Jakie płytki do łazienki ?

aurora

Meble łazienkowe dla najbardziej wymagających użytkowników – kolekcja Soho zachwyca

artykuł promocyjny

Coraz trudniej nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością - wymaga to więcej elastyczności i szerszego spojrzenia na rozmaite gusta oraz potrzeby rynku. Aktywne zmiany w swoim działaniu wprowadza marka Elita, która zdecydowała się na nowe technologie okuć, szklane wykończenia i pełne harmonii kolory. To tylko niektóre ze zmian. Projekty mebli marki przechodzą ewolucję, tak by nowe kolekcje stanowiły ciekawe propozycje do każdej łazienki.

Meble łazienkowe dla najbardziej wymagających użytkowników – kolekcja Soho zachwyca

Najwyższa jakość mebli łazienkowych

Seria mebli Soho ma zachwycać użytkowników zarówno wyglądem, jak i walorami użytkowymi. Szafki mają symetryczną konstrukcję. Wyrazu nadaje im dodatkowo szkło ornamentowe. Nowoczesna technologia okuć sprawia, że użytkowanie szuflad staje się wyjątkowo komfortowe. Szkło ornamentowe nie tylko dodaje elegancji, ale też świetnie pasuje do różnych stylów wyposażenia wnętrz.

Szafka umywalkowa Soho zielona

 

Soho - wyższy poziom elegancji

Kolekcja Soho stanowi bezkompromisową propozycję dla najbardziej wymagających klientów. To estetyka na najwyższym poziomie oraz nieoczywiste dodatki. Wprowadzone ornamenty wzbogacają walory dekoracyjne szafek, dzięki czemu meble Soho odnajdą się również w mniej spotykanych stylach aranżacji. Meble Soho pasują zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza.

Szafka umywalkowa Soho szara

 

To propozycja dla wizjonerów

Fronty szafek zostały uszlachetnione ryflowanym szkłem ornamentowym, co sprawia, że stanowią wspaniały dodatek, współdecydujący o wystroju wnętrza. Rzuca się w oczy, a jego walory dodatkowo uwypukla wpadające do łazienki światło. Szafka Soho jednocześnie jest odważnym detalem, który dodaje aranżacji charakteru i siły wyrazu.

Szafka umywalkowa Soho szara

Kontakt w sprawie produktów:

Royo Polska Sp. z o. o. - właściciel marki ELITA
ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
tel. (+48) 55 277 20 82
www: www.elitameble.pl
mail: wyślij wiadomość
Royo Polska Sp. z o. o. - właściciel marki ELITA

meble łazienkowe » meble do łazienki » szafki do łazienki » meble drewniane » szafki podumywalkowe » lustra » półki » oświetlenie » umywalki » akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii :

 
Facebook ELITA   Instagram ELITA   Youtube ELITA   Pinterest ELITA


Meble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram