Wyposażenie łazienki w betonie architektonicznym. Umywalki i wanny Luxum - na wymiar
artykuł promocyjny
Beton architektoniczny od Luxum to nie tylko płyty przeznaczone do montażu na ścianie czy podłodze, ale także autorska masa betonowa Bathcreate Luxum®, z której wytwarzane są nowoczesne umywalki, wanny, brodziki i blaty łazienkowe, przeznaczone do innowacyjnych projektów. Te elementy wyposażenia cechuje naturalny wygląd oraz wysoka funkcjonalność. Wykonanie produktów na wymiar z wodoodpornego betonu daje możliwość realizacji oryginalnych form i kształtów o dowolnej wielkości i w wybranym stylu. Cechami charakterystycznymi materiału jest jego nietypowa struktura, odporność na wodę, a także ciepła i miła w dotyku powierzchnia.

Beton architektoniczny Luxum to połączenie wysokiej jakości cementu szwajcarskiego, szlachetnych minerałów oraz specjalnie dobranej żywicy. Dzięki niemu możliwe staje się uzyskanie nawet najbardziej nietypowych form o ponadczasowym wyglądzie. Produkty wykonane z betonu to doskonała alternatywa dla uniwersalnego, białego wyposażenia łazienki, podkreślająca prestiż salonu kąpielowego. Betonowe umywalki i wanny wyróżnia wyjątkowa lekkość, całkowicie ręczne wykonanie oraz unikatowy design, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach w stylu industrialnym, jak i tych urządzonych w klimacie minimalistycznym czy nowoczesnym.
Betonowe umywalki i wanny na wymiar od Luxum
Wyposażenie łazienki z betonu może zostać wykonane w strukturze gładkiej lub industrialnej z płytkimi, ale widocznymi kawernami, które podkreślają surowy charakter produktu. W zależności od wymagań projektowych oraz klimatu aranżacji betonowe umywalki i wanny wytwarzane są w trzech kolorach podstawowych – szarym, piaskowym szarym i antracycie lub w sześciu wyrazistych barwach premium, takich jak pudrowy róż, zielony czy czerwony. Każdy model projektowany jest indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta, tak by idealnie dopasować go do wybranej przestrzeni. Dodatkowo wszystkie elementy wyposażenia na wymiar dopasowane do potrzeb klienta, wyceniane są indywidualnie. W Luxum gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz jak najlepszą ofertę dla danej inwestycji.
Umywalki z betonu architektonicznego
Manufaktura Luxum oferuje realizację każdego rodzaju produktu wraz ze spersonalizowanymi dodatkami w postaci wnęk czy uchwytów na ręcznik. Z betonu architektonicznego wytwarzane są umywalki z blatem, nablatowe i wolnostojące, a także umywalki podwójne czy wielostanowiskowe, przeznaczone do przestrzeni użyteczności publicznej – galerii handlowych, hoteli czy restauracji. Zgodnie z wyborem zamawiającego betonowe umywalki mogą zostać wykonane z odpływem tradycyjnym lub liniowym, a także przybrać dowolną formę i kształt – okrągły, prostokątny, kwadratowy czy asymetryczny. Lekkość modeli z betonu architektonicznego umożliwia ich montaż bezpośrednio na ścianie, z kolei walory użytkowe produktu gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Umywalki te znajdą zastosowanie w łazienkach w stylu industrialnym czy minimalistycznym oraz w prestiżowych salonach kąpielowych, gdzie dominują nowoczesne wykończenie i dekoracje.
Wanny betonowe od Luxum
Surowy klimat aranżacji warto podkreślić poprzez równie industrialne wyposażenie, które uwydatni wystrój wnętrza łazienki. Nietypowe formy wanien wytwarzanych z betonu architektonicznego Bathcreate Luxum® to idealne rozwiązanie do innowacyjnych, awangardowych projektów, które łączą w sobie funkcjonalność oraz doskonały design. Produkty z betonu mogą zostać wykonane w dowolnym kształcie i rozmiarze oraz w wybranym kolorze, które sprostają wymogom danej realizacji. Manufaktura Luxum daje możliwość wytworzenia wanny wolnostojącej, wpuszczonej w podłogę czy narożnej, a także nowoczesnego modelu z systemem hydromasażu, zamieniającego prywatną łazienkę w prawdziwe domowe SPA. Dzięki wyjątkowym właściwościom autorskiej masy betonowej wanny na wymiar mają zdolność do utrzymania temperatury wody, a ich powierzchnia nie żółknie i nie płowieje, co pozwala na komfortowe i przyjemne użytkowanie oraz gwarantuje estetyczny efekt wizualny.
Więcej informacji na stronie LUXUM.
Kontakt w sprawie produktów: LUXUM ul. Jana Dekerta 44 30-703 Kraków tel. (+48) 12 346 49 11 www: www.luxum.pl mail: wyślij wiadomość Wyślij formularz | ![]() |
wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe
| |




- Wyposażenie łazienki z Ceramed
- Płytki łazienkowe - nieograniczony wybór wzorów
- Konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem
- Meble łazienkowe LEGACY od Elity
- Mozaika pod prysznicem
-
Wanny z konglomeratu od Massi
- Baterie wolnostojące Invena
- Bezramowa kabina Scandic Next
- Szuflada tak wyjątkowa jak Ty!
- Meble łazienkowe na wymiar
- Rocko Tiles - alternatywa dla płytek
- Bambusowy panel prysznicowy
-
WESTERN – meble z litego drewna
-
Podświetlane fugi do łazienki
- Jak wybrać suszarkę kieszeniową?
- Urządzenia WC z funkcją higieny IntimSpa
- Mini forma = maxi efekt
-
POLYSAN - wanny nieograniczonych możliwości
- Akcesoria łazienkowe EMAKO.pl
- Biel i grafit - kolory grzejnika Retto
- Suszarki elektryczne Electrolux
- Odwodnienia LAF z oświetleniem

![]() |
trendy w łazience
Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki |
![]() |
armatura łazienkowa
Jak wybrać wannę akrylową? |
![]() |
armatura łazienkowa
Baterie w stylu loftowym |
![]() |
armatura łazienkowa
Prysznic w nowoczesnej odsłonie |
![]() |
armatura łazienkowa
Stwórz salon kąpielowy |