Konglomerat kamienny Technistone

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Bateria do natrysku

artykuł promocyjny

Nowoczesne baterie natryskowe są trwałe i zapewniają bezawaryjne działanie. Do tego są starannie zaprojektowane i pomagają oszczędzać wodę. Wśród baterii natryskowych można wybierać między modelami różniącymi się od siebie sposobem montażu, kształtem czy wykończeniem.

Bateria do natrysku

Czarne na białym

Stylowy efekt w wystroju łazienki można łatwo uzyskać wybierając czarną armaturę. Czarna bateria w połączeniu z białymi płytkami będzie prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie. W prezentowanej aranżacji czarne elementy są dobrze widoczne na jasnym tle. Dzięki bieli przestrzeń jest rozświetlona i połączona optycznie. Kontrastująca z nią czerń nadaje jej charakteru. Całość stanowi prawdziwy efekt ,,wow".

Strefa prysznica znalazła się ma jednej ze ścian  - wykorzystano bardzo dobry zestaw natryskowy z deszczownią Squerto Black-Chrome wraz ze ścienną baterią Square Black-Chrome. Bateria ma interesującą formę i łączy czerń z chromem oraz mat z połyskiem. Krawędzie zaokrąglono, co dodaje jej lekkości. Płaski uchwyt zapewnia wygodne korzystanie z baterii.

Do opisywanej armatury natryskowej dobrze pasuje bateria umywalkowa Algeo Square Black-Chrome oraz geometryczna umywalka w czarnym kolorze. W proponowanej aranżacji łazienka jest pozbawiona kabiny czy prysznica, zgodnie z nowoczesną estetyką. Podczas korzystania z prysznica woda jest odprowadzana poprzez odpływ montowany na styku podłogi i ściany.

Deszczownia czarna z natryskiem Ferro

Aranżacje w stylu black&white to również świetne miejsce dla czarnego zestawu Vitto Black VerdeLine z deszczownią i natryskiem. Bateria ma ciekawą kubiczną formę. Zestaw ten nie tylko pięknie się prezentuje, ale też pomaga w dbaniu o środowisko i domowy budżet. Dzięki wbudowanemu ogranicznikowi przepływu zużycie wody jest mniejsze nawet o połowę. Co ważne, oszczędności te można uzyskać, nie rezygnując z komfortu użytkowania. Z kolei system easy clean sprzyja łatwemu utrzymaniu baterii w czystości. Urządzenie jest również wyposażone w regulator ceramiczny, co zapewnia mu trwałość.

Bateria natryskowa Ferro

 

Złoto i drewno

Przykładowa aranżacja ze złotą armaturą przedstawia strefę natrysku stworzoną we wnęce w rogu ściany. W tej sytuacji zastosowano odpływ, który można zabudować płytkami, dzięki czemu jest dość dyskretny. W taki sposób możliwe było uzyskanie podłogi z jednolitą, jasną powierzchnią.

Bateria Fiesta Gold

Bateria natryskowa Fiesta Bright Gold ma korpus o cylindrycznym korpusie, okrągłych rozetach i cienkim uchwycie. Jasnozłota barwa dodaje ciepła i blasku oraz przykuwa wzrok. Efekt dopełniają jasnozłote baterie umywalkowe i bidetowe. Każda z wymienionych baterii ma wbudowany regulator ceramiczny.

Bateria Fiesta Gold

W ostatniej aranżacji wyróżniającymi sie elementami są też ozdobne drewniane lamele i taboret-pieniek. Wymienionym dodatkom nie przeszkadza występująca w łazienkach podwyższona wilgotność.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            

Ferro Facebook   pinterest Ferro   Ferro instagram   Youtube Ferro   Ferro linkedin

Polecamy
Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki trendy w łazience

Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki

 
Jak wybrać wannę akrylową? armatura łazienkowa

Jak wybrać wannę akrylową?

 
Baterie w stylu loftowym armatura łazienkowa

Baterie w stylu loftowym

 
Prysznic w nowoczesnej odsłonie armatura łazienkowa

Prysznic w nowoczesnej odsłonie

 
Stwórz salon kąpielowy armatura łazienkowa

Stwórz salon kąpielowy

 
Partnerzy

Manufaktura wanien   Sapho

    Grupa Armatura     Riho      

  Invena    AKCJUM     


Ferro       BISK

      Werit  Diamond


Cerramed   Sfa

Luxum
 Cristalstone

 Laveo     logo Kuchinox

logo Besco   Polysan

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram