomysłu projektanta.

 

Szuflada zmienia oblicze łazienki

 

Na rynkową odpowiedź na trend personalizacji nie trzeba było długo czekać. Przełomowa szuflada AvanTech YOU to szuflada o cienkich ściankach, której najważniejszą cechą jest możliwość swobodnego dopasowywania jej wyglądu do własnych preferencji. W ten sposób można stworzyć szufladę marzeń, dopełniającą mebel. Oferowana swoboda jest naprawdę ogromna - możliwych jest 20 000 kombinacji.

Szuflada AvanTech You - możliwość wyboruSzuflada AvanTech You

Co składa się na personalizację szuflady? Można wybierać spośród wielu przeróżnych kolorów, kształtów czy faktur i w ten sposób stworzyć szufladę inną niż wszystkie, taką, którą się naprawdę polubi. Atrakcyjne wizualnie elementy takie jak profile dekoracyjne czy ozdobne wypełnienia nadają szufladom, które wydawałyby się zwykłe, szyku i wytworności. Boki szuflad można w nieskończoność zmieniać, korzystając z szerokiej gamy wzorów. Użytkownik może zdecydować z czego mają być wykonane boki w przypadku szuflady w wersji Inlay. Może to być szkło albo dowolnie wybrany materiał o grubości 10 mm. Dodatkowo można zdecydować się na profil LED zamiast profilu dekoracyjnego i dodać do swojej zindywidualizowanej szuflady nieco delikatnego światła - oświetlone mogą być boki albo wnętrze szuflady. Pomysłowe rozwiązanie, jakim jest oświetlenie LED-owe w szufladzie AvanTech YOU, zostało docenione przez świat designu i otrzymało najważniejsze, najbardziej prestiżowe branżowe nagrody - RedDot Design Award oraz iF Design Award.

Szuflada AvanTech You w biurze

 

Ukryta technologia

 

W szufladzie Hettich AvanTech YOU zadbano o to, by nic nie zaburzało właściwego odbioru estetycznego szuflady. Z tego powodu mechanizm regulacji sprytnie ukryto w boku szuflady. Żadne zaślepki czy śruby regulacyjne nie są widoczne. Swobodne projektowanie umożliwiają smukłe, proste linie szuflad. Szuflady poruszają się na specjalnie przygotowanych prowadnicach Actro YOU i Quadro YOU. One również pozostają niewidoczne po otwarciu szuflady. Są bardzo funkcjonalne, dzięki czemu pracę szuflad można precyzyjnie regulować. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom po otwarciu szuflady nic nie zakłóca jej wyglądu. Szuflada Hettich AvanTech You to świetny sposób na przeobrażenie mebli, jak i całego wnętrza w coś nieoczywistego. Rozwiązanie to można zastosować zarówno w meblach łazienkowych, jak również w kuchni, garderobie czy w meblach w pokoju dziecięcym. Wygląd szuflady może zmieniać się w zasadzie codziennie. Pomimo wprowadzanych zmian, szuflada pozostanie jednak spójna z designem mebla.

Szuflada Avan Tech YOU Hettich

Więcej informacji o szufladach AvanTech YOU na stronie https://web.hettich.com/pl-pl/produkty-esklep/systemy-szuflad/avantech-you

Kontakt w sprawie produktów:

Hettich Polska Sp. z o. o.
Lusowo, ul. Wierzbowa 48
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 816 83 00
www: www.hettich.com
mail: wyślij wiadomość
Hettich Polska Sp. z o. o.

okucia od systemów szuflad i prowadnic » zawiasy » systemy do drzwi przesuwanych i składanych » uchwyty do mebli » złącza » wyposażenie do mebli » pomoce montażowe oraz narzędzia do projektowania » systemy zamknięć do mebli rozwiązania do urządzeń AGD

Zobacz zdjęcia w galerii Hettich:

               

technistone Facebook   technistone instagram   Youtube technistone   Technistone linkedin   Hettich tiktokMeble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram