Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Baterie łazienkowe o wielu obliczach. Nowość w kolekcji Temisto

artykuł promocyjny

Linia Temisto przez wielu uważana jest za kolekcję nie z tej ziemi. Wszystko dlatego, że tworząc serię tych niepowtarzalnych baterii łazienkowych, zainspirowano się... księżycem oraz jego różnorodnymi barwami i fazami. Kolekcja łączy ze sobą zarówno tradycyjny design, jak i styl nowoczesny, a do tego właśnie powiększono ją o kolejny produkt. Mowa tu o natryskowym komplecie podtynkowym, który z łatwością przyciąga uwagę i imponuje oryginalnym wzornictwem. Baterie do łazienki nie muszą być jedynie funkcjonalne. Są ważnym elementem całej aranżacji, powinny zatem także ciekawie się prezentować.

Baterie łazienkowe o wielu obliczach. Nowość w kolekcji Temisto

Księżyc łączy ze sobą przeszłość z przyszłością. Z jednej strony towarzyszy nam od zarania dziejów – odczytywanie faz księżyca jest jednym z najstarszych sposobów mierzenia czasu. Z drugiej zaś to uosobienie rozwoju nowoczesnych technologii, które przecież pozwoliły nam zbadać jego powierzchnię. Seria baterii łazienkowych Temisto została stworzona właśnie na podstawie tego rozważania. Produkty Temisto wiążą ze sobą to, co wartościowe z przeszłości, łączonej z tradycją, z przyszłością, która odzwierciedla nowoczesność. Skojarzenie z kosmosem może dać już sama nazwa kolekcji, która jest hołdem dla jednego z księżyców Jowisza!

 

Kolekcja baterii łazienkowych Temisto. Loft? Nie, to coś więcej

 

Seria Temisto składa się z baterii łazienkowych – wannowych, umywalkowych i bidetowych oraz deszczownic (do wyboru z baterią wannową i prysznicową) i słuchawek prysznicowych. Kolekcja jest jednak non stop powiększana, a najnowszym jej produktem jest natryskowy komplet podtynkowy o unikalnym, interesującym wzornictwie. Wystarczy spojrzeć na stylizowane pokrętła, minimalistyczną formę i subtelny podtynkowy montaż. To głównie dzięki niemu zagwarantowany jest efekt estetyczny, gdyż maskuje nieatrakcyjne elementy instalacji, a także oszczędza przestrzeń – co jest nie bez znaczenia zwłaszcza w niewielkich łazienkach). W wyniku tego na pierwszy plan wychodzą ozdobne elementy, które zachwycają pięknem i interesującym kształtem.

Kolekcja baterii Temisto w kolorze czarny matArmatura łazienkowa Temisto - czarny mat

Same pokrętła nie odgrywają jednak roli jedynie dekoracyjnej. Tak jak w przypadku pozostałych produktów marki pełnią także funkcję praktyczną i odznaczają się niezwykłą intuicyjnością. Jedno z ceramicznych pokręteł jest progresywną głowicą mieszającą, która umożliwia ustawienie optymalnej temperatury wody. Drugi uchwyt to prosty przełącznik funkcji pomiędzy deszczownicą a słuchawką prysznicową.

Armatura łazienkowa Temisto może dawać złudne przekonanie, że jest to seria inspirowana loftowym stylem, który czerpie z estetyki vintage. Nic bardziej mylnego! Wystarczy tylko bliżej się przyjrzeć, żeby dostrzec poza elementami retro, stylizowanymi pokrętłami i wysublimowanymi detalami także nowoczesne nuty w formie futurystycznej, odpornej powłoki oraz sprytnych, praktycznych rozwiązań.

 

Baterie łazienkowe Temisto. Trzy warianty i trzy… kolory Księżyca

 

Z pewnością warto dodać, że każdą z baterii z kolekcji Temisto – w tym nowy natryskowy komplet podtynkowy – znajdziemy w aż trzech wariantach wykończeniowych. Przy ich projektowaniu inspirowano się fazami księżyca oraz ciekawymi i różnorodnymi barwami. Nero jest matową czernią, głęboką i zmysłową jak księżycowy nów. Chromowana wersja wykończenia swym blaskiem przywodzi na myśl księżyc w pełni, a mosiądzowe wykończenie iskrzy i elektryzuje niczym żywa ognista tarcza.

Armatura Temisto w kolorze mosiądzu

Nie bez znaczenia jest fakt, że każdy z powyższych wariantów wykończenia daje inne możliwości aranżacyjne. Dzięki głębokiej czerni nero zyskamy wyrazistsze wnętrze, które mocniej zaakcentuje pomieszczenie w loftowym stylu. Łazienka, w której zastosowano lustrzany chrom, będzie wyglądała na optycznie większą i jaśniejszą w efekcie odbicia światła. Za to złocisty mosiądz sprawi, że każde wnętrze da wrażenie elegancji i luksusu, a do tego idealnie wpasuje się w wystrój sporych, salonowych łazienek typu SPA.

Armatura łazienkowa w kolorze złocistego mosiądzu

Połączenie stylu vintage i postaci futurystycznej daje wbrew pozorom zaskakującą uniwersalność i wszechstronność. Dzięki swojej unikalności i rozległej gamie produktów Temisto oferuje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się w niemal każdej łazience, czy będzie to wnętrze w stylu skandynawskim, minimalistycznym, japandi czy loftowym.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante sp. z o.o.
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Wyposażenie łazienki w betonie architektonicznym. Umywalki i wanny Luxum - na wymiar

armatura łazienkowa

Wyposażenie łazienki w betonie architektonicznym. Umywalki i wanny Luxum - na wymiar

Beton architektoniczny od Luxum to nie tylko płyty przeznaczone do montażu na ścianie czy podłodze, ale także autorska... więcej...

Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja i powiew luksusu

armatura łazienkowa

Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja i powiew luksusu

Mówią, że nic tak dobrze nie rozgrzewa zimą jak grzaniec, obojętnie czy z piwa czy wina, i kąpiel w wannie.... więcej...

Łazienka wielofunkcyjna

armatura łazienkowa

Łazienka wielofunkcyjna

Współczesne łazienki to pomieszczenia wielofunkcyjne. Ich powierzchnie dzieli się na kilka stref, w których... więcej...Facebook
Instagram