Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Oszczędzaj wodę i bądź PROECO z Deante!

artykuł promocyjny

Przeważnie nie jesteśmy świadomi tego, jak ważnym zasobem naturalnym naszej Planety jest woda. Od tego surowca uzależnione jest istnienie wszystkich form życia na Ziemi. Świadomość tej wiedzy jest bardzo ważna w kontekście zapobiegania marnowaniu tego surowca. Oszczędzanie wody to najlepszy i najprostszy sposób na dbanie o ochronę środowiska a co za tym idzie i o stan Planety. Dlatego już dziś zacznij świdomie oszczędzać wodę z marką Deante - zapoznaj się z gamą produktów i rozwiązań, które wpływają na racjonalne użytkowanie wody.

Oszczędzaj wodę i bądź PROECO z Deante!

 

Co wybrać zamiast butelek PET?

Co można zrobić w trosce o środowisko? Najprostrzym sposobem będzie - zaprzestanie kupowania wody w plastikowych butelkach. Według danych Środowiskowego Programu ONZ,  ciągu minionych 70 lat na świecie wyprodykowanych zostało aż 8 miliardów ton plastiku, to 8 bilionów kilogramów! Niestety tworzy to ogromne ilości śmieci, które zanieczyszczają środowisko.

Dlatego powinniśmy zacząć szukać sposobu na zastąpienie wody butelkowanej. Deante wychodzi z propozycją nowych baterii kuchennych Aster. Baterie z funkcją filtrowania wody. Dzięki tej baterii użytkownik ma możliwość wyboru między wodą prosto z sieci wodociągowej (np. do zmywania) a wodą fiiltrowaną, dzięki specjalnemu przełącznikowi. Należy wiedzieć, że zastosowanie takiego rozwiązania związane jest z instalacją systemu do filtrowania wody.

Bateria Aster z filtrem

 

Aerator - czyli jak ograniczyć zużycie wody

Aerator - lub inaczej zwany - perlator to zwykła nakładka zamocowana na końcu baterii. W ten genialny w swojej prostocie sposób, bateria kuchenna wpływa na ograniczenie zużycia wody. Woda przepuszczona przez Aerator jest bardziej napowietrzona i zmiękczona. Dzięki temu strumień wypływającej wody staje się badziej obfity i intensywny  - ale (co najważniejsze) zachowując niskie zużycie. Aeratory zostały zastosowane we wszystkich bateriach od Deante - stworzono je z myślą o ograniczeniu marnowania wody. Baterie z serii Alpinia, Arnika i Jaśmin - dodatkowo wyposażono w  tzw. eco-aeratory, obniżające zużycie wody nawet do 4,5 litra na minutę.

 

 

Proste i nowoczesne sposoby na oszczędzanie wody

To jeszcze nie wszystkie możliwości Deante na ekonimiczne korzystanie z wody. Firma oferuje również tzw. baterie ECO-click, baterie sensorowe czy baterie Press. Baterie te działają w oparciu o łatwy i pomysłowy mechanizm.

Baterie ECO-click składają się z dwustopniowej głowicy, która wpływa na zmniejszenie przepływu wody aż o 50%. To wszystko dzięki zastosowaniu intuicyjnych ustawień dźwigni, otwierającej dopływ w dwóch pozycjach. Podnosząc uchwyt na lekki opór, uruchamiamy przepływ wody na poziomie 50% mocy. Podnosząc wyżej uruchamiamy pełny strumień mocy.

Baterie sensoryczne, czyli inaczej bezdotykowe. Dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika, uruchamiane są poprzez zbliżenie dłoni. Tak samo wyłączamy wodę, wystarczy cofnąć dłoń aby zatrzymać strumień. Taka bateria nie tylko pomaga oszczędzać wodę, ale przede wszystkim jest bardzo wygodna i bezpieczna pod względem higienicznym. Rozwiązanie tego typu znalazło zastosowanie w kolekcji baterii łazienkowych - Hiacynt.

