Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Mozaika pod prysznicem

artykuł promocyjny

Mozaika pod prysznicem to świetny pomysł. Wielość dostępnych wzorów zachwyca i pozwala wybrać coś idealnego dla siebie, by uczynić prysznic miejscem, gdzie naprawdę przyjemnie spędza się czas w atrakcyjnej wizualnie przestrzeni. Projektanci Trufle Mozaiki mogą przygotować też indywidualny projekt na życzenie. Liczba pomysłów na mozaikę na ścianie w kabinie prysznicowej jest w zasadzie nieograniczona. Kilka pomysłów na mozaikę w kabinie prysznicowej przedstawiamy poniżej.

Mozaika pod prysznicem

Prysznic to szczególne miejsce w domowej łazience, odwiedzane przez domowników codziennie. Tu można zażyć energetyzującego zimnego prysznica na dobry początek dnia, a wieczorem spłukać całodzienny trud i ukoić nerwy przed snem. Prysznic jest więc nie tylko tym, czym prozaicznie go widzimy - miejscem dbania o higienę ciała. Równie istotny jest aspekt psychologiczny. By strefa prysznica miała jak najlepsze oddziaływanie na nasz nastój, warto zadbać o jej odpowiedni wygląd - estetyczną armaturę i atrakcyjne płytki. Świetnym, ożywiającym wnętrze pomysłem będzie mozaika pod prysznicem. Specjaliści w tej dziedzinie - Trufle Mozaiki - proponują wiele wzorów o różnorodnej tematyce.

 

Mozaiki inspirowane fauną i florą

Mozaiki odwołujące się do świata przyrody wprowadzają do łazienki wiele świeżości, a także niewymuszonej elegancji, jak w przypadku mozaiki Bananowiec. To wzór niezwykle popularny wśród projektantów i klientów marki. Mozaika składa się z jasnych i ciemnozielonych płytek. Świetnie odnajduje się w połączeniu z modną dziś złotą armaturą łazienkową - na zdjęciu widać aranżację z mozaiką Bananowiec i złotym zestawem prysznicowym.

 

Mozaika Bananowiec

 

Zobacz także: Roślinna mozaika w łazience

Pomysł na mozaikę można zaczerpnąć nie tylko ze świata roślin. Równie fascynujące jest królestwo zwierząt. Projektanci Trufle zainspirowani wyjątkowo estetycznymi, starymi atlasami historii naturalnej stworzyli ciekawe prace przedstawiające chrabąszcza czy mrówkę.

 

Mozaika chrabąszczMozaika mrówka

 

Mozaiki pod prysznicem inspirowane malarstwem

Mozaika pod prysznicem może stanowić prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli tak, warto zainspirować się np. znanymi obrazami. Trufle Mozaiki mają w swojej ofercie projekty odwołujące się do dzieł malarskich mistrzów. Specjaliści Trufle analizują kolorystykę danego obrazu i na tej bazie przygotowują projekt. Wybierać można między mozaikami inspirowanymi np. pracami cenionych postimpresjonistów jak Vincent Van Gogh czy Paul Gaugain. Na zdjęciu prezentujemy szałową aranżację prysznica z mozaiką, którą zainspirował abstrakcjonista Wassily Kandinsky.

 

Mozaika Kandinsky

 

Biegnąca Gracja - mozaika zainspirowana sztuką ilustracji

Innym projektem Trufle Mozaiki ozdabiającym strefę prysznica jest mozaika Biegnąca Gracja, wykonana w łazience osoby zainteresowanej grafiką i malarstwem. Autorką grafiki jest Amy Victoria Marsh, artystka z Manchesteru. Mozaika jest niesamowicie oryginalna, a na twarzach podziwiających ją osób wywołuje uśmiech.

 

Biegnąca Gracja

 

Mozaika w stylu pixelart

Oto jedna z realizacji Trufle Mozaiki, pokazująca ciekawe możliwości wykorzystania mozaiki w stylu pixelart - pikselowy duszek, który świetnie odnajduje się w jasnej łazience, z której korzystają również dzieci. Bohater mozaiki przykuwa uwagę, nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i lekkości. Autorką projektu jest Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Za fotografię odpowiada Fotomohito - Katarzyna Seliga-Wróblewska i Marcin Wróblewski.

 

Mozaika w stylu pixelart duszek

 

Mozaika zainspirowana techniką marblingu

W prezentowanej łazience mozaika została przygotowana w oparciu o technikę marblingu, czyli marmurkowania (EBRU). To pochodząca z Turcji tradycja zdobienia papieru kolorowymi, abstrakcyjnymi wzorami. Malunki wykonuje się farbami na powierzchni wody z dodatkiem tłustej substancji, a gdy obraz zostanie skończony, nakłada się na niego czystą kartkę papieru. Na papierze odbija się gotowy obraz.

 

Mozaika technika marblingu

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomość
Trufle Mozaiki

mozaiki personalizowane

Zobacz zdjęcia w galerii Trufle Mozaiki:

Trufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Trufle Mozaiki Facebook   Trufle Mozaiki instagram
Polecamy
Płytki łazienkowe Zainspiruj się podłogi i ściany

Płytki łazienkowe Zainspiruj się

 
Panele winylowe w łazience porady łazienkowe

Panele winylowe w łazience

 
Mozaika na podłodze podłogi i ściany

Mozaika na podłodze

 
płytki imitujące marmur  - hiszpańskie wzory w ofercie salonika podłogi i ściany

Hiszpańskie płytki imitujące marmur

 
Dwa popularne gatunki kamienia w łazience podłogi i ściany

Dwa popularne gatunki kamienia w łazience

 

Partnerzy

  Cerramed  

  Weber  Rigips

  
Sapho

Magma   kaflando płytki ceramiczne
 
   logo Śnieżka    Logo MAGNAT

Luxum Cristalstone

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram