Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Jak wybrać misy WC dobrej jakości? Sprawdź innowacyjne rozwiązania

artykuł promocyjny

Urządzając łazienkę, domownicy często koncentrują się wyborze ładnych płytek, kabiny prysznicowej czy umywalki, tymczasem równie istotnym elementem wyposażenia jest przecież misa WC. Dawno już minęły czas, gdy na rynku dominowały białe, stojące toalety. Teraz królują zestawy podtynkowe, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i łatwym utrzymaniem w czystości. To jednak nie wszystko - współczesne misy WC mają ciekawe, estetyczne bryły, a elementy montażowe są sprytnie ukryte i nie psują wizualnego efektu. Do tego powierzchnia mis jest wyjątkowo higieniczna. Co więcej, dziś najlepsza jest miska WC z funkcjami - warto wybrać miskę WC z funkcją bidetu i cichym domykaniem klapy deski sedesowej.

Jak wybrać misy WC dobrej jakości? Sprawdź innowacyjne rozwiązania

Miski sedesowe marki Uptrend są przykładem wyposażenia toalet o własnych, indywidualnych cechach. Każdy model różni się od innych sposobem wykończenia, wielkością, kształtem czy kolorem. Można jednak wyróżnić kilka wspólnych cech, którymi można opisać każdą z tych mis. Dzięki tym cechom są one w pełni użyteczne, wysoce higieniczne i estetyczne. Cechy te skrywają się pod kolejnymi hasłami: UP-RIM, UP-CLEAN, UP-FIX, UP-CONTROL, UP-FUNCTION, UP-PACK.

Miska WC Caneo

 

Misa WC bez rantu - UP-RIM

UP-RIM to technologia UPTREND, dzięki której miski toaletowe są pozbawione rantu. Wykonane są w taki sposób, że nie mają wewnętrznego kołnierza, co mocno odróżnia je od klasycznych toalet. Kołnierz wewnątrz toalety to jedno z miejsc najbardziej narażonych na rozwój bakterii i osadzanie się trudnych do zlikwidowania zanieczyszczeń. Miska sedesowa bez wewnętrznego kołnierza zapewnia użytkownikom większy poziom bezpieczeństwa sanitarnego, umożliwia łatwe, kompleksowe umycie całego środka toalety.

Miska WC bez kołnierza

 

UP-CLEAN - powłoka ceramiczna ułatwiająca czyszczenie toalety

Miski toaletowe Uptrend są pokryte powłoką ceramiczną UP-CLEAN, która zmniejsza stopień przywierania zanieczyszczeń do powierzchni miski. Dzięki temu toalety przez dłuższy czas pozostają czyste, są bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w sprzątaniu. Dzięki omawianej powłoce można ograniczyć ilość chemikaliów stosowanych do czyszczenia toalety i zrezygnować ze stosowania żrących środków zawierających chlor, które mogą negatywnie wpływać na układ oddechowy człowieka. Ograniczenie środków chemicznych jest korzystna nie tylko dla zdrowia, ale też dla przyrody i dla domowego budżetu.

 

Miska WC bez widocznych elementów montażowych - UP-FIX

Dzięki rozwiązaniu UP-FIX miski WC i bidety UPTREND są bardziej estetyczne i dopasowane stylistycznie do wyglądu łazienki/ubikacji. System maskujący umożliwia perfekcyjne połączenie miski ze ścianą.

Miska wisząca Gravis Uptrend

 

UP-CONTROL - ciche opadanie deski

Miski sedesowe Uptrend są wyposażone w deski sedesowe, które umożliwiają bezgłośne domknięcie. To poprawia komfort korzystania z toalety i wspólne mieszkanie z innymi domownikami - głośny dźwięk zwykłej deski WC bywa irytujące, a każdemu zdarza się czasem zapomnieć o ostrożnym zamykaniu - z funkcją UP-CONTROL nie ma tego problemu. Wolnoopadająca deska sedesowa zwiększa wygodę korzystania z WC.

Micka WC Orion

 

Miska WC z funkcją bidetu - UP-FUNCTION

UP-FUNCTION to rozwiązanie w postaci dwufunkcyjnych mis wiszących Uptrend - miski WC są wyposażone w funkcję bidetu. Dwa urządzenia połączone są w jedno, co zwiększa funkcjonalność toalety i poprawia komfort oraz higienę na co dzień. Takie rozwiązanie sprawdzi się w małych łazienkach i osobnych ubikacjach, gdzie wstawienie dwóch mis - WC i bidetu - byłoby trudne czy wręcz niemożliwe. Funkcję podmywania można zastosować od razu po skorzystaniu z toalety. Siłę strumienia wody z bidetu oraz jej temperaturę można regulować przy użyciu ergonomicznej głowicy umieszczonej na boku misy.

Miska WC Uptrend

 

UP-PACK - cały zestaw w jednej paczce

Rozwiązanie UP-PACK marka Uptrend stosuje przy pakowaniu produktów. Dzięki niemu cały zestaw - miska sedesowa, deska, części montażowe - zawarte są w jednej paczce. To ważne m.in. przy sprzedaży wysyłkowej przez internet - gdyby paczek byłoby więcej, większe byłoby ryzyko ich zagubienia itp. Rozwiązani takie oznacza również łatwiejszy transport, przenoszenie i większą ekologiczność, dzięki ograniczeniu ilości stosowanego kartonu, taśm itp.

Kontakt w sprawie produktów:

Uptrend
ul. Przyszłości 21
Łazy
tel. 783 642 091
www: uptrend.pl
mail: wyślij wiadomość
Uptrend

umywalki » miski WC i stelaże » akcesoria » szafki łazienkowe » ceramika sanitarna


Zobacz zdjęcia w galerii Uptrend:

UptrendUptrendUptrendUptrendUptrend

Facebook Uptrend   Instagram Uptrend   Youtube UptrendPolecamy
Jak wybrać misy WC dobrej jakości? ceramika sanitarna

Jak wybrać misy WC dobrej jakości?

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

Cerramed
 

LuxumCristalstone

InvenaBesco

AKCJUM

Riho  Sapho

logo Coram

logo PiramidaWerit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram