Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

MAŁA Umywalka Łazienkowa

artykuł promocyjny

Umywalka jest sercem łazienki, wokół którego wszystko się dzieje. To tutaj zaczynamy dzień, nakładając makijaż, myjemy ręce po zabawie farbami z dziećmi i tu myjemy zęby tuż przed snem. Choć na co dzień może się wydawać, że to krótkie i błahe czynności, często je powtarzamy i łącznie zajmują one dużo czasu. Z tego powodu warto poświęcić chwilę na wybór umywalki. Wybranie właściwej umywalki do łazienki jest tym ważniejsze, jeśli dysponujemy ograniczoną przestrzenią w tym pomieszczeniu.

MAŁA Umywalka Łazienkowa
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mała umywalka najczęściej ma nie więcej niż 60 cm szerokości. Z jednej strony mała umywalka powinna ładnie się prezentować i pasować do stylu, w jakim urządzona jest łazienka. Najważniejsza jest jednak funkcjonalność i walory użytkowe.

 

MINI umywalki

Najmniejsze wśród małych umywalkę mają nawet 20x40 cm. To wymiary idealne do niewielkich toalet, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni. Biała matowa umywalka Spring Vow w wersji meblowej, w połączeniu z szafką zapewnia odpowiednie miejsce do podstawowej higieny oraz przestrzeń do przechowywania. W jeszcze mniejszych pomieszczeniach można wykorzystać umywalkę Livit Tiny Wash, którą można po prostu powiesić na ścianie, bez potrzeby umieszczania jej nad szafką.

Mała umywalka RIHO

Niewielkie umywalki NABLATOWE

Umywalki w formie nablatowych mis to dziś popularny wybór, który sprawdza się również w mniejszej przestrzeni. Zaletą umywalek nablatowych jest to, że nie wymagają dużo miejsca i pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji łazienki.

Umywalka biala matowaUmywalka biala połyskowa

Fani klasycznej bieli polubią Spring Lagoon. To ceramiczna misa o średnicy 35 cm, która wymaga jedynie niewielkiego blatu, by wpasować się w przestrzeń łazienki. Do wyboru są dwa warianty wykończenia powierzchni umywalki - tradycyjna biała umywalka z połyskiem albo bardziej modna biała matowa umywalka.

Spring Lagoon

Interesującą propozycję stanowią umywalki Livit Marmic. Prezentują się niezwykle efektownie z powodu oryginalnego dekoru naśladującego marmur - na powierzchni umywalki widać estetyczne żyłkowania. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne - biała umywalka z beżowymi żyłami albo czarna z szarymi. Umywalka Marmic w połączeniu z podobnymi płytkami może być dopełnieniem łazienki w stylu marmurowego total looku.

Marmurkowa umywalka RIHO
Umywalki LivitCzarna umywalka marmic

W kategorii małych umywalek nablatowych kolejną propozycją jest Livit State Bowl, wpisująca się w trend wyposażenia inspirowanego naturą. Umywalka jest cała czarna. Wnętrze jest gładkie, a z zewnątrz ma fakturę kojarzącą się z łupkiem. Dostępna jest w trzech różnych kształtach - okrągłym, prostokątnym albo kwadratowym.

Livit Between

Tradycyjna umywalka meblowa - 60 cm

Umywalki meblowe to łazienkowa klasyka. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości na co dzień i dobrze zorganizowana przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Rozmiar 60 cm zajmuje niewiele miejsca i pozwala na wygodne korzystanie z umywalki. Jeszcze więcej przestrzeni można zaoszczędzić, wybierając węższą wersję umywalki, np. o 40 cm głębokości. W tej kategorii można wybierać między dwoma modelami. Spring Blush - klasyczna propozycja o lekko zaokrąglonej, centralnie umieszczonej misy z niskim rantem o grubości 1,5 cm. Z kolei Spring Vow prezentuje się bardziej nowocześnie i ma prostą, geometryczną formę.

Biała umywalka Spring VowSpring Blush Umywalka

Sprawdź wszystkie modele w ulotce UMYWALKI RIHO 2023.

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:

 
Facebook RIHO Polska   Instagram RIHO Polskakaflando
luxum
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
cristalstone
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja - aranżacje kuchni

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja

Facebook
Instagram