Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

I miejsce w konkursie Dobry Design 2023 dla deszczowni SILIA!

artykuł promocyjny

To już dwunasty raz jak plebiscyt Dobry Design nagrodził twórców i produkty branży wnętrzarskiej. Deszczownia z najnowszej kolekcji Silia zasłużyła na tytuł Dobry Design 2023! Wręczenie nagród odbyło się 25 stycznia 2023 roku w trakcie gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przy wyborze laureatów zwracano uwagę na wysoką jakość, długowieczność produktów i troskę o zrównoważony rozwój, przy czym stosowano się do hasła przewodniego wydarzenia TOGHETER 4 HUMANITY.

I miejsce w konkursie Dobry Design 2023 dla deszczowni SILIA!

 

I miejsce w kategorii "Wyposażenie łazienek"

 

Deszczownica łącząca w sobie design, innowację i wysoką jakość została stworzona przez Annę Słowińską-Owczarek oraz Katarzynę Łogwinienko, które zadbały o to, aby zapewnić użytkownikom całkowity komfort i wygodę kąpieli pod prysznicem. Górną część deszczownicy można składać, za sprawą czego przypiera ciekawą i unikalną formę. Model Silia wyróżnia przede wszystkim strumień, który bez względu na małą głowicę układa się na kształt stożka i ma optymalną intensywność. Można go wykorzystać w charakterze masażera, a spłukanie długich włosów zajmie jedynie moment. Dzięki ręcznie dopracowanym elementom oraz rozległej gamie kolorów model wydaje się niezwykle wyrafinowany. Deszczownica świetnie wpasowuje się w trend inspirowany japońską estetyką wabi-sabi, przybliżającą nas do natury i uczącą żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Podczas odprężającego prysznica dostajemy możliwość wyciszenia się i skupienia na tym, co dla nas naprawdę ważne.

Deszczownica Silia od Deante

 

Kolekcja Silia to bogaty wachlarz produktów

 

Na kolekcję przypadają: baterie, prysznice, ceramika, konsole oraz akcesoria. Bez problemu znajdziemy odpowiednią armaturę dla naszej łazienki, gdyż Silia daje nam naprawdę duży wybór. Mowa tu aż o pięciu modelach baterii umywalkowych: stojących z górną i boczną dźwignią oraz podtynkowych. W przypadku wanny mamy do wyboru baterie klasyczne, podtynkowe i kolumnowe. Cechami charakterystycznymi dla całej serii są czyste linie i lekkie kształty, a dodatkowo jest ona zaskakująco funkcjonalna pomimo minimalistycznej formy. Akcesoria idealnie zakrywają elementy montażowe, ceramika posiada cienkie ranty i niezwykle gładką powierzchnię, natomiast armatura może się pochwalić praktycznymi rozwiązaniami i plastyczną formą. Doskonale wpasuje się zarówno we wnętrza minimalistyczne, jak i bardziej wyraziste typu loft, japandi, wabi-sabi lub art deco. Całą kolekcję dopracowano w najmniejszych szczegółach i zapewnia ona maksymalne możliwości aranżacyjne. Wszystkie elementy uzupełniają się nawzajem i tworzą dzięki temu spójną i estetyczną całość. Kolekcja Silia już niebawem pojawi się w sprzedaży.

Gala wręczenia nagród Dobry Design

Rozdanie nagród Dobry Design odbyło się w czasie 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Mowa tu o największym w tej części Europy wydarzeniu rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Rozdanie nagród Dobry Design

Kontakt w sprawie produktów:

Deante sp. z o.o.
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www.deante.pl    deante@deante.pl
Deante sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 
Facebook Deante   Instagram Deante   Youtube Deante   linkedin Deante
Polecamy
Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki trendy w łazience

Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki

 
Jak wybrać wannę akrylową? armatura łazienkowa

Jak wybrać wannę akrylową?

 
Baterie w stylu loftowym armatura łazienkowa

Baterie w stylu loftowym

 
Prysznic w nowoczesnej odsłonie armatura łazienkowa

Prysznic w nowoczesnej odsłonie

 
Stwórz salon kąpielowy armatura łazienkowa

Stwórz salon kąpielowy

 
Partnerzy

Manufaktura wanien   Sapho

    Grupa Armatura     Riho      

  Invena    AKCJUM     


Ferro       BISK

      Werit  Diamond


Cerramed   Sfa

Luxum
 Cristalstone

 Laveo     logo Kuchinox

logo Besco   Polysan

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram