konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Hiszpańskie i włoskie płytki w ofercie Salonika

artykuł promocyjny

Za sprawą salonów łazienkowych Salonika dla polskiego klienta dostępne są wyjątkowe włoskie i hiszpańskie płytki cenionych marek. Atrakcyjne wizualnie wzory pozwalają na stworzenie imponującej aranżacji w każdym wnętrzu.

Hiszpańskie i włoskie płytki w ofercie Salonika

fot.: Płytki Peronda Tradition

Płytki hiszpańskie

 

Peronda to marka płytek przykuwających uwagę. Wyróżniają się zdecydowaną kolorystyką, nieoczywistymi zestawieniami i symetrią wzorów. Projekty realizowane z wykorzystaniem płytek Peronda zyskują wyjątkowy wygląd. Są jedyne w swoim rodzaju.

Peronda Donna

Marka Museum należy do grupy Peronda, jednak różni się od niej charakterem. Museum to przede wszystkim klasyczne rozwiązania oferowane w dużym formacie. Miłośnicy płyt wielkoformatowych powinni zainteresować się propozycjami tej marki - dzięki dużemu wyborowi wzorów, różnym możliwościom zastosowania i niezawodności z płytkami Museum można stworzyć perfekcyjne wnętrze.

Museum Breccia Salonika

Jedną z nowych kolekcji Museum jest Dreamy. To płytki w dwóch jasnych i dwóch ciemniejszych odcieniach, inspirowane wzorami marmuru. Dostępne są zarówno w małych, jak i dużych formatach (największy rozmiar to 100x180cm).

Museum Dreamy

Płytki włoskie

 

W ofercie sklepów Salonika dostępne są wysokiej jakości płytki ceramiczne włoskiej marki La Fabbrica. Sprawdzą się zarówno jako okładzina podłogi, jak i ścian. Płytki La Fabrica dostępne są w wielu różnych rozmiarach, kolorach i o różnych teksturach do wyboru. Włoski producent oferuje wiele płytek imitujących naturalne materiały - drewno, marmur czy kamień, a także płytki klasyczne, nowoczesne i designerskie o nietuzinkowych wzorach.

La FabbricaMagmaLa Fabbrica Ocean SalonikaLa Fabbrica Ocean Salonika

Poza płytkami wielkoformatowymi we wzorze marmuru ciekawym rozwiązaniem może być kolekcja marki AVA inspirowana onyksem - kamieniem szlachetnym o wyjątkowo ciekawej strukturze złożonej z różnobarwnych pasów. Onyksowe płytki przyciągają uwagę mocnymi kolorami i hipnotyzującym deseniem. Dostępne są w dużych rozmiarach - nawet 320 cm.

AVA onice irideAva Onice Iride

Kontakt w sprawie produktów:

SALONIKA
ul. Związkowa 35
20-148 Lublin
tel. 81 740 99 30 / 37
www: www.salonika.pl
mail: wyślij wiadomość
SALONIKA

Zapraszamy do salonów:
Salonika design: Lublin, ul. Związkowa 35
Salonika ECO: Lublin, ul. Gospodarcza 42
Salonika: Radzyń Podlaski, ul. Lubelska 1

płytki ceramiczne » beton » ceramika » meble łazienkowe » armatura » wanny i kabiny » grzejniki

Poczytaj o SALONIKA w portalu

Zobacz zdjęcia w galerii SALONIKA:

SalonikaSalonikaSalonikaSalonikaSalonika

Podobne artykuły
Płytki gresowe - najnowsze kolekcje

podłogi i ściany

Płytki gresowe - najnowsze kolekcje

Gres (kamionka szlachetna) powstaje z mieszanki piasku kwarcowego, skaleni, szamotu, gliny i kaolinu. Stanowi odmianę... więcej...

Design wielkiego formatu – nowe płytki Cerrad

podłogi i ściany

Design wielkiego formatu – nowe płytki Cerrad

Projektując każde pomieszczenie, niezależnie czy we własnym mieszkaniu, czy na zlecenie klienta, koniecznie należy... więcej...

Mozaika sposobem na aranżację z charakterem

podłogi i ściany

Mozaika sposobem na aranżację z charakterem

Płytka dekoracyjna ma różne funkcje. Może być elementem dekoracyjnym, uwypuklającym konkretny wzór... więcej...Facebook
Instagram