Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

CAD Projekt K&A wie, jak odpowiadać na potrzeby projektantów

artykuł promocyjny

- Jesteśmy kimś więcej, niż tylko producentem programów do projektowania wnętrz – pisze na swojej nowej, niedawno odświeżonej stronie poznańska firma CAD Projekt K&A. – Przez wszystkie lata działalności stworzyliśmy wokół siebie dużą społeczność złożoną z architektów, projektantów i miłośników designu. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, bierzemy udział w wielu wydarzeniach, patronujemy konkursom i konferencjom. Tegoroczne działania firmy dowodzą, że poznaniacy nie rzucają słów na wiatr.

CAD Projekt K&A wie, jak odpowiadać na potrzeby projektantów
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Zdecydowanie najciekawszą imprezą zorganizowaną w tym roku przez CAD Projekt K&A jest autorski cykl CAD Projekt_DESIGN. To seria sześciu spotkań szkoleniowych, które odbywają się w największych polskich miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Choć ostatnią odsłonę cyklu zaplanowano dopiero na listopad, już teraz eventy można nazwać sukcesem.

Szkolenia CAD projekt_DESIGN

- Wejściówki na wszystkie wydarzenia rozeszły się w dwadzieścia cztery godziny – mówi Mateusz Bartkowiak, Marketing & PR Manager w CAD Projekt K&A. – Z powodu tak dużego zainteresowania, podwoiliśmy liczbę miejsc w każdym z miast i mimo to mamy komplet chętnych.

Przebieg spotkania szkoleniowego CAS Projekt

Podczas szkoleń CAD projekt_DESIGN projektanci i architekci poznają techniki profesjonalnego renderingu, sztuczki ułatwiające codzienną pracę w programie, a także najnowsze trendy w designie. Prowadzącymi są projektanci na stałe współpracujący z poznańską firmą, dealerzy oprogramowania oraz przedstawiciele Grupy Tubądzin – oficjalnego partnera spotkań.

Jednak okolicznościowe imprezy i spotkania to nie jedyna okazja, by poszerzyć umiejętności projektowe. CAD Projekt K&A od wielu lat prowadzi szkolenia z obsługi programu, zarówno stacjonarnie jak i online. Korzystać z nich mogą projektanci o każdym stopniu zaawansowania. – Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty szkoleniowej. Pojawi się więcej szkoleń poruszających konkretne zagadnienia, takie jak np. tworzenie sztukaterii i nietypowych elementów w środowisku CAD – mówi Jakub Krzyżański z Działu Marketingu CAD Projekt K&A.

Stacjonarne szkolenia z obsługi programu CAD Projekt

Kiedy projektant jest już wyszkolony i do pracy brakuje mu tylko odpowiedniego komputera, wtedy CAD Projekt K&A również przyjdzie z pomocą. Firma prowadzi bowiem sprzedaż sprzętu komputerowego z parametrami dobranymi pod odpowiednie działanie programu. Jednym słowem, dbają o wszystko.

Oczywiście priorytetem dla firmy wciąż pozostaje tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania do projektowania wnętrz. W swojej ofercie CAD Projekt K&A posiada m.in. program CAD Decor PRO – jeden z najbardziej wszechstronnych programów dostępnych na polskim rynku. Nie tylko można w nim zaprojektować dowolny rodzaj pomieszczenia, ale również przygotować kompleksową dokumentację techniczną dla wykonawcy czy fotorealistyczną wizualizację projektu. Dużym powodzeniem cieszą się także programy CAD Decor i CAD Kuchnie. Każdy z nich jest regularnie aktualizowany i udoskonalany. Już niebawem firma zaprezentuje wersje 64-bitowe swoich programów oraz nowe bazy modeli 3D.

Poznaj ofertę CAD Decor PRO

Wszystkie te działania sprawiają, że dla CAD Projekt K&A rok 2022 jest wyjątkowo intensywny. A dopiero w przyszłym firma będzie świętować 30-lecie swojej działalności. Ciekawe, czym wtedy nas zaskoczą.

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
CAD Projekt K&A Spółka z o.o.

programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


Facebook CAD Projekt K&A    Instagram CAD Projekt K&A    Youtube CAD Projekt K&A

Partnerzy        Grupa Armatura  Hafele

Sfa   logo Besco

 logo Luxum   Cristalstone
 Imers partner serwisu Hettich

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram