Łazienka dla wymagających. Jak stworzyć stylową przestrzeń?

artykuł promocyjny

Łazienka to w domu przestrzeń typowo użytkowa, służąca dbaniu o higienę. Nie oznacza to jednak, że jej strona wizualna nie jest ważna, jak uważano w przeszłości. Wręcz przeciwnie - sposób aranżacji łazienki może wiele powiedzieć o właścicielu domu i jego guście. Elegancka, stylowo urządzona łazienka sprawia, że chce się w niej przebywać dłużej. Daje poczucie porządku, higienicznej czystości i harmonii. Taki efekt można uzyskać, wykorzystując wyposażenie łazienkowe wysokiej jakości z oferty Salonu Łazienkowego Salonika.

Łazienka dla wymagających. Jak stworzyć stylową przestrzeń?

Efekt eleganckiej łazienki można osiągnąć, wykorzystując gustowne płytki ceramiczne lub gresowe. W ofercie Saloniki dostępne są m.in. wspaniałe płytki włoskich producentów Ricchetti i Roberto Cavalli - to jedno z najważniejszych i najsłynniejszych nazwisk w świecie mody. Jedną z nowych kolekcji tej marki jest The Wild Spirit, w której obecne są wzory o pięknych głębokich kolorach i wzorach z gęstym użyleniem, co daje poczucie wyjątkowości i luksusu.

Wild Spirit SalonikaThe Wild Spirit Salonika

Skałą reprezentującą ponadczasowe piękno jest bez wątpienia marmur. Marmurowe wzory doskonale wyglądają w łazience, z banalnego wnętrza zmieniając ją w okazałą, wytworną przestrzeń. Wybierać można między marmurowymi wzorami w różnej gamie kolorystycznej - od klasycznego białego marmuru, przez szarości, zielenie czy granaty, po elegancką czerń.

Zobacz wszystkie płytki ceramiczne i gresowe w ofercie Salonika

La Fabbrica OceanLa Fabbrica Salonika

Rozwiązaniem coraz chętniej stosowanym we wnętrzach są gresy wielkoformatowe XXL we wzorach kamienia, marmuru, drewna, betonu czy nawet metalu. Dostępne są m.in. w formatach: 120/240, 120/270, 100/300 czy 150/300. Dzięki dużym rozmiarom do pokrycia ściany czy podłogi używa się mniejszej liczby płyt, dzięki czemu ograniczona zostaje liczba łączeń, co wygląda bardzo estetycznie. Dzięki temu wielkoformatowe płyty pasują do łazienek urządzonych w różnych stylach. Poza płytkami wielkoformatowymi we wzorze marmuru ciekawym rozwiązaniem może być kolekcja marki AVA inspirowana onyksem - kamieniem szlachetnym o wyjątkowo ciekawej strukturze złożonej z różnobarwnych pasów. Onyksowe płytki przyciągają uwagę mocnymi kolorami i hipnotyzującym deseniem. Dostępne są w dużych rozmiarach - nawet 320 cm.

Ava Onice IrideAVA Oniced Iride

Powiedzieliśmy już o marmurze i onyksie, jednak równie gustownym wzorem do łazienki są imitacje kamienia. Niektórzy mogą obawiać się, że kamienne szarości sprawią, iż wnętrze będzie wyglądać na zimne czy surowe, jednak w odpowiedniej kompozycji takie stylizacje mogą wprowadzić więcej ciepła, harmonii i świeżości. Kolekcje z serii Realstone marki Ragno pozwolą stworzyć piękne aranżacje o delikatnych kolorach. W tym przypadku również można wybierać między różnymi rozmiarami płytek. Innymi kolekcjami marki Ragno o których warto wspomnieć jest Stratford, charakteryzująca się miękkimi kolorami i oryginalnymi strukturami oraz Look, czyli ciekawa propozycja płytek małego formatu.

Kolekcja Stratford Ragno SalonikaPłytki łazienkowe Ragno Look

Kontakt w sprawie produktów:

SALONIKA
ul. Związkowa 35
20-148 Lublin
tel. 81 740 99 30 / 37
www: www.salonika.pl
mail: wyślij wiadomość
SALONIKA

Zapraszamy do salonów:
Salonika design: Lublin, ul. Związkowa 35
Salonika ECO: Lublin, ul. Gospodarcza 42
Salonika: Radzyń Podlaski, ul. Lubelska 1

płytki ceramiczne » beton » ceramika » meble łazienkowe » armatura » wanny i kabiny » grzejniki

Poczytaj o SALONIKA w portalu

Zobacz zdjęcia w galerii SALONIKA:

SalonikaSalonikaSalonikaSalonikaSalonika