Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Ekscytująca reaktywacja. Baterie termostatyczne - nowość w kolekcji Cascada od Deante

artykuł promocyjny

Baterie termostatyczne to nowa propozycja marki Deante w ramach docenianej przez użytkowników linii produktowej Cascada. Do tej pory serię Cascada tworzyły głowice prysznicowe, wylewki oraz przyłącza. Produkty te są cenione za swoją uniwersalność, bo będą pasować do każdej łazienki, bez względu na jej wielkość i wystrój. Wprowadzenie baterii termostatycznych ożywia dotychczasową kolekcję, która staje się kompletna i konkurencyjna.

Ekscytująca reaktywacja. Baterie termostatyczne - nowość w kolekcji Cascada od Deante

W 2023 roku Deante zaprezentuje mnóstwo nowości produktowych. Pierwszą nową propozycją marki są baterie termostatyczne, które rozszerzają i dopełniają kolekcję Cascada.

Marka Deante uwielbia wprowadzać na rynek nowości, ku zadowoleniu klientów. Pozytywny odbiór produktów stanowi inspirację i motywację do tworzenia kolejnych, jeszcze bardziej satysfakcjonujących rozwiązań. Deante realizuje swoją misję dwojako. Po pierwsze tworzy od podstaw nowe, zachwycające linie armatury i dobranych do niej akcesoriów. Po drugie nie pomija już obecnych w ofercie kolekcji, wprowadzając do nich nowe kategorie produktowe czy nowe warianty wykończenia, co dodaje im świeżości i budzi zainteresowanie.

 

Baterie termostatyczne Cascada. Elegancja, klasa, funkcjonalność

Nowe baterie termostatyczne w kolekcji Cascada to dwa modele - wannowy i natryskowy. Oba zaprojektowała Katarzyna Łogwinienko. Do wyboru dostępne są cztery gustowne wykończenia: klasyczny chrom, przykuwający uwagę gold, głęboki matowy nero oraz nieoczywisty titanium.

Termostatyczne baterie Cascada to przemyślane, estetyczne produkt o dużej funkcjonalności - są ergonomiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Stanowią ponadczasowe połączenie wyjątkowego wzornictwa z bardzo dobrymi walorami użytkowymi. Przy projektowaniu tych baterii zwrócono uwagę na każdy detal. Widać to m.in. w pokrętłach termostatów, które z jednej strony mają atrakcyjny kształt, a z drugiej są tak zaprojektowane, by umożliwiać pewny chwyt nawet mokrą ręką.

 

Baterie termostatyczne Cascada. Komfort i bezpieczeństwo

Składana wylewka termostatów wannowych jest równocześnie przełącznikiem między trybami baterii i słuchawki, co podnosi wygodę użytkowania i oszczędza miejsce w czasie kąpieli (istotna kwestia np. przy kąpaniu dzieci). Innym rozwiązaniem technicznym obecnym w baterii są zaworki zwrotne, dzięki którym woda nie cofa się z powrotem do instalacji. Dodatkowe wzmocnienie zapewnia lepszą ochronę głowicy i baterii przed uszkodzeniem.

Baterie termostatyczne umożliwiają wygodne ustawienie temperatury wody na stałym poziomie w zakresie od 34 do 42 stopni. Dla bezpieczeństwa użytkownika termostaty Cascada mają blokadę na poziomie 38 stopni, uniemożliwiając przypadkowe zwiększenie temperatury. To szczególnie ważne, jeśli z łazienki korzystają dzieci i osoby starsze. Deante przykłada najwyższą wagę do komfortu i bezpieczeństwa użytkowników swoich produktów.

 

Baterie termostatyczne Cascada. Oszczędność i długowieczność

Kolejnym udogodnieniem w nowych termostatach z linii Cascada jest silikonowy aerator powietrza, dzięki któremu można szybko usunąć osad wapienny - wystarczy przetrzeć aerator palcem. Do czego służy aerator? To niewielka część baterii, która napowietrza strumień wody. Dzięki temu ta sama ilość wody wydaje się większa, bo zyskuje na objętości. To prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na oszczędzanie wody.

Duże znaczenie przy opracowywaniu termostatów z linii Cascada miał też wybór materiału. Zdecydowano się na mosiądz, który z jednej strony jest materiałem łatwym i wygodnym w obróbce plastycznej, a z drugiej strony, już w użytkowaniu, będzie długowieczny, wytrzymały i odporny na korozję.

 

Kolekcja Cascada od Deante. Deszczownice uzupełnieniem kolekcji baterii

Nowościami w linii Cascada są nie tylko baterie termostatyczne. To także dwa nowe modele deszczownic -jedna jest przeznaczona pod prysznic, a druga zaprojektowana do baterii wannowych. Mają ciekawy design, który wpisuje się w elegancki styl całej kolekcji. Deszczownice są dostępne w omówionych już czterech wersjach kolorystycznych - chrom, gold, nero i titanium.

Baterie termostatyczne Deante

 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante sp. z o.o.
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Kolekcja Deante Hiacynt

armatura łazienkowa

Kolekcja Deante Hiacynt

Hiacynt to jedna z najbardziej rozbudowanych kolekcji łazienkowych Deante, obejmująca właściwie wszystkie elementy... więcej...

Ponadczasowe wanny wolnostojące do każdego wnętrza

armatura łazienkowa

Ponadczasowe wanny wolnostojące do każdego wnętrza

Projektując czy remontując łazienkę większość z nas choć raz pomyślała o pięknej, stylowej i majestatycznej... więcej...

Bateria prysznicowa – czym się kierować przy zakupie

armatura łazienkowa

Bateria prysznicowa – czym się kierować przy zakupie

Baterie prysznicowe powinny być zgrane z kabiną oraz ogólnym wystrojem łazienki. Do klasycznych pomieszczeń... więcej...Facebook
Instagram