Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki na miarę Twojej łazienki

artykuł promocyjny

Wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb? Z nami możesz zaprojektować każdy element łazienki według własnego pomysłu. Nieszablonowe piękno pomieszczenia uzyskasz dzięki harmonijnie dobranym produktom – meblom oraz dodatkom. Istotnym aspektem podczas urządzania łazienki, obok wanny czy prysznica, jest właśnie umywalka. Prawidłowo dopasowana do charakteru wnętrza stanowi nie tylko element użytkowy, ale i wyjątkową dekorację pomieszczenia.

Umywalki na miarę Twojej łazienki

 

Umywalki na wymiar

 

Aby jak najdokładniej dopasować meble do swojej łazienki, warto dobrać je do indywidualnych rozmiarów wnętrza. Idealnym rozwiązaniem okazują się w tym przypadku umywalki na wymiar Luxum®, powstające z przyjemnego w dotyku tworzywa o trwałej formule. Oferujemy umywalki zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klienta, stworzone na podstawie jego wizji aranżacyjnej. Wystarczy dostarczyć nam wymiary umywalki oraz jej preferowany kształt i wygląd w postaci rysunku lub szkicu, a stworzymy profesjonalny projekt, odpowiadający oczekiwaniom zamawiającego.

Luxum® jest największą polską manufakturą, która wytwarza innowacyjne i nowoczesne umywalki, wanny oraz nietypowe blaty umywalkowe indywidualnie zaprojektowane dla konkretnej łazienki. Warto zdecydować się na wybór firmy Luxum®, aby uzyskać pożądany efekt i bezpieczeństwo dzięki najlepszym rozwiązaniom projektowym.

Umywalki nablatowe na wymiar

 

Zalety umywalek na wymiar

 

Aby zapewnić sobie komfort użytkowania łazienki, należy dostosować całą aranżację do własnych potrzeb oraz gustu. Umywalki na wymiar łączą w sobie funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Stworzone są z innowacyjnego kompozytu GFK Luxum, gwarantującego trwałość i bezpieczeństwo. Materiał jest ciepły i przyjemny w dotyku, dzięki czemu wykończenie produktu staje się niezwykle estetyczne. Umywalki na wymiar mogą zostać wykonane w dowolnym rozmiarze i kształcie. Dodatkowo klient zyskuje możliwość wyboru układu misy, a także odpowiadającego mu odpływu – liniowego lub tradycyjnego.

Wśród wielu możliwości projektowych w Luxum oferujemy profesjonalne wykonanie każdego rodzaju umywalki – m.in. z blatem, wolnostojącej, wielostanowiskowej czy wiszącej. Stworzenie produktu na wymiar pozwala na wybranie  nie tylko kształtu, ale i grubości blatu, rodzaju misy, koloru oraz struktury.

Zalety umywalek na wymiar

 

Dlaczego warto wybrać umywalkę na wymiar?

 

Wyposażenie łazienki to niezwykle istotne i czasochłonne zadanie, które wymaga dużych zdolności aranżacyjnych. Aby ułatwić sobie pracę, warto zdecydować się na umywalkę na wymiar, która idealnie dopasuje się do wielkości całego pomieszczenia. Wybierając to rozwiązanie, zyskujesz możliwość zaprojektowania oryginalnego produktu, stworzonego według Twoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, umywalki na zamówienie mogą być wyposażone we wbudowaną wnękę lub ręcznikowiec. Różnorodność dostępnych opcji modułowych to gwarancja na to, że z Luxum urządzisz się po swojemu.

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 Podobne artykuły
Płytka uruchamiająca – istotny detal

ceramika sanitarna

Płytka uruchamiająca – istotny detal

We współczesnych łazienkach coraz większą rolę odgrywa estetyka i technologiczna... więcej...

Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

ceramika sanitarna

Umywalki dopasowane do Twoich potrzeb

Pomimo bogatej oferty rynkowej wyposażenia sanitarnego, czasem i tak mamy problem z wyborem modelu umywalki, który... więcej...

Pomporozdrabniacz w łazience - znaczenie, funkcje

ceramika sanitarna

Pomporozdrabniacz w łazience - znaczenie, funkcje

Sedes jest potrzebny w każdym domu. Zapewnia nam możliwość zaspokojenia podstawowych potrzeb fizjologicznych. Jednak... więcej...
Facebook
Instagram