patron besco

Nowoczesny wystrój wnętrz – aranżacja łazienek

data aktualizacji: 02-09-2022, 10:37 – artykuł promocyjny

Na czym polega nowoczesna stylizacja wnętrzarska? Może się objawiać w innowacyjnych kreacjach, różnorodnych kolorach i kształtach. Nowoczesność przejawia się tym, czego jeszcze nie było. Zabawa aranżacją osiągnęła nowy wymiar i każdy tworzy wnętrze tak, aby nie tylko było stylowe, ale również użyteczne.

Nowoczesny wystrój wnętrz – aranżacja łazienek

Nowoczesny wystrój wnętrz to prosta forma, która tworzy stonowaną i przejrzystą całość. Ograniczenie wykorzystywania drobiazgów jako ozdoby, wyeksponowanie faktur, wzorów i kolorów mebli oraz stosowanie dużych płaszczyzn to elementy, które zdecydowanie tworzą nowoczesny styl. Niezbędne wyposażenie warto trzymać pod ręką, ale niekoniecznie na wierzchu. Postaw na dobrze zorganizowaną przestrzeń w łazience.

Okrągłe lustro

Przed zakupem wyposażenia należy się zastanowić, jak powinna wyglądać wymarzona łazienka. Zwrócenie uwagi na kolorystykę, układ i funkcjonalność produktów ma znaczenie dla użytkowników, aby mogli swobodnie poruszać się po luksusowym pomieszczeniu. Jednak nowoczesne mieszkanie to nie tylko stawianie na funkcjonalność, ale również na zaawansowane rozwiązania technologiczne. Koniecznie sprawdź za pomocą wizualizacji czy konkretny styl jest odpowiedni do Twojego mieszkania, aby zaplanować koncepcję od podstaw.

Ograniczenie mebli, a skoncentrowanie się na odpowiednio dobranej kolorystyce wnętrz jest kluczem do nowoczesnego designu tak jak przejrzystość i prostota. W tym stylu dominują kolory beżowe, czarne, białe, brązowe i szare. Indygo, srebrny lub złoty to piękne kolory, które mogą przyozdobić pomieszczenie akcentami w postaci dodatków lub wstawek na ścianach.

Podwójna umywalka

Minimalistyczne wykończenie w nowoczesnym stylu wiąże się z prostotą elementów wyposażenia. Estetyka prostej linii zachwyca wysokim poziomem elegancji i luksusu. Niebanalne wnętrza sprzyjają kreatywności i dobremu samopoczuciu, dlatego warto dbać o swoje otoczenie.

Umywalka z odpływem liniowym jest idealnym produktem do nowoczesnego domu. Jej design wskazuje na prostą i elegancką formę, która jest niezbędna w omawianej stylistyce. Piękna satynowo matowa powierzchnia jest odporna na mechaniczne zarysowania, a ponadto ułatwia utrzymanie czystości. Usuwanie zabrudzeń ogranicza się jedynie do wykorzystania ścierki nasączonej mleczkiem specjalistycznym Luxum. Stosowanie zalecanego preparatu to gwarancja najlepszej jakości oraz długiej przydatności produktu. Dobra kondycja umywalki jest spowodowana tworzywem, z którego została zrobiona. Konglomerat jest gwarancją najwyższej jakości. Potwierdzają to nie tylko zadowoleni klienci, ale również atest PZH oraz certyfikat CE.

Nowoczesna łazienka

Prysznic lub wanna to niezbędnik każdej łazienki. Doskonała forma i eleganckie wykończenie sprawia, że użytkowanie łazienki jest bardzo komfortowe. Brodziki Luxum są kreowane na potrzeby klientów. Niezawodny materiał, z którego powstają jest na najwyższym poziomie oraz niezwykle łatwy w utrzymaniu.

Z Luxum perfekcyjnie dopasujesz wyposażenie swojej łazienki. Realizujemy zamówienia na wymiar oraz w Twoim wydaniu. Umywalka w kształcie gitary? A może nietypowa wanna, w pełni przystosowana do Twojej łazienki? Spełnij swój wymarzony projekt, chętnie pomożemy!

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 
Podobne artykuły
Jak obliczyć potrzebną ilość płytek ceramicznych

porady

Jak obliczyć potrzebną ilość płytek ceramicznych

Po ustaleniu, jakie płytki chcemy zastosować, należy obliczyć, ile ich potrzeba. Punktem wyjściowym jest obliczenie,... więcej...

Jak zlikwidować grzyba w łazience

porady

Jak zlikwidować grzyba w łazience

Łazienka jest miejscem najbardziej narażonym na wilgoć, a co za tym idzie występowanie grzybów. Problem ten... więcej...