Złota łazienka

data aktualizacji: 05-09-2022, 05:50 – artykuł promocyjny

Złoto przez wieki było symbolem doskonałości, majestatu i bogactwa. Złocenia były nieodłącznym elementem pałacowego stylu, pełnego przepychu. Również dzisiaj złoto jest chętnie wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach wnętrz - złote detale ożywiają wnętrza w stylu minimalistyczny, czyniąc je bardziej eleganckimi, luksusowymi i dodając im ciepłego blasku.

Złota łazienka

Przykładowa aranżacja utrzymana jest w jasnym odcieniu. Duże kwadratowe płytki imitujące kamień pokrywają ściany i podłogę. Kamień swoją fakturą i barwą przywodzi na myśl także masywna umywalka, która tworzy jedną całość wraz z blatem. Uwagę w aranżacji przykuwa jednak przede wszystkim złota armatura - tak różna od tej typowej w chromowanym wykończeniu.

Jasnozłota barwa armatury zestawiona z jasnymi płytkami i białą ceramiką dały niesamowity efekt. W prezentowanym wnętrzu panuje niepowtarzalny klimat - jednocześnie nowoczesny, hołdujący kreatywności, a zarazem ciepły i przytulny. Złocenia w specyficzny sposób odbijają ‌światło i otulają przestrzeń ciepłym blaskiem. Pomieszczenie wydaje się przestronne, budzi optymizm i pozytywną energię.

bateria umywalkowa fiesta

FIESTA BRIGHT GOLD — stojąca bateria umywalkowa — charakteryzuje się cylindrycznym korpusem, prostą wylewką, delikatnie zwróconą ku dołowi oraz drobnym, ale wygodnym uchwytem. Wykończenie w jasnym, błyszczącym złocie, sprawia, że bateria wygląda jak ozdobna biżuteria. Trzeba jednak podkreślić, że za tym delikatnym, efektownym wyglądem kryje się wytrzymała, praktyczna konstrukcja. Bezawaryjne użytkowanie gwarantuje ceramiczny regulator oraz funkcjonalny korek typu click-clack.

Zarówno w strefie umywalki, jak i w całej łazience, do ocieplenia minimalistycznego wnętrza wykorzystano nie tylko złoto, ale i drewno, w tym elementy imitujące ten materiał, np. lamele, czyli długie, wąskie listewki o funkcji dekoracyjnej, które w tym przypadku okalają duże podświetlane lustro ze złotym obramowaniem. W efekcie powstała przytulna i interesująca aranżacja. Na ścianie z bidetem i WC zastosowano bliźniacze lustro.

Złota bateria przy umywalce koresponduje z innymi połyskującymi materiałami. Z tej samej złotej serii FIESTA BRIGHT GOLD pochodzi przykuwająca uwagę bateria bidetowa. Wyposażona jest w regulator ceramiczny i przegub kulowy.

bateria natryskowa Fiesta Bright Gold

Efektownie prezentuje się w łazience także ścienna bateria natryskowa FIESTA BRIGHT GOLD. Ma cylindryczny korpus i cienki uchwyt oraz regulator ceramiczny. Bateria wyposażona jest też w estetyczny natrysk. W strefie prysznica nie brakuje motywu drewnianego, komponującego się z lamelami. Tutaj jest to taboret z drewna surowego.

Na długich kablach zawieszone są lampy o prostych kloszach z mlecznego szkła. Gra świateł to ważny element tej aranżacji - światła lamp oraz światła padającego przez okno - które odbijają się od różnych przedmiotów - tych połyskujących, złotych i lustrzanych.

Również drobne dodatki, takie jak uchwyt na papier czy wieszak na ręcznik, to elementy w złotym wykończeniu, przykuwające uwagę.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro