konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Candy - recepta na długowieczność

data aktualizacji: 02-08-2022, 05:21 – artykuł promocyjny

W dobie nowoczesnej technologii pojawiają się coraz to nowsze modele urządzeń. Producenci konkurują ze sobą w wymyślaniu kolejnych, jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań. Wiadomo jednak, że konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na odpowiedzialność społeczną. Dlatego właśnie poszukują nowoczesnych urządzeń, które będą jednocześnie solidne, wytrzymałe i na lata. Dzieje się tak, aby maksymalnie ograniczyć ilość elektrośmieci.

Candy - recepta na długowieczność

 

Recepta na długowieczność

 

Włoski design, innowacyjne rozwiązania, dbałość o detale połączona z jakością to recepta marki Candy.  Ta dewiza przyświeca jej od lat, a to, że działa możecie zobaczyć sami.

 

Niczym rekord Guinessa

 

Pani Hania używała jednej pralki przez 38 lat. To się jednak zmieniło dzięki marce Candy. Teraz pani Hania została właścicielką nowiutkiej pralki z dożywotnią gwarancją. Ładowana od przodu, automatyczna o estetycznym wykończeniu, to autentycznie luksusowy produkt podług tamtych czasów. Nie zdziwi więc fakt, że pani Hania wciąż pamięta wyjazd zagraniczny, kiedy to udało jej się zarobić pieniądze m.in. na kupno pralki w Pewexie. W Polsce niełatwo było wtedy dostać takie urządzenia.

Candy AQUA 1142DE/2-S

Superszybka, cicha i energooszczędna – taka właśnie jest nowa Candy AQUA 1142DE/2-S. Zastosowana automatyka wagowa sprawi, że ilość wody dla danego prania zostanie inteligentnie dobrana. Pralka ma również program przeznaczony do delikatnych tkanin, a także krótkie programy prania, które pozwolą na odświeżenie garderoby nawet w 14 minut. Co więcej, istnieje możliwość dołożenia zapomnianej rzeczy w trakcie prania, co jest dodatkową zaletą. Wszystkie te funkcje zaprojektowano z myślą o użytkownikach, aby obsługa i działanie pralki było łatwe i wygodne.

Teraz dzięki ulubionej Candy życie Pani Hani nabierze nowego wymiaru.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Rodzaje pralek - silnik, bęben, drzwiczki, obudowa

sprzęt AGD

Rodzaje pralek - silnik, bęben, drzwiczki, obudowa

Na rynku mamy bardzo szeroki wybór pralek i wciąż pojawiają się jakieś nowości. Jak nie zgubić się w... więcej...

Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej dezynfekcji

sprzęt AGD

Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej...

Nowoczesne pralki pozwalają oszczędzać czas i energię, dają pewność perfekcyjnej czystości oraz pozwalają na... więcej...