Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Minimalistyczny kunszt, czyli umywalki z kolekcji Linea Simpla

artykuł promocyjny

Pomieszczenie bez wyposażenia jest jak biała kartka. Formy i kolory, które naniesiemy, nadadzą niepowtarzalnego charakteru. Patrząc na układ i kształt tworzący spójną całość aranżacji, odczuwamy emocje. Pomaga to wybrać elementy aranżacji, które mają na nas dobry wpływ. Ważne jest zatem, aby odpowiednio dopasować stylizację pomieszczenia do własnych odczuć, aby było w nim przyjemnie i komfortowo.

Minimalistyczny kunszt, czyli umywalki z kolekcji Linea Simpla

Kolekcja Linea Simpla to elegancja w najlepszym wydaniu. Umywalki Cristalstone mają unikatowy i nowoczesny kształt. W połączeniu z tradycyjnym odpływem tworzą klasyczne piękno. Niezwykłe elementy wyposażenia zmieniają puste pomieszczenie w miejsce idealne do regeneracji i relaksu. Minimalistyczne wykończenie i prostota kształtu wpiszą się idealnie w każdą aranżację.

Kolekcja powstała w odpowiedzi na potrzeby każdego klienta zainteresowanego tradycyjnymi rozwiązaniami w nowoczesnym wydaniu. Tradycyjny odpływ, który powszechnie spotykany jest w misie o zaokrąglonym kształcie, został przełamany prostokątną formą. Prosta linia nadaje klasycznego wdzięku łazience. Idealnie równoważy charakter i stylizację pomieszczenia.

 

Dbamy o bezpieczeństwo

 

Niezawodna jakość potwierdzona atestem PZH oraz certyfikatem CE jest gwarancją bezpieczeństwa produktów dla osób chorujących na astmę, alergików lub dzieci i zwierząt. Bez obaw można cieszyć się pięknym wnętrzem i komfortowym użytkowaniem. Materiał, z którego powstała kolekcja jest trwały i odporny na mechaniczne uszkodzenia. Konglomerat Cristalstone powstał z najlepszej jakości surowców, które są odpowiednio przystosowane do warunków panujących w łazience. Powierzchnia produktów jest niezwykle łatwa w utrzymaniu, gdyż wymaga jedynie przetarcia ścierką nasączoną mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone.

Stwórz dostosowane pomieszczenie do swoich potrzeb. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na idealne dopasowanie umywalki do Twojego wnętrza. Niezawodna jakość produktu to istotny aspekt, który jest wyznacznikiem wysokiego poziomu firmy.

Elegancka prostokątna umywalka Cristalstone

 

Jak stylizować pomieszczenie?

 

Minimalistyczne wykończenie produktu to możliwość skupienia się na charakterystycznych dodatkach, które określą styl wnętrza. Kolorowe elementy lub stonowane dodatki dodadzą indywidualnego efektu wizualnego. Zadbaj o swoją łazienkę, aby każda chwila była przyjemnością. Eleganckie umywalki z tej kolekcji są idealne w połączeniu z surowym wykończeniem lub z dodatkami drewna, szkła i kamienia. Uniwersalna faktura produktu pozwala na nietypowe zestawienie wykończenia, takiego jak cegła lub beton.

Stawiasz na spokojne tonacje aranżacyjne? Jest to dobry sposób, aby pozwolić sobie na częste zmiany kolorystyczne dodatków. Pomieszczenie bez wyróżniających się motywów stanowi eleganckie tło dla szalonych pomysłów wedle uznania. Łazienka musi odpowiadać jej użytkownikom pod każdym względem. Pozwól, aby łazienka dostosowała się do Ciebie.

Piękne umywalki kolekcji Linea Simpla to cudowny kształt, który idealnie wpisze się w styl industrialny, naturalny, jak i loft, tworząc przy tym nowoczesny klimat i  idealne warunki użytkowe.

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: sklep.cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone  
Podobne artykuły
Umywalki Linda-X - lekkość, trwałość i wdzięk

ceramika sanitarna

Umywalki Linda-X - lekkość, trwałość i wdzięk

Linda-X to nowa kolekcja umywalek Ideal Standard. Swoją premierę miała na pierwszym... więcej...

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

ceramika sanitarna

Umywalka schowana we wnętrzu szafki

Firma Noclaf po raz kolejny zaskoczyła swoim nowatorskim podejściem do rozwiązań w łazience. W ofercie firmy znajdują... więcej...

Wymiary umywalki

ceramika sanitarna

Wymiary umywalki

Umywalka to jedno z ważniejszych urządzeń w każdej łazience. Dostępne na rynku modele różnią się między... więcej...