Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Mozaika podłogowa w łazience. Nowości od Trufle mozaiki

artykuł promocyjny

Mozaika na podłodze to oryginalny sposób dekoracji przestrzeni. Może stanowić mocny punkt danej aranżacji, wyróżniać się z niej albo z drugiej strony stanowić delikatne dopełnienie projektu, wprowadzając rytm i wizualny porządek. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. W katalogu Trufle Mozaiki spośród wielu dostępnych wzorów można znaleźć taki, który idealnie będzie pasować do Twoich potrzeb.

Mozaika podłogowa w łazience. Nowości od Trufle mozaiki
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mozaikę na podłodze można zastosować albo na całej jej powierzchni, albo na wybranym fragmencie. Niezależnie od wybranego wariantu, mozaika na pewno będzie cieszyć oko swoimi dekoracyjnymi walorami. A szeroka dostępność wzorów, do tego możliwość stworzenia spersonalizowanej mozaiki, daje dużą swobodę, dzięki której łatwo można osiągnąć wymarzony efekt. Tym bardziej że nie musi być czarno-biała jak na zdjęciu - można wybrać dowolne kolory.

Trufle Mozaiki Basic geo puro

 

Mozaika Puro

Mozaika Puro, jak wskazuje jej nazwa, to propozycja czystej, prostej formy, która pozwala odnaleźć spokój. Wzór lekko drga w powtarzalnym, wolnym rytmie. To wyostrza koncentrację i lekko, pozytywnie hipnotyzuje. Mozaika na podłodze we wzór Puro da wrażenie klasycznego dywanu.

Trufle mozaiki puroMozaika Puro

 

Mozaika Vario

Mozaika Vario to kolejne połączenie, które stanowi zabawę rytmem. Ta wyrazista i niebanalna przeplatanka dwóch geometrycznych wzorów, to klasyczna mozaika na podłogę.

Mozaika VarioMozaika Vario

 

Puro i Vario to nowe propozycje w ramach kolekcji Basic, autorstwa projektantki Patrycji Lisnikowskiej. To klasyczne, ponadczasowe wzory podane w nowoczesnym wydaniu. Pasują do łazienek w różnym stylu i kolorystyce, zarówno nawiązujących do klasyki - vintage, modern classic, mid-century - czy do nowoczesnych wnętrz loftowych czy minimalistycznych.

 

Moja Mozaika

Choć Trufle Mozaiki proponują wiele ciekawych wzorów, marka umożliwia również stworzenie własnej mozaiki. Firma przygotuje bezpłatny projekt według Twojego pomysłu. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na stronie - zawrzeć trzeba wymiary i wymagania estetyczne, inspiracje itp. Szczegóły dostępne są na podstronie Moja Mozaika.

Trufle Mozaiki

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomość
Trufle Mozaiki

mozaiki personalizowane

Zobacz zdjęcia w galerii Trufle Mozaiki:

Trufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Trufle Mozaiki Facebook   Trufle Mozaiki instagram
Polecamy
Płytki łazienkowe Zainspiruj się podłogi i ściany

Płytki łazienkowe Zainspiruj się

 
Panele winylowe w łazience porady łazienkowe

Panele winylowe w łazience

 
Mozaika na podłodze podłogi i ściany

Mozaika na podłodze

 
płytki imitujące marmur  - hiszpańskie wzory w ofercie salonika podłogi i ściany

Hiszpańskie płytki imitujące marmur

 
Dwa popularne gatunki kamienia w łazience podłogi i ściany

Dwa popularne gatunki kamienia w łazience

 

Partnerzy

  Cerramed  

  Weber  Rigips

  
Sapho

Magma
logo knauf


   kaflando płytki ceramiczne
 
   logo Śnieżka    Logo MAGNAT

Luxum Cristalstone

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram