konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Stwórz salon kąpielowy z Manufakturą wanien

artykuł promocyjny

Manufaktura wanien to firma, która specjalizuje się w produkcji wolnostojących wanien o dużej funkcjonalności. To produkty z którymi można urządzić w domu przestrzeń służącą relaksowi - domowe spa. Istotą działania Manufaktury wanien są przemyślane projekty, wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjna cena. Najnowsze propozycje wanien wolnostojących firma zawarła w katalogu na 2023 rok.

Stwórz salon kąpielowy z Manufakturą wanien

Katalog Manufaktury wanien 2023 prezentuje m.in. wannę wolnostojącą Alessia, która stanowi atrakcyjną wizualnie, ciekawą pod względem wzorniczym propozycję. Będzie pasować zarówno do przestrzeni urządzonych w duchu minimalistycznym, jak i do klasycznych łazienek. Ma odpowiednio duży rozmiar i pojemność, dzięki czemu umożliwia długą, relaksującą kąpiel. Wanna dostępna jest w dwóch rozmiarach - 150 lub 170 cm. Dużą zaletą jest jej trwałość - Alessia zachowa nienaganny wygląd przez lata, nawet przy częstym użytkowaniu. Co ważne, Alessia występuje nie tylko w białym kolorze, ale i w wariancie srebrnym, złotym czy czarnym, co stwarza więcej możliwości aranżacyjnych.

Wanna wolnostojąca Manufaktrua wanien

Podobne zalety ma model Aurelia - wyjątkowy przykład designu marki Manufaktura wanien. Wanna Aurelia będzie stanowić podstawę dla stworzenia wyjątkowej przestrzeni salonu kąpielowego. M odel ten sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. Występuję w czterech wersjach kolorystycznych, tak jak Alessia.

 

Zobacz więcej w katalogu marki Manufaktura wanien

 

wanna wolnostojąca manufaktura wanien

Jeszcze inną propozycją są przyścienne wanny akrylowe. To dobre rozwiązanie, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń w łazience. Wanny Alice mają elegancki, prosty design, dzięki czemu będą wyglądać modnie przez dłuższy czas.

Wanna wolnostojąca przy oknie

Kontakt w sprawie produktów:

Manufaktura wanien sp. z o. o.
Głogowska 82/22
61-741 Poznań
tel. +48 795-205-895
www: manufakturawanien.pl
mail: wyślij wiadomość
Manufaktura wanien sp. z o. o.

akrylowe wanny wolnostojące » wanny przyścienne » wanny białe i w kolorze

 

Sprawdź zdjęcia w galerii Manufaktura wanien:

Manufaktura wanienManufaktura wanien Manufaktura wanienManufaktura wanienManufaktura wanien


Podobne artykuły
Kolumna natryskowa Kamino z wbudowaną baterią

armatura łazienkowa

Kolumna natryskowa Kamino z wbudowaną baterią

Montaż w kabinie prysznicowej deszczowni Kamino firmy Grupa Armatura sprawi, że łazienka zyska niezwykle nowoczesnyi... więcej...

Wiosenny, ciepły deszcz… a może deszczownia?!

armatura łazienkowa

Wiosenny, ciepły deszcz… a może deszczownia?!

Dom, mieszkanie to swego rodzaju azyl, w którym zaznajemy przyjemnego odprężenia po ciężkim dniu pracy czy... więcej...Facebook
Instagram