Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki podwójne - dla kogo?

artykuł promocyjny

Wybierając umywalkę do łazienki, należy wziąć pod uwagę wymiary całego pomieszczenia oraz charakter wystroju. Równie ważne jest także docelowe przeznaczenie produktu oraz miejsce, w którym będzie się znajdować. Jeśli wyposażamy małą przestrzeń, potrzebujemy niewielkiego zlewu. Z kolei w dużej, rodzinnej łazience najlepiej sprawdzi się umywalka podwójna.

Umywalki podwójne - dla kogo?

 

Zalety podwójnej umywalki

 

Umywalki wyposażone w dwie oddzielne misy, pozwalają na komfortowe użytkowanie przez dwie osoby jednocześnie. Dzięki dwóm bateriom i odpływom produkt staje się niezwykle przydatny w wieloosobowych rodzinach. Z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach publicznych oraz w łazienkach, znajdujących się przy sypialni. Umywalka zawieszona niżej doskonale sprawdzi się również do łazienki przeznaczonej dla dzieci.

Umywalki podwójne wykonywane są ze specjalnego konglomeratu, łączącego w sobie cechy ceramiki i tworzyw sanitarnych. Ten niezawodny materiał zapewnia nieskazitelny wygląd powierzchni, pozostawiając ją gładką i ciepłą w dotyku. Konglomerat jest również odporny na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia, dzięki czemu produkt prezentuje się idealnie przez długie lata.

Podwójna umywalka z kolekcji linea ideal

 

Aranżacja podwójnej umywalki

 

Dzięki uniwersalnym kształtom umywalki Cristalstone będą doskonale pasować do różnorodnych aranżacji – klasycznych, nowoczesnych, a nawet glamour. Dodatkowo brak widocznych łączeń oraz eleganckie, satynowo-matowe wykończenie sprawiają, że produkt staje się również wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Podwójna umywalka będzie znakomitym wyborem dla miłośników eleganckich form i geometrycznych rozwiązań. Aby jak najlepiej wykorzystać jej potencjał, warto zestawić ją w aranżacji ze stonowanymi odcieniami oraz kontrastowymi akcentami w postaci baterii czy akcesoriów.

Umywalka podwójna z kolekcji linea ideal, wanna z kolekcji clasico

 

Umywalka podwójna – najważniejsze cechy

 

W Cristalstone oferujemy podwójne umywalki zintegrowane z blatem, z odpływem liniowym lub tradycyjnym. Charakteryzuje je prosty montaż oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, przy pomocy specjalnego mleczka. Dzięki dodatkowej misie, w tym samym czasie z umywalki mogą komfortowo korzystać aż dwie osoby. Umywalki podwójne są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem do domowych łazienek. Pozwalają na zaoszczędzenie miejsca oraz czasu, przy jednoczesnym nadaniu wnętrzu charakteru.

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: sklep.cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone  
Podobne artykuły
Komfort małej łazienki

ceramika sanitarna

Komfort małej łazienki

Gdy przestrzeń w łazience jest luksusem warto sięgnąć po rozwiązania, które będą sprzyjać maksymalnemu... więcej...

Miski wc z wbudowanym rozdrabniaczem

ceramika sanitarna

Miski wc z wbudowanym rozdrabniaczem

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę to nowatorskie rozwiązania, które pozwalają umieścić toaletę w... więcej...

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

ceramika sanitarna

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

Sanitariaty wykonane ze stali nierdzewnej stanowią ciekawą wizualnie i przede wszystkim jakościową alternatywę... więcej...
Facebook
Instagram