Kolejną propozycją od Deante są baterie Press. Działają one na innej zasadzie. Jak sugeruje nazwa, strumień wody włączamy za pomocą przycisku na baterii, natomiast wyłączenie następuje po określonym czasie.To również wygodny i nowoczesny sposób na świadome oszczędzanie wody.

Łazienka w stylu boho

 

Termostat - czyli jak mieć stałą temperaturę wody

W zestawieniu sposobów na oszczędzanie wody, musimy wspomnieć również o bateriach termostatycznych. Baterie termostatyczne od Deante daja możliwość łatwego i dokładnego ustawiania stałej temperatury wody. Wystarczy ustawić pokrętło na odpowiednią temperaturę i gotowe! Klasyczne baterie na tle baterii termostatycznych wypadają blado. W przypadku baterii klasycznych ustawienie porządanej temperatury zajmuje więcej czasu co prowadzi do marnowania wody. Baterie termostatyczne od Deante są bezpieczne i komfortowe dla użytkownika - dzięki zastosowaniu specjalnej blokady zabezpieczają przed przekroczeniem temperatury 38 stopni.

 

Deante w trosce o środowisko

Każdy z nas, nawet małym gestem, może wpłynąc na poprawę stanu naszej planety. Ograniczając konsumpcję, wybierając ekologiczne środki transportu, ograniczjąc mięso na rzecz organicznej żywności, możemy przyczynić się do poprawy środowiska oraz naszego zdrowia. A to tylko niektóre z małych działań jakie możemy podjąć. Wprowadzając w życie pozytywne nawyki możemy zacząć "zarażać" nimi innych. Kropla drązy skałę. Im więcej sami zwracamy uwagi na nasze codzienne wybory, tym bardziej możemy wpływać na świadomość społeczną i motywować do działania na rzecz środowiska coraz więcej osób! Dbałość o środowisko powinna być celem nie tylko dla pojedyńczych konsumentów, ale również przedsiębiorstw. Dobry przykład idzie z góry, bo odpowiedzialna produkcja jest równie istotna, co świadoma konsumpcja.

Czarna armatura glamour Deante

Firmie Deante, przez cały okres opracowywania i wdrażania filozofii PROECO, przyświecała świadomość społecznej i proekologicznej roli biznesu. Firma, w myśl przyjętej filozofii, chce tworzyć takie produkty, które będą przyjazne dla użytkowników oraz środowiska. Przyczyniając się do ochrony przyrody i zasobów naturalnych.

Filozofia PROECO została oparta na 4 filarach:

  • Wdrożenie i promowanie sposobów na oszczędzanie wody
  • Korzystanie z proekologicznych materiałów w oparciu o naturalne surowce
  • Ograniczenie produkcji odpadów, w myśl idei Less Waste - świadome planowanie produkcji
  • Korzystanie z ekologicznych opakowań ulegających biodegradacji

 

Wierzymy, że dzięki takim właśnie działaniom możemy przyczynić się do ochrony środowiska. Zachęcamy wszystkich do wspierania idei PROECO i wspólnego dbania o dobro naszej planety!
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante sp. z o.o.
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www.deante.pl    deante@deante.pl
Deante sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 
Facebook Deante   Instagram Deante   Youtube Deante   linkedin Deante


Polecamy
Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki trendy w łazience

Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki

 
Jak wybrać wannę akrylową? armatura łazienkowa

Jak wybrać wannę akrylową?

 
Baterie w stylu loftowym armatura łazienkowa

Baterie w stylu loftowym

 
Prysznic w nowoczesnej odsłonie armatura łazienkowa

Prysznic w nowoczesnej odsłonie

 
Stwórz salon kąpielowy armatura łazienkowa

Stwórz salon kąpielowy

 
Partnerzy

Polysan   Sapho

    Grupa Armatura     Riho      

  Invena    AKCJUM     


Ferro       BISK

      Werit  Diamond


Cerramed   Sfa

Luxum
 Cristalstone

 Laveo     logo Kuchinox

logo Besco   Manufaktura wanien

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram