Deante oficjalnym partnerem piątego sezonu "Kupione i co dalej?"!

artykuł promocyjny

Deante to nowy partner magazynu „Kupione i co dalej?”, który jest jednym z najpopularniejszych i najważniejszych programów poświęcanych urządzaniu wnętrz. Nowy, piąty sezon prowadzonego przez Martę Czerkies magazynu poradnikowego rozpoczął się wraz z nastaniem 2023 roku, a obejrzymy go na antenie Canal+ Domo. Już niedługo w programie pojawią się produkty marki Deante!

Deante oficjalnym partnerem piątego sezonu "Kupione i co dalej?"!

 

Zakup mieszkania – koniec i początek długiej drogi

 

Bez wątpienia zakup mieszkania stanowi niełatwą decyzję w życiu człowieka, za to odbiór kluczy do własnego „gniazdka” wydaje się jedną z najpiękniejszych i najważniejszych chwil, jakie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Mimo że wielu ludzi pragnie kupić własne mieszkanie, należy pamiętać, że może okazać się to nie takie proste. Najpierw możliwie jak najdokładniejszy research i precyzyjna analiza, skrupulatne sprawdzanie najmniejszych detali związanych z mieszkaniem, porównanie z innymi możliwościami, dokładne przemyślenie wyboru i wreszcie – podjęcie ostatecznej decyzji. A to nie jedyne trudności, z jakimi musimy się zmierzyć, gdyż w trakcie trzeba jeszcze załatwić masę formalności oraz spraw urzędowych.

Kiedy w końcu stajemy się właścicielami wymarzonego mieszkania, wychodzi na jaw, że to dopiero początek długich zmagań. Trzeba przecież dostosować nasze nowe miejsce do własnych potrzeb, przemeblować, a bardzo często, gdy kupujemy dom czy mieszkanie w stanie surowym – zaprojektować je całkowicie od podstaw. Po całym tym natłoku spraw związanych z zakupem mieszkania i realizacją wszystkich formalności mamy ochotę wreszcie odpocząć, a tu jeszcze tyle rzeczy, którymi trzeba się zająć. Bywa także, że nie mamy wcale pomysłu na nowe miejsce – warto zatem zasięgnąć rady u profesjonalisty.

 

„Kupione i co dalej?”

 

To właśnie tego rodzaju wyzwania podejmuje Marta Czerkies, która jest uznaną i utalentowaną projektantką wnętrz, a także prowadzącą programu „Kupione i co dalej?”. Inauguracja piątego sezonu emitowanego na Canal+ Domo i Canal+ Family magazynu poradnikowego odbyła się wraz z początkiem 2023 roku. Zamysł już na samym początku był bardzo przejrzysty – zadaniem Marty jest urządzanie kolejnych domów oraz mieszkań w stanie deweloperskim, a ich wnętrza muszą być przygotowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami ich użytkowników, a do tego ukierunkowane na ich możliwości budżetowe. Podczas programu Marta pokazuje także poszczególne etapy współpracy klienta z biurem projektowym oraz przybliża nam etap powstawania i realizowania projektu wnętrza.

 

Deante w modnych wnętrzach

 

Warto dowiedzieć się, że Deante zostało oficjalnym sponsorem piątego sezonu magazynu „Kupione i co dalej?”, w którym to Marta zaprojektuje m.in. domki letniskowe kupione z myślą o wynajmie, mieszkanie na potrzeby młodej pary oraz dom przystosowany do potrzeb osoby poruszającej się na wózku. Produkty Deante pojawią się aż w trzech odcinkach – szóstym, siódmym i ósmym, lecz aby dowiedzieć się, o jakich produktach mowa, trzeba samemu obejrzeć i się przekonać!

 

Trzy ekscytujące wyzwania

 

  • Szósty odcinek pokaże, jak Marta urządza 80-metrowe mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Właściciele mieszkania oczekują, że będzie ono przytulne oraz że będzie posiadało przestrzeń na ich antyki. Mąż chciałby, aby urządzono je w stylu śródziemnomorskim i ciepłym pomarańczowym kolorze, natomiast żona myśli o tym, aby było przede wszystkim funkcjonalne. Premiera szóstego odcinka odbędzie się już 11 lutego o 18:00 na antenie Canal+ Domo.
     
  • W trakcie trwania siódmego odcinka zobaczymy, jak prowadząca mierzy się z wyzwaniem urządzenia dwupokojowego mieszkania, które zostało przeznaczone pod wynajem. Oczekiwaniami inwestora było zachowanie uniwersalnego charakteru wnętrza przy postawieniu na bardziej męski klimat, wraz ze stonowanymi barwami szarości i bieli. Siódmy odcinek obejrzymy 18 lutego o 18:00 na Canal+ Domo.
     
  • W ósmym odcinku Marta będzie nadzorować remont generalny 44-metrowego mieszkania z rynku wtórnego w bloku z początku lat dwutysięcznych. W efekcie końcowym mieszkanie ma być utrzymane w klimacie nowoczesnej klasyki z loftowymi elementami takimi jak szklane przegrody, biele, szarości czy specjalna przestrzeń na przechowywane książki i pamiątki. Ósmy odcinek będzie leciał na Canal+ Domo 25 lutego również o godzinie 18:00.
     

Warto wiedzieć, że poradnik „Kupione i co dalej” można obejrzeć nie tylko w TV, ale także platformie Canal+ Online, gdzie znajdziemy także wszystkie poprzednie odcinki programu. Deante zachęca również do obserwowania Marty w mediach społecznościowych, gdzie znajdziemy wiele inspiracji i imponujących realizacji!

Kontakt w sprawie produktów:

Deante sp. z o.o.
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www.deante.pl    deante@deante.pl
Deante sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 
Facebook Deante   Instagram Deante   Youtube Deante   linkedin Deante


Facebook
Instagram