Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
aurora
aurora

Modne fronty w meblach łazienkowych

artykuł promocyjny

Najprostsze i najbardziej popularne fronty meblowe w meblach łazienkowych są gładkie. Jeden kolor i jedna gładka powierzchnia na szafce pod umywalkę czy regale nie wymuszają konkretnego stylu w łazience, przez co pasują w zasadzie do każdego wystroju. Nowoczesne meble łazienkowe wymykają się jednak spod kontroli pospolitości i nudzie - są funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu, ale gwarantują niepowtarzalny efekt wizualny.

Modne fronty w meblach łazienkowych
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Fronty w jodełkę kolekcja Kodi

Oryginalne meble łazienkowe muszą wyróżnić się czymś na tle zwykłych szafek do łazienki. Producent mebli łazienkowych Gante proponuje wyjątkowe rozwiązania w postaci przeróżnych frezów i efektów 3D na frontach komód łazienkowych i słupków.

 

Fronty łazienkowe w jodełkę

 

Frezowanie to tworzenie przestrzennych wzorów na frontach szafek i komód za pomocą profesjonalnych urządzeń. Kształty takich zdobień mogą być przeróżne i zależą od koncepcji projektanta. W kolekcji Kodi proponujemy wzór modnej jodełki.

Dobrze zaprojektowana szafka łazienkowa z frontem w jodełkę ma tak dopieszczoną konstrukcję, że nie widać na niej łączeń szuflad ani drzwi. Fronty składające się z kilku elementów np. 2 szuflad lub 2 drzwi są tak spasowanie, że wizualnie tworzą całość. Frezy są zaprojektowane tak, aby idealnie zmieścić się w obszarze frontu szafki łazienkowej.

Kolekcja Kodi to zielone, szare, czarne, białe i granatowe matowe meble łazienkowe. Blaty pod umywalki nablatowe idealnie dopasowane do szafek są dostępne w tych samych kolorach. Aby każda łazienka umeblowana tą kolekcją wyglądała dobrze, proponujemy 2 szufladowe komody w szerokościach 80 cm, 100 cm, 120 cm i 140 cm i do mniejszych łazienek 60 cm.

W wielu sytuacjach kupujemy najpierw umywalkę, a dopiero potem poszukujemy odpowiedniego modelu szafki, dlatego w Kodi można zamówić szafkę z pełnym blatem/ bez otworów/ i dopasować zupełnie inną umywalkę niż dedykowana do kolekcji.

Zielona matowa szafka łazienkowa

 

Ryflowane fronty w szafkach do łazienki

 

W kolekcji Argento proponujemy frezy pionowe. Czarne matowe fronty w połączeniu z dekorem drewna tworzą piękny zestaw i świetnie prezentują się na ścianie z cegły. Zgrabna umywalka z niskim rantem jest idealnie dopasowana do szafki.

Ryflowane fronty - kolekcja Argento

Zarówno w komodach łazienkowych, jak i w regale miejsce na gałkę meblową, która otwiera szuflady i drzwi, też jest specjalnie wyfrezowane. Ta kolekcja jest naprawdę przemyślana w każdym detalu i zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Szeroki wachlarz wymiarów pozwala dopasować tę serię mebli łazienkowych do każdego wnętrza. 61 cm, 81 cm, 100 cm oraz wymiar 120 cm w wersji z 1 umywalką i opcję 2 stanowiskową.

Kolekcja Argento - biały front

 

Pikowane fronty łazienkowe z hartowanego szkła

 

Hartowane szkło na frontach mebli łazienkowych daje niesamowity efekt. Nie da się tego wizerunku mebla uzyskać innym materiałem. Czasami producenci mebli łazienkowych wybierają gładkie fronty, ale w kolekcji Glow efekt jest zupełnie odwrotny - na szufladach i drzwiach proponujemy efekt powierzchni 3d. Subtelne frezowania przypominają delikatne pikowany materiał, ten efekt sprawia, że nie da się koło tej kolekcji przejść obojętnie.

Hartowane szkło na frontach mebli łazienkowych

 

Czy frezowane fronty łatwo utrzymać w czystości?

 

Czasami pytacie, czy frezowane fronty są trudniejsze do utrzymania w czystości niż gładkie? Z doświadczenia wiemy, że nie. Frezy na frontach meblowych nie są aż tak głębokie, żeby trudno było do nich dotrzeć ściereczką lub gąbką do przecierania. To delikatne zagłębienia, które dają niepowtarzalny odbiór wizualny, ale w żaden sposób nie utrudniają utrzymania łazienki w nienagannej czystości.

Fronty w jodełkę

Profesjonalna okleina przeznaczona dla przemysłu meblarskiego jest wgrzewana w płytę MDF, nadając jej doskonałe właściwości użytkowe. Meble i blaty łazienkowe dzięki tej technologii stają się odporne na wilgoć panującą w łazience i są przystosowane do regularnego użytkowania. Ta metoda pozwala również na precyzyjne wykonania zdobień.

Zdobione fronty meblowe są piękne i przyciągają uwagę, ale takie meble łazienkowe muszą być także praktyczne w codziennym użytkowaniu, więc projektanci marki Gante uzyskali kompromis i połączyli te właściwości - tak powstała kolekcja Argento, Kodi i Glow.

Zdobione fronty meblowe Mantes

Kontakt w sprawie produktów:

Mantes.pl Sylwia Menape - Moskal
ul. Sezamkowa 1
83-010 Straszyn
tel. 501 266 971
www: mantes.pl
mail: wyślij wiadomość
Mantes.pl Sylwia Menape - Moskal

produkty do umeblowania łazienki: Meble łazienkowe » Szafki pod umywalkę » Szafki łazienkowe wiszące » Umywalki » Regały łazienkowe » Lustra łazienkowe » Akcesoria łazienkowe » Kolorowe podwieszane misy WC » Blaty łazienkowe

Zobacz zdjęcia w galerii Mantes:

MantesMantesMantesMantesMantes

Facebook Mantes.plMeble Elita

Polecamy

 

meble i akcesoria

Akcesoria aluminiowe Zobal

 
meble i akcesoria

Nowoczesne ściągaczki do wody

 
wieszaki wolnostojace w łazience nowy trend meble i akcesoria

Wieszaki wolnostojące w łazience

 
meble i akcesoria

Drewniane meble do łazienki

 
Aranżacja oświetlenia w łaziencei meble i akcesoria

Aranżacja oświetlenia
w łazience

 
Partnerzy

GTVBISK


logo Piramida   Riho

Magma

Aurora
logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